Vejeteryanlar için kabus..

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
asıl yeni gelen sensin dostum 2015 de gelmişsin ben 2013 de geldim o zaman forum böyle değildi daha güzel bir ortam vardı satış vb yasaktı şimdi satış sitesine döndü
ve türkçeyi düzgün kullan dostum

Öhöm Öhöm... Bende 2013 de geldim ama Konu dışından mesaj kasılmadığını biliyorum. Üyelik tarihinden banane. Bilinmeyince bilinmiyor işte.

Türkçeyi düzgün kullanmıyormuşum. Sen kullanmayı bilseydin cümlelerin ilk harflerinin büyük harfle başladığını da bilirdin.

MrDeichor

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya cidden sizi anlamakta zorluk çekiyorum, cidden. Bi vejeteryana lafım yok, isteyen istedği şeyi seçmekte özgür. Ama et yiyenlere vahşi demek ne haddinize ? Ben sana "Ot yiyen yaratık" falan diyomuyuz ?

Hayır yani hayvanları acımasıcza katleden 3-5 video bulup montajlayınca bütün hayvan kesimhaneleri vahşetmi işlemiş oluyor ? Bir hayvanın kesimhanede kesilerek öldürülmesi en acısız yöntemdir. Eğer o inek normal doğal hayatında olsaydı; ya hayvanlar tarafından vahşice katledilerek acı çeke çeke ölecekti ya hastalıktan dolayı her yeri yara olup gene acı çeke çeke ölecekti yada yaşlılıktan bütün kas sistemi iflas edip aç ve susuzluktan ölecekti. Şöyle milletin gazına gelip "Vahşet yapıyorlar, bunu durdurmalıyız !!!" triplerine girmeyin. İnsanlar tarafından kesilen hayvanlar sadece 20-30 saniye acı çeker ve ardından ölür.
Şu 1. videodaki şeylerin ilk bir kaç tanesi aşırı derecede saçma. Kalp sağlığına zararlı olurmuş bilmem ne. Merak etmeyin vejetaryan olmayan kişiler hergün 5-6 kilo et yemiyo.
Vejeteryanlar yalnızca ot yemez cahil kafa seni.

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vöjötöryönlör yölnözce öt yömöz cöhöl kafö söni
Ben öyle bi şey mi dedim ? Yazdıklarımı takrar oku. Ordaki sorularıma cevap ver.
Sonra forumu neden bırakıyoruz.O cümle nedir ya :S.Bu arada vejeteryan olmak elimizde değil bence.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Sonra forumu neden bırakıyoruz.O cümle nedir ya :S.Bu arada vejeteryan olmak elimizde değil bence.
Benim zaten vejeteryanlarla sıkıntım yok. İsteyen istediğini yapar. Sadece "Vahşet oluyor, siz insan değilsiniz" diyenlere ayar oluyorum. Bunun dışında arkadaş bana alakasız bir biçimde cahil diyip laf atmış :S Bende ona nispeten öyle dedim.

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim zaten vejeteryanlarla sıkıntım yok. İsteyen istediğini yapar. Sadece "Vahşet oluyor, siz insan değilsiniz" diyenlere ayar oluyorum. Bunun dışında arkadaş bana alakasız bir biçimde cahil diyip laf atmış :S Bende ona nispeten öyle dedim.
Bak ama kabul etmek lazım birazda olsa vahşet var.Ben böyle dehşet var mortal kombat x fatality gibi demiyorum.Kurban kesmek normal hayvan kesmek normal ama.Boyundan kesiliyor normalde buda vahşete giriyor.Senin önünde boynundan kesilip kanlar akan bir dana görsen iğrenmezmiydin ?Yanlış anlama aşırı vahşet var demiyorum ama biraz vahşet var.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Bak ama kabul etmek lazım birazda olsa vahşet var.Ben böyle dehşet var mortal kombat x fatality gibi demiyorum.Kurban kesmek normal hayvan kesmek normal ama.Boyundan kesiliyor normalde buda vahşete giriyor.Senin önünde boynundan kesilip kanlar akan bir dana görsen iğrenmezmiydin ?Yanlış anlama aşırı vahşet var demiyorum ama biraz vahşet var.
Hayvanların boyundan kesilerek öldürülmesi en acısız ve en hızlı öldürme yöntemidir. Boynu kesilir, kanları akar; birkaç saniye kanı akar ve ölür. Doğal yaşam ortamında bile çok çok daha fazla acı çekerek ölüyor zaten.

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öhöm Öhöm... Bende 2013 de geldim ama Konu dışından mesaj kasılmadığını biliyorum. Üyelik tarihinden banane. Bilinmeyince bilinmiyor işte.

Türkçeyi düzgün kullanmıyormuşum. Sen kullanmayı bilseydin cümlelerin ilk harflerinin büyük harfle başladığını da bilirdin.
Sana mı diyorum diğer kullanıcıya diyordum sende hemen alınıyorsun

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya bırakın şu tartışmayı gidin kavurma yiyin.