TÜRKİYE HARDCORE&TEMİZ BİR SURVİVAL İSTEMİYOR !

wAnka

Sudan Çıkmış
Mesajlar
2
Beğeniler
4
Puanları
0
#1
Türkiye'de Hardcore hayatta kalma sunucusu bulunmuyor. Türkiye minecraft oyuncuları,viplerin oyuncuları ezemediği,hile kullananların olmadığı bir survival istemiyor açıkça bariz.Sunucuya boşuna emek vermişim... üzüldüm. Çok zorlu bir yaşamın olduğu eğlenceli farklı sistemlerle bir hardcore survival açmayı düşünmüştüm.. pişman oldum.
 
Black Desert Online

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

tolgahan0699

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
31
Beğeniler
6
Puanları
0
#6
Böyle bir servere hizmet etmeyi gerçekten isterim bu yüzden yetkili alımı varsa beni almanızı öneririm yaşım 18 komut bilgim üst düzey :)
 

nicat000

Zombi Katili
Mesajlar
244
Beğeniler
150
Puanları
930
Steam
#7
Bir bakıma kendi cebinden parayı her ay vermek biraz zor ola bilir tabi bazılarıda abartır 1 veya 2 tane vip yerine 3,5 kadar vip satar. Deyindiğin konu ise çok doğru. Biraz geç gördüm ama size hak veriyorum. Şuanki Survival tipli sunucular çok rezil halde Marketimi dersin Köylüticaretimi dersin yoksa Gta Samp gibi kodlu Csgo gibi Kasalı sunucular mı :hmm1:
 

kralmuco90

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
15
Beğeniler
8
Puanları
0
#8
Dostum Türkiye'de aylık 90 liranı boşa verecek kadar zengin değilsen hardcore sunucu yürümez.Yani yürümemesinin sebebi de maalesef v,e,l,e.t oyuncu kitlesi.Türkiye'de büyük insanlar minecraft pek oynamıyor.Yani demem o ki sadece Türkiye çapında hardcore açıcak isen 10-15 kişi ve sadece zevk için aylık para vermeye hazır olmalısın.
Tabii böyle sen gibi insanlar da az açılmıyor hardcore emek sw.
Bak mesela bu konuyu da emek server ararken buldum.
 
Son düzenleme:

Cullen

Dea de Veritas
Genel Yetkili
Mesajlar
472
Beğeniler
1,280
Puanları
1,140
Ruh Hali
Minecraft
#9
Kesinlikle haklısın artık o eski survivallar kalmadı. Bir zamanlar serverlerde claim bile olmazdı herkes birbirinin evine zarar vermeden eşyalarını çalmadan güzelce oynardı (aslında sanırım biraz fazla eskilere gittim 1.0 sürümü öncesiydi böyle şeyler) :( o zaman sunucu tarihinde biraz daha ileri gidelim. Claim sandık kilitleme gibi şeyler gelişmişlerin yenilere yardım ettiği barış ortamı... Biraz daha ileri gidersek spawndan çıktığın an seni kesen para ile satın almış olduğu p4 setli küçük çocuklar ya daaa... %100 SURVİVAL HERKESİ BEKLERİZ diyerek başlayıp serveri factiona çeviren sunucular. Kısaca seni anlıyorum
 

Lichzar

Sudan Çıkmış
Mesajlar
6
Beğeniler
1
Puanları
0
#11
Bu konunun yöneticisi benim. ( Bu yeni hesabım )
Türkiye'de temiz sunucu kalmadı,zaten olmamıştıda

Türkiye'deki survival kavramı batmış,survival sunucuda hayatta kalmak çok zordur,yemek bulmak zor olur vs. /kit'ler ve satılan VİP'ler Survival kavramını tamamen bozuyor.
Muhtemelen bundan sonrada bunun gibi bir sunucu gelmiyecek,çünkü sunucu açanların %70'i para kazanmak için açıyor.

şu an ki "Survival" olduğunu iddia eden sunucuların hepsi PvP sunucusundan farksız.
 

Pascal1222

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
19
Beğeniler
64
Puanları
910
#12
Keşke sade survival server olsa Türkiyede tekrardan minecrafta bile başlarim bunun için