U-kab Gaming

Blackvaas

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bad login veriyo ne yapmalıyım ve bad login nedir?

Mkarslan_happyspor

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burada hem AtomTR'ye hem KNKTL'a hem de U-Kab LP ye katılıyorum. Mesela bir örnek; Rahmetli Steve Jobs iPhone veyahutta başka bi' ürünü için reklam yaptı mı ? Adam garajında Steve Wozniak ile çalışmaya başladı ve adamın serveti 75 milyon dolar oldu... Bu şuna benzer 2 abone ile başlarsın sonra sabırla 75.000 e çıkar... Peki aynı zamanda U-Kab LP ye katılmamın sebebi ne ? Çünkü para onun, kanal onun, karar onun diye düşündüm. Tek taraflı düşün derseniz kesinikle sabırı seçerdim. AtomTR arkadaşım gibi, veremediğimden değil vermek istemediğimden vermezdim... (Virgül koydum yanlış anlaşılma olmasın diye :) ) Neyse herkesin fikri kendine size de başarılar dilerim inşallah ileride daha iyi yerlere gelirsiniz...

İyi Günler, İyi Forumlar...

U-Kab LP

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bad login veriyo ne yapmalıyım ve bad login nedir?
Cakma minecraft kullaniyosan o cikabilir galiba, öyle tahmin ediyorum, cünkü bazi arkadaslar girdi :)[DOUBLEPOST=1378047556,1378047509][/DOUBLEPOST]
Burada hem AtomTR'ye hem KNKTL'a hem de U-Kab LP ye katılıyorum. Mesela bir örnek; Rahmetli Steve Jobs iPhone veyahutta başka bi' ürünü için reklam yaptı mı ? Adam garajında Steve Wozniak ile çalışmaya başladı ve adamın serveti 75 milyon dolar oldu... Bu şuna benzer 2 abone ile başlarsın sonra sabırla 75.000 e çıkar... Peki aynı zamanda U-Kab LP ye katılmamın sebebi ne ? Çünkü para onun, kanal onun, karar onun diye düşündüm. Tek taraflı düşün derseniz kesinikle sabırı seçerdim. AtomTR arkadaşım gibi, veremediğimden değil vermek istemediğimden vermezdim... (Virgül koydum yanlış anlaşılma olmasın diye :) ) Neyse herkesin fikri kendine size de başarılar dilerim inşallah ileride daha iyi yerlere gelirsiniz...

Yorumun için,düsüncelerini güzel ve dogru ifade edebildigin içinde tesekkür ediyorum :)

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Server ipi yazmıyor.Ve premium servermi olcak :(

Blackvaas

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet malesrf korsan minecraft oynuyorum

U-Kab LP

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverimiz tabii ki Premiumlar içindir 24/7 :) Belki kaçaklarada izin veririz, belli olmaz :p

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Biz de görüşürmüzü bildirdik onlara karşı gelmek gibi bir amacımız yok. Ben de söyledim para onların karar onların.

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Cracked olsa.İp verirmisin.Birde FTB server açınsana çok iyi olur.

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnşallah Başarılı Olursunuz.

Modlu Survival Çok İzleniyor Benden Demesi :)

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Resim olsaydı çok daha harika olacaktı.

mc42

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılarınızın devamını dilerim...

Reix

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
minecraft bölümüne katılabilirim ama mic yok idare edin almazsanız da olur zaten mc arıza
:kar: