01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

- ÖN BİLGİ -
Öncelikle herkese merhabalar, bizler Uludağ # NETWORK olarak başarılı ekiplerden biriyiz. Bu oyun camiasında sizlerin de desteğiyle daha da ilerilere giderek daha fazla, daha iyi, daha güzel işler gerçekleştirebileceğimize canı gönülden inanmaktayız. Bunların hepsi bir yana açtığımız ilk sunucudan itibaren, son sunucumuza kadar hiçbir oyuncumuzu mağdur etmedik, mağdur etmemeye çalıştık. Bugüne kadar ve bugünden sonra da aynı şeyi yapacağımız takdire şayan bir davranıştır.

- TECRÜBELERİMİZ -
İlk sunucumuzdan bu yana yaklaşık olarak 5 yıl geçti. Dilerseniz eski projemizden birini gösterelim;
Uludağ # NETWORK | Gazoz tadında eğlence! [1.7/1.8]
- GEREKLİ ALIMLAR -

Gerekli alımlara geçmeden önce, belirtmek zorundayız ki aşağıdaki kriterlere uymayan kesinlikle alınmayacaktır.
- GEREKLİ KRİTERLER -
Oyuncularla iyi geçinmesi
,
Yetkililere/üstün mertebede kişilere saygılı davranması,
Aile terbiyesini iyi alıp gerekli yerde neyin yapılıp neyin yapılmayacağını bilmesi,
Yaşının gerekli standartların üstünde olması,
Kendi alanı üzerinde yetkin bir kişi olması,
Gerekli online saatinin üstüne çıkması (istisnalar haricinde),
Forum geçmişinin, sabıka kaydının, sicilinin temiz olması ( :p ),
Ve hepsinden daha önemlisi, kendini bu göreve adaması...
- BU KRİTERLERE UYAN KİŞİLER ARASINDAN -
Rehber (3 2 adet),
Builder (1 adet),
Pluginer (1 adet)
alınacaktır.
Builder ve pluginer alımları kapanmıştır.
- YETKİLİ SİSTEMİ -
Yetkililer, emeklerine göre karşılık alacaktır. Örneğin, eğer rehberler arasından cidden emek gösteren birisi/birileri çıkarsa sisteme göre yetkisi arttırılacaktır. Yani kısacası, emek verenler/emektarlar emeklerinin karşılığını aynen alacaklar!
- BAŞVURU FORMU -
Kod:
 Uludağ # NETWORK | Başvuru Formu 
Ekibinize katılmak için gerekli koşulları sağladığımı düşünüyorum bu yüzden,
Uludağ # NETWORK'e [mevkiniz] olarak başvurmak istiyorum.
Adınız ve soyadınız(*):
Yaşınız(*):
Katılmak istediğiniz pozisyon(*):
Neden katılmak istediğiniz:
Günlük aktif olma süreniz(*):
Sizinle iletişime geçebileceğimiz bir mecra (skype, facebook vb.)(*):
Tecrübeleriniz(*):
Alanınızdaki başarımlarınız/projeleriniz/gururlarınız'dan detaylı bir şekilde bahsediniz(*):
Bize kendinizden ve günlük yaşantınızdan bahsediniz(*):

Hatırlatma
: (*) ile işaretlenen bölümlerin doldurulması zorunlu tutulmuştur.
Doldurduğunuz bu formu: konunun hemen altına veyahut bizim Skype adresimize (uludagnetwork)'e yollayabilirsiniz.
İlgi ve alakanız için teşekkür eder iyi günler dileriz...​

Son düzenleme:

ProMcciler

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Uludağ # NETWORK'e [Builder] olarak başvurmak istiyorum.
Adınız ve soyadınız(*): Ali Osman Eker
Yaşınız(*): 13
Katılmak istediğiniz pozisyon(*): Builder
Neden katılmak istediğiniz: Serverinizi güzel buldum ve katılmak istedim
Günlük aktif olma süreniz(*): 5-6 saat
Sizinle iletişime geçebileceğimiz bir mecra (skype, facebook vb.)(*): Skype: AliOsmanEker
Tecrübeleriniz(*): We,Wg atmayı bilirim ve komut bilgim : %98
Alanınızdaki başarımlarınız/projeleriniz/gururlarınız'dan detaylı bir şekilde bahsediniz(*): Önceden 11-12 serverde çalıştım ve inşallah şimdi sizle çalışmak istiyorum.
Bize kendinizden ve günlük yaşantınızdan bahsediniz(*): Bana her zaman güvenebilirsiniz asla yalan söylemem veya sizi kazıklamam.

UmutBeyGGPVP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız ve soyadınız(*): Umut Demirbağ
Yaşınız(*): 14
Katılmak istediğiniz pozisyon(*): Builder Veya Moderatör
Neden katılmak istediğiniz: Size Yardım Etmek
Günlük aktif olma süreniz(*): 2 veya 3 saat Aktifimdir
Sizinle iletişime geçebileceğimiz bir mecra (skype, facebook vb.)(*): Skype : itz_pvp_freak / Eklersen Ortan Facebookumu Veririm
Tecrübeleriniz(*): 2 Server Kuruculuğu Yaptım 3 Veya Daha Fazla Adminliğinden Tutun Rehberine Kadar
Alanınızdaki başarımlarınız/projeleriniz/gururlarınız'dan detaylı bir şekilde bahsediniz(*): Baya Serverda Yetkili Oldum Kendi Serverimin Mapini Falan Her Şeyini Ben Yaptım Pluginleri Falan Editledim.Ve O Editlediğim Server Günlük 50 Kişi Kaldırıyordu.Oyuncularlada İyi İlgileniyordum Bana Güvenebilirsiniz.
Bize kendinizden ve günlük yaşantınızdan bahsediniz(*): Günlük Yaşamımdan Bahsedersek Sabahları Kitap Okuyup Akşama Doğru Bilgisayara Bakarım Oyun Oynarım Arkadaşlarımla Konuşurum Serverime Girerim Ve Oyuncularla İlgilenirim Ve Ben Sizin Serveriniz İçin Website Falan Da Kurmayı Bilirim.

Dikkate Almanız Rica Olunur :gg::alkış:

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ve soyadınız(*): Ali Osman Eker
Yaşınız(*): 13
Neden katılmak istediğiniz: Serverinizi güzel buldum ve katılmak istedim
Günlük aktif olma süreniz(*): 5-6 saat
Sizinle iletişime geçebileceğimiz bir mecra (skype, facebook vb.)(*): Skype: AliOsmanEker
Tecrübeleriniz(*): We,Wg atmayı bilirim ve komut bilgim : %98
Alanınızdaki başarımlarınız/projeleriniz/gururlarınız'dan detaylı bir şekilde bahsediniz(*): Önceden 11-12 serverde çalıştım ve inşallah şimdi sizle çalışmak istiyorum.
Bize kendinizden ve günlük yaşantınızdan bahsediniz(*): Bana her zaman güvenebilirsiniz asla yalan söylemem veya sizi kazıklamam.

Adınız ve soyadınız(*): Umut Demirbağ
Yaşınız(*): 14
Katılmak istediğiniz pozisyon(*): Builder Veya Moderatör
Neden katılmak istediğiniz: Size Yardım Etmek
Günlük aktif olma süreniz(*): 2 veya 3 saat Aktifimdir
Sizinle iletişime geçebileceğimiz bir mecra (skype, facebook vb.)(*): Skype : itz_pvp_freak / Eklersen Ortan Facebookumu Veririm
Tecrübeleriniz(*): 2 Server Kuruculuğu Yaptım 3 Veya Daha Fazla Adminliğinden Tutun Rehberine Kadar
Alanınızdaki başarımlarınız/projeleriniz/gururlarınız'dan detaylı bir şekilde bahsediniz(*): Baya Serverda Yetkili Oldum Kendi Serverimin Mapini Falan Her Şeyini Ben Yaptım Pluginleri Falan Editledim.Ve O Editlediğim Server Günlük 50 Kişi Kaldırıyordu.Oyuncularlada İyi İlgileniyordum Bana Güvenebilirsiniz.
Bize kendinizden ve günlük yaşantınızdan bahsediniz(*): Günlük Yaşamımdan Bahsedersek Sabahları Kitap Okuyup Akşama Doğru Bilgisayara Bakarım Oyun Oynarım Arkadaşlarımla Konuşurum Serverime Girerim Ve Oyuncularla İlgilenirim Ve Ben Sizin Serveriniz İçin Website Falan Da Kurmayı Bilirim.

Dikkate Almanız Rica Olunur :gg::alkış:

Uludağ # NETWORK olarak, öncelikle ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz!
Fakat, başvuru formunu baştan savma/yetersiz şekilde doldurduğunuz için reddedildiniz!
Ayrıca, forumdaki profillerinize baktığımızda gördüğümüz tek şey vardı! Yaşınızı çok fazla belli etmeniz...
- Reddedilmenizin Başlıca Sebepleri -
Türkçe İmla Kuralları'na uymadığınız gerekçesiyle ve her harfi büyük yazıp kendinizi yazıda bile tanıtamadığınızdan ötürü reddedildiniz!
Kendi yapıtlarınız/mimarileriniz hakkında hiçbir şekilde bahsetmediğinizden dolayı reddedildiniz!
Nedense, sunucuya hiç ilgi alaka göstermediğinizi belli ettiğinizden dolayı
reddedildiniz!
Ayrıca, kendi alanınızla ilgili hiçbir şekilde yeteneğe/kabiliyete sahip olmadığınızdan dolayı
reddedildiniz!

...
Aslına bakılırsa daha çok neden yazabilirdik. Fakat sizin kendi hatalarınızı farketmenizi istediğimiz için yazmadık.
Gelecek başvuru formlarının bu sebeplere dikkat edilerek yazılması rica olunur...

ProMcciler

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Uludağ # NETWORK olarak, öncelikle ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz!
Fakat, başvuru formunu baştan savma/yetersiz şekilde doldurduğunuz için reddedildiniz!
Ayrıca, forumdaki profillerinize baktığımızda gördüğümüz tek şey vardı! Yaşınızı çok fazla belli etmeniz...
- Reddedilmenizin Başlıca Sebepleri -
Türkçe İmla Kuralları'na uymadığınız gerekçesiyle ve her harfi büyük yazıp kendinizi yazıda bile tanıtamadığınızdan ötürü reddedildiniz!
Kendi yapıtlarınız/mimarileriniz hakkında hiçbir şekilde bahsetmediğinizden dolayı reddedildiniz!
Nedense, sunucuya hiç ilgi alaka göstermediğinizi belli ettiğinizden dolayı
reddedildiniz!
Ayrıca, kendi alanınızla ilgili hiçbir şekilde yeteneğe/kabiliyete sahip olmadığınızdan dolayı
reddedildiniz!

...
Aslına bakılırsa daha çok neden yazabilirdik. Fakat sizin kendi hatalarınızı farketmenizi istediğimiz için yazmadık.
Gelecek başvuru formlarının bu sebeplere dikkat edilerek yazılması rica olunur...
bak kardeşim sen yazımızamı takıldın yani bizi başından savmak için yazınızın hepsi büyük olduğundan reddedildiniz bu nedir ya sizden çektiğimiz

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bak kardeşim sen yazımızamı takıldın yani bizi başından savmak için yazınızın hepsi büyük olduğundan reddedildiniz bu nedir ya sizden çektiğimiz
Sen cidden çok yanlış anlamışsın, neyse biraz düşün bakalım :). Oradaki sebeplerin arasında başka neler olabilirdi?

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Profesyonel Kadro yazıyor dikkat edersen kardeşim. Profesyonel olan her yetkili imlasına dikkat eder,oyuncularla ilişkilerini iyi tutar ve ASLA yetkililere yakınmaz.- Kirad

ProMcciler

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sen cidden çok yanlış anlamışsın, neyse biraz düşün bakalım :). Oradaki sebeplerin arasında başka neler olabilirdi?
evt başka sebep lerde var ancak yazımla ilgili sorun olabilirmi bunla kendini ele veriyosun bizi başından savmış oluyosun

Profesyonel Kadro yazıyor dikkat edersen kardeşim. Profesyonel olan her yetkili imlasına dikkat eder,oyuncularla ilişkilerini iyi tutar ve ASLA yetkililere yakınmaz.- Kirad
kör deilim gördüm hem sen karışma

01darknesstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evt başka sebep lerde var ancak yazımla ilgili sorun olabilirmi bunla kendini ele veriyosun bizi başından savmış oluyosun

kör deilim gördüm hem sen karışma
Yaşamına, hayatına, harcadığı zamana ve benim için en önemlisi vatanına ve milletine bir tutam olsun saygısı olan birinin yapacağı şeyler arasında "Türkçe'yi katletmek" yer almaz güzel kardeşim. Şöyle düşün, daha kendi ülkesine, kendi diline, kendi kurallarına, kendi yapısına, kendi ulusuna, kendi ailesine saygı duymayan/sevgi göstermeyen, kendi nefsini dizginleyemeyen, kendini ifade edemeyen... nasıl olur da gelir bizim sunucumuzda çalışabilir? Kendi eğitim düzeyine, kendi öğretmenine, kendi itibarına saygı göstermeyen birisi nasıl olur da bizim sunucumuzda çalışabilir? Nasıl olur da bize/bizim sunucumuza saygı gösterir?

ProMcciler

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaşamına, hayatına, harcadığı zamana ve benim için en önemlisi vatanına ve milletine bir tutam olsun saygısı olan birinin yapacağı şeyler arasında "Türkçe'yi katletmek" yer almaz güzel kardeşim. Şöyle düşün, daha kendi ülkesine, kendi diline, kendi kurallarına, kendi yapısına, kendi ulusuna, kendi ailesine saygı duymayan/sevgi göstermeyen, kendi nefsini dizginleyemeyen, kendini ifade edemeyen... nasıl olur da gelir bizim sunucumuzda çalışabilir? Kendi eğitim düzeyine, kendi öğretmenine, kendi itibarına saygı göstermeyen birisi nasıl olur da bizim sunucumuzda çalışabilir? Nasıl olur da bize/bizim sunucumuza saygı gösterir?
evet doğru söylüyorsun ancak serverle doğru yazmanın ne alakası var

Altar_Ay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evet doğru söylüyorsun ancak serverle doğru yazmanın ne alakası var
Profesyonel kadro istiyoruz demişler. Sizin bu yazılarınız profesyonelliğe uymamaktadır.

Mesela;
merba ben adminlik için yeterli şeylere sayibim lütfn beni admin ypn
demek ile
Merhaba, Admin pozisyonuna geçmek için yeterli özelliklere sahip olduğumu düşünüyorum.
arasındaki farkı halen anlayamadıysanız, umarım şuanda gayet iyi anlatmışımdır.

Sevgiler

adplu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uludağ # NETWORK'e [Rehber] olarak başvurmak istiyorum.
Adınız ve soyadınız(*):Adım Kerem soyadım Özkan
Yaşınız(*):14
Katılmak istediğiniz pozisyon(*):Rehber
Neden katılmak istediğiniz:Rehber olabilmek için gerekli kriterlere sahip olduğumu düşünüyorum. Ayrıca Uludağ NETWORK benim için güzel bir deneyim olacak.
Günlük aktif olma süreniz(*):Hafta içi maalesefki 4 saat açık olabilirim, fakat hafta sonları 6 saat ve üzeri olabilir.
Sizinle iletişime geçebileceğimiz bir mecra (skype, facebook vb.)(*): Skype adresim: live:kerem_ozkan
Tecrübeleriniz(*):Daha önce iyi sunucularda çalıştım, haksızlığı yediremeyen biri olduğum için 2 tane sunucudan istifa ettim. Çalıştığım sunucular amatör değillerdi ve hiçbirisinden kovulmadım, dediğim gibi istifa ettim.
Alanınızdaki başarımlarınız/projeleriniz/gururlarınız'dan detaylı bir şekilde bahsediniz(*):2 adet sunucuda ciddi anlamda başarım oldu. Bir sunucuda sunucuyu en baştan kurmuştum ve kendi fikirlerim sayesinde sunucu oyuncu çekmeye başlamıştı ve ben o sunucuda sadece moderator'dım sonrasında admin yetkisine yükselmiştim fakat sunucu kapandı. Bir diğer sunucuda ise sıfırdan map yapmıştım. Sunucunun mapi vardı fakat pek beğenmemiştim ve sıfırdan map yapıp Kurucu'nun beğenisini kazanmıştım.
Bize kendinizden ve günlük yaşantınızdan bahsediniz(*):Ben kendimi çok beğenen bir insan değilim ve yaptığım bir iş çok iyi olsa bile dahada iyi olması için çabalarım. Günlük yaşantımı en çok etkileyen şeyde bu yani mükemmelliyetçi olmam ama kötü anlamda değil. Minecraft bir günümün bir parçası sayılır. Son günlerde bu pixelli oyuna yeniden sardım fakat çok fazla boş vaktim olduğu için bu sunucuya başvuru yaptım. :)

Trix0nHD33

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız ve soyadınız(*): Emin ATIŞ
Yaşınız(*): 16
Neden katılmak istediğiniz: Kariyerimi "Uludağ Network" alanında geliştirerek, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmak istiyorum. Ayrıca deneyimimi arttırmak isterim.
Günlük aktif olma süreniz(*):Yaklaşık 6 saat sadece istisnasi durumlarda, 2 saate düşebilir. (Sınav Haftaları v.s)
Sizinle iletişime geçebileceğimiz bir mecra (skype, facebook vb.)(*): Skype adresim mevcut durumda: "dariusgang"
Tecrübeleriniz(): Sonoyuncuda Skyblock bölümünde rehberlik yapmıştım, onun dışında ufak serverlerde çoğu zaman builderlik gibi yapıtlarla uğraştım.
Alanınızdaki başarımlarınız/projeleriniz/gururlarınız'dan detaylı bir şekilde bahsediniz(*): Eskiden "Yeni Çağ MMORPG" adı verilen sunucuda builder olarak görev yapmıştım. Çoğu kişi tarafından olumlu karşılanılan eski çağ yapıtları ortaya çıkarmıştım. Sanatsal ve göz zevkini bozmayan yapıtlar yapıyorum genellikle. Fakat benimde her insan gibi hatalarım olabiliyor.
Bize kendinizden ve günlük yaşantınızdan bahsediniz(* ): Aslında günlük yaşantım, her insan gibi. Yani rutin olarak okula gitmek, okuldan gelmek, ders çalışmak, sınavlara girmek... Benim günlük rutinim bu. Fakat ayrıntıya inersek günümün çoğu zamanını Minecraft ile hem hayal gücümü geliştiriyorum. Yeni arkadaşlıklar ile yeni şeyler öğreniyorum. Ben ise 16 yaşında belki biraz farklı bir gencim ama çoğu zaman düşünerek geçiriyorum vakitlerimi. Hayat çok kısa ve ben bunu kendimi geliştirerek geçirip sonunda onları ileride kullanmak istiyorum.

Son düzenleme: