Uyarısız Kalmak İçin Yapılabilecekler, Alacağınız İlk Uyarı Ve Fazlası!

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Yönetimin değişikliği üzerine konunun anlam bütünlüğü bozuldu ve bana tepki yağıyor.
Okuduklarınız benim sözlerim değildi. @Shosy @FullForceHD

Son düzenleme:

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Herkese boncuk dağıtıp herhangi bir kişiliğe sahip olmazsanız uyarı almadan rahatça geçinirsiniz zaten.
Bu mesajımdan uyarı aldım üye ilişkilerine yazdığımda bu konuyu, yanlış yere konu açmaktan. Yani aslında alakası yok bu arada.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Konunun başında olan " Öncelikle, yönetim uyarı almanız için çabalıyor. " sözü ile konuyu okumayı direk bıraktım. Yönetim uyarı alman için çabalamıyor. Aksine uyarı alınmaması için elinden geleni yapıyor. Sen kurallara uymazsan uyarı alırsın. 9 etiket kuralının bir sebebi var. Sen reklam konuna tüm forumu etiketlersen herkese bildirim gitmiş olur. Yani sen kısa yoldan bildirim göndermiş oluyorsun. Bunun da bir sınırı olacak normal olarak.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konunun başında olan " Öncelikle, yönetim uyarı almanız için çabalıyor. " sözü ile konuyu okumayı direk bıraktım. Yönetim uyarı alman için çabalamıyor. Aksine uyarı alınmaması için elinden geleni yapıyor. Sen kurallara uymazsan uyarı alırsın. 9 etiket kuralının bir sebebi var. Sen reklam konuna tüm forumu etiketlersen herkese bildirim gitmiş olur. Yani sen kısa yoldan bildirim göndermiş oluyorsun. Bunun da bir sınırı olacak normal olarak.

Çok haklı. Aynısını ben de yaptım. Ufacık bir şeyde yönetimi suçlamanız doğru değil.

Dpelqpleq_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yönetim uyarı almamız için değil kuralları uygulamak için çabalıyor desen daha doğru olurdu.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Yönetim ilk hatanızda size "uyarı puanı" bile vermiyor. Göz ardı ediyor.

Ruzon

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
[içerik silindi]

Ekli dosyalar

• upload_2018-3-8_20-58-28.png
    upload_2018-3-8_20-58-28.png
    11.2 KB · Görüntüleme: 407

ZorinTRsilinemez

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
bir soru soracağım hemen cevap istiyorum. bu senin ilk hesabın mı op? yoksa daha önce bir hesabın var mıydı? kaç yılı?

ZorinTRsilinemez

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
tamam o zaman sana bir şey diyemem. ama ben burada 2012 yılından beri varım. burada uyarı almaman için tek yapman gereken şey hiçbir konuya mesaj atmaman. yetkililerin forum kitlesinin -12 olduğunu ve bu kitlenin de low iq olduğunu bildikleri için, en küçük şeylere bile uyarı verirler.