1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Sunucu tanıtım konularınız moderatörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra genel görünüme açılır. Sunucu tanıtımlarınızı yapmadan önce lütfen bölüm kurallarını okuyun. Bölüm kuralları için tıklayın.

TÜRKİYE HARDCORE&TEMİZ BİR SURVİVAL İSTEMİYOR !

Konusu 'Zorlayıcı (Hardcore) Sunucular' forumundadır ve wAnka tarafından 26 Haziran 2017 başlatılmıştır.

1. wAnka Sudan Çıkmış

Reklam
    Türkiye'de Hardcore hayatta kalma sunucusu bulunmuyor. Türkiye minecraft oyuncuları,viplerin oyuncuları ezemediği,hile kullananların olmadığı bir survival istemiyor açıkça bariz.Sunucuya boşuna emek vermişim... üzüldüm. Çok zorlu bir yaşamın olduğu eğlenceli farklı sistemlerle bir hardcore survival açmayı düşünmüştüm.. pişman oldum.

Ekli Dosyalar:

• yub1.PNG
      yub1.PNG
      Dosya Boyutu:
      654,7 KB
      Görüntüleme:
      212
    • yub2.PNG
      yub2.PNG
      Dosya Boyutu:
      797,2 KB
      Görüntüleme:
      200
    • yub3.PNG
      yub3.PNG
      Dosya Boyutu:
      327,8 KB
      Görüntüleme:
      204
    • yub4.PNG
      yub4.PNG
      Dosya Boyutu:
      663,4 KB
      Görüntüleme:
      195
    • yub5.PNG
      yub5.PNG
      Dosya Boyutu:
      648,4 KB
      Görüntüleme:
      196
    • build1.png
      build1.png
      Dosya Boyutu:
      433,3 KB
      Görüntüleme:
      207
    • build2.png
      build2.png
      Dosya Boyutu:
      717,4 KB
      Görüntüleme:
      210
    • Ekran Alıntısı.PNG
      Ekran Alıntısı.PNG
      Dosya Boyutu:
      1 KB
      Görüntüleme:
      70
    Son düzenleme: 6 Temmuz 2017
    FalconMc ve Skunkfu bunu beğendi.
  2. MeisterNW Marangoz

Açıkcası konudan pek bir şey anladığım söylenemez.

3. wAnka Sudan Çıkmış

anlayan anlıyor :)

4. Umutcan640707 Marangoz YASAKLANDI

wAnka Bn ColonyCrafttan -Umut Ozel Gel Servere Test Olum Hatta Yetkili

5. Zerozerito14 Marangoz

Buildler acemi olmuş, builder alsaydınız keşke.

6. tolgahan0699 Ağaç Yumruklayıcı

Böyle bir servere hizmet etmeyi gerçekten isterim bu yüzden yetkili alımı varsa beni almanızı öneririm yaşım 18 komut bilgim üst düzey :)

7. nicat000 Zombi Katili

Steam:
    NicaTAliabadov
    Bir bakıma kendi cebinden parayı her ay vermek biraz zor ola bilir tabi bazılarıda abartır 1 veya 2 tane vip yerine 3,5 kadar vip satar. Deyindiğin konu ise çok doğru. Biraz geç gördüm ama size hak veriyorum. Şuanki Survival tipli sunucular çok rezil halde Marketimi dersin Köylüticaretimi dersin yoksa Gta Samp gibi kodlu Csgo gibi Kasalı sunucular mı :hmm1:

8. kralmuco90 Ağaç Yumruklayıcı

Dostum Türkiye'de aylık 90 liranı boşa verecek kadar zengin değilsen hardcore sunucu yürümez.Yani yürümemesinin sebebi de maalesef v,e,l,e.t oyuncu kitlesi.Türkiye'de büyük insanlar minecraft pek oynamıyor.Yani demem o ki sadece Türkiye çapında hardcore açıcak isen 10-15 kişi ve sadece zevk için aylık para vermeye hazır olmalısın.
    Tabii böyle sen gibi insanlar da az açılmıyor hardcore emek sw.
    Bak mesela bu konuyu da emek server ararken buldum.

Son düzenleme: 30 Ağustos 2017
  9. Ayca_Riggs Zombi Katili

Steam:
    KraliceNefertiti
    Minecraft:
    Turk_Kizi
    Kesinlikle haklısın artık o eski survivallar kalmadı. Bir zamanlar serverlerde claim bile olmazdı herkes birbirinin evine zarar vermeden eşyalarını çalmadan güzelce oynardı (aslında sanırım biraz fazla eskilere gittim 1.0 sürümü öncesiydi böyle şeyler) :( o zaman sunucu tarihinde biraz daha ileri gidelim. Claim sandık kilitleme gibi şeyler gelişmişlerin yenilere yardım ettiği barış ortamı... Biraz daha ileri gidersek spawndan çıktığın an seni kesen para ile satın almış olduğu p4 setli küçük çocuklar yadaaa... %100 SURVİVAL HERKESİ BEKLERİZ diyerek başlayıp serveri factiona çeviren sunucular. Kısaca seni anlıyorum

10. Catalyst Yeni Doğmuş

Konez wAnka

11. Lichzar Sudan Çıkmış

Bu konunun yöneticisi benim. ( Bu yeni hesabım )
    Türkiye'de temiz sunucu kalmadı,zaten olmamıştıda

Türkiye'deki survival kavramı batmış,survival sunucuda hayatta kalmak çok zordur,yemek bulmak zor olur vs. /kit'ler ve satılan VİP'ler Survival kavramını tamamen bozuyor.
    Muhtemelen bundan sonrada bunun gibi bir sunucu gelmiyecek,çünkü sunucu açanların %70'i para kazanmak için açıyor.

şu an ki "Survival" olduğunu iddia eden sunucuların hepsi PvP sunucusundan farksız.

12. Pascal1222 Sudan Çıkmış

Keşke sade survival server olsa Türkiyede tekrardan minecrafta bile başlarim bunun için

Sayfayı Paylaş