Türkiyeye Yeni Bir Oyun Modu Getiriyorum ! [SkyFaction]

Bu MOD Hakkındaki Düşünceleriniz ?

• Gelirse, Kesin Oynarım

• Bu Fikirler Doğrultusunda Şimdilik Bir Şey Diyemem

• İlgimi Cekmedi, Bu MOD Tutmaz

• Kesinlikle Harika Bir MOD, Daha Erken Cıksın !

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

cCSeanPoulCc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
Saygı değer forum üyeleri ve ziyaretcileri. Konu başlığındada belirttiğim gibi Minecraft'ta Türkiyeye yeni bir Oyun Modu tasarlamaktayım, bunu sizlerle kısa bir bilgi ile paylaşmak istedim.

NOT: Oyunu tam manasıyla tanıtmıyorum ki bazı art niyetli kişiler bunu calmasın.
EDİT: Oyuna girmek icin MOD indirmenize gerek duyulmayacak, Pluginler ile yapılacak bazı arkadaşlar yanlış anlamışlar.
Normal bir Sunucuya girip nasıl oyun oynuyor iseniz bu Oyunda aynı o şekilde olacak.

MOD Adı: SkyFaction
MOD'Da Bulunucak Oyun Ozellikleri: SkyBlock, Survival, Faction (Birerbir aynı değil, sadece bunlara benzer bir şekilde karışmış ve ortayan cıkan bir MOD)
MOD'Un Cıkış Tarihi: &.8.2016 (Ağustos ayının her hangi bir gününde cıkabilir)
MOD'Un Sahibi: Berkay KARATAŞ

Oyun Nasıl Olucak ?
Oyun Takımlar halinde olucak, ve bu oyun havada gecicek kısaca SkyFaction diyebiliriz.

Oyun Nasıl Oynanılıcak ?
Oyunda herzaman ki gibi Lapis ve sayre olucak ancak değişik bir Plan ile olucak, bunu sizlere acıklamak isterdim ancak ne yazıkki bazı art niyetli insanlar yüzünden paylaşamıyorum.

Oyun'da Ki Takımların Amacı Ne Olacak ?
Normal bir Faction oyunu gibi olucak, Klanlar ve sayre ancak normal bir dünya da savaşılmayacak.

Savaş Alanımız Nasıl Olucak ?
Savaş alanı bir arena da olucak ancak sürekli orada savaşılmayacak, cok değişik bir düzenek sizleri bekliyor.

Bu MOD Ne Zaman Hazır Olucak ?
şu an icin sizlere kesin bir sürec veremiyorum. Bilgisayarım bu gün geliyor taslağımız hazır dünyalar ve Plugin Paketi oluşturulucak.

Bu MOD'u Hangi Sunucu(lar)'da Gorücez ?
Reklam olmaması amacıyla ne yazık ki soyliyemiyorum, ancak bu MOD sadece 1 Sunucuda olucak.

Bu MOD'dan Sıkılmaycağımızın Garantisini Nasıl Verebilirsin ?
Bu MOD hem SkyBlock hem Survival hem de Faction Severler icin sıkıcı olması imkansızın otesinde bir MOD.

Bu MOD Tutarsa İleride Ne Yapacaksın, Satacak Mısın ?
Tabii ki de, hayır satmayacağım.

MOD hakkında şimdilik bu kadar bilgi vermek yeterli diye düşünüyorum, ekstradan olan sorularınızı konuda belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Bu MOD'dan Sıkılmaycağımızın Garantisini Nasıl Verebilirsin ?
Bu MOD hem SkyBlock hem Survival hem de Faction Severler icin sıkıcı olması imkansızın otesinde bir MOD.
Hepsinden sıkılan kişiler için çözümün ne olacak? (Örneğin ben)

TungahanSZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Büyük ihtimal normal dünya değilde hepsi Havada(adalı) olucak.
Arena sistemindede doublejump yada fırlatan basınç plakası kullanıcak.
1. dediğim büyük ihtimal doğru olucak.
Rez diyeyim bakalım görelim nolcak.

KoseKoyun

> Koyunun Hası <
En iyi cevaplar
0
İlk değilsin, daha önce açtım. Ne araştırma yaptın da sahipleniyorsun? Bende ilk değildim, yabancı bir sunucuda görmüştüm. Oradan esinlendim. Yok neymiş art niyetliler çalarmış. Peh... :huh:
Edit: Maşallah sahiplenmişsin, satış filan diyorsun. şu an istesem aynı anlattığın gibi bir sunucu açabilirim.

TungahanSZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk değilsin, daha önce açtım. Ne araştırma yaptın da sahipleniyorsun? Bende ilk değildim, yabancı bir sunucuda görmüştüm. Oradan esinlendim. Yok neymiş art niyetliler çalarmış. Peh... :huh:
Büyük ihtimal bu sıkıldı , durduk yere düşünürken aklına geldi :D

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mod olarak çıkarman bir işe yaramaz,plugin olarak çıkarman lazım.

ISa_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tutmaz gibi geliyor ama bekleyip görmek lazım...

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu mod bittikten sonra telif haklarınızı almayı unutmayın yoksa taklit edilebilir.