VilusaSurvival.Batihost.Com | 1.7 / 1.8 < Boss,Açık Arttırma,Kasalar Ve Daha Fazlası...

xXFarukonXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi ben xXMusiconXx
dünkü olaydan sonra bugun girdimde banlı olduğumu gördüm
nedenini açıklayabilirsen mutlu olurum

dodori

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lag Sorunları Çözüldü Gibi gelmenizi tavsiye ediyorum.

Kastras_13

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SW AÇILMASINI BEKLİYOR 15:00 DA

'
maalesef lag sorunu vardı o yüzden size iyi bir keyif yaşatamıyorduk batihosta başvurduk işAllah bu sorun ortadan kalkacak

kardşm kusura bakma .. şimdi açık server istersen şimdi gireblirin
''kastras_13'' NİCKİM BANIM VARDI HEMDE İP DELİRCEM

9 dkk

6 DK 1111!!!

ip banımı açarmısınız feryat ettirdiniz bana yeter

ALLAHIM ÇILDIRICAM YETER YA AÇIN ŞU BANI HARAM ZIKKIM EDİCEM TÜM EMEĞİMİ YETER YA UNTUTTUNUZ BENİ

AktorNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SW AÇILMASINI BEKLİYOR 15:00 DA

'

''kastras_13'' NİCKİM BANIM VARDI HEMDE İP DELİRCEM

9 dkk

6 DK 1111!!!

ip banımı açarmısınız feryat ettirdiniz bana yeter

ALLAHIM ÇILDIRICAM YETER YA AÇIN ŞU BANI HARAM ZIKKIM EDİCEM TÜM EMEĞİMİ YETER YA UNTUTTUNUZ BENİ
Banınız açık gözüküyor ban yememişsiniz gözüküyor sorun devam ediyorsa lütfen skype : leonellus1478

DeepWell25

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dino beni bulsun pm.

Catador ...

Son düzenleme:

yusuferde54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sv yeni bakımdan cıktı 2 saatlik biraz oynadık gene server kapanıp açılmaya başladı gene kapandı server sürekli kapanıp açılıyor birkaç saat oynadık sorunlar düzelmiyor diye 15 kişiden 4 5 kişiye düştük serverde bi biz oynuyoruz zaten bu sorun çözülmezse bizde gidip serverde 1 2 kişi giricek ve server batıcak serveri kapatmak zorunda kalıcaksınız artık şu serveri kapatmayın giricem açıyorum mcyi bakıyorum server herzaman kapalı (SIKILDIM ŞU SORUNDAN)

sv yeni bakımdan cıktı 2 saatlik biraz oynadık gene server kapanıp açılmaya başladı gene kapandı server sürekli kapanıp açılıyor birkaç saat oynadık sorunlar düzelmiyor diye 15 kişiden 4 5 kişiye düştük serverde bi biz oynuyoruz zaten bu sorun çözülmezse bizde gidip serverde 1 2 kişi giricek ve server batıcak serveri kapatmak zorunda kalıcaksınız artık şu serveri kapatmayın giricem açıyorum mcyi bakıyorum server herzaman kapalı (SIKILDIM ŞU SORUNDAN) yeni server arıyorum şu an yedekte kalsın okadar diyorum

IKizzy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sv yeni bakımdan cıktı 2 saatlik biraz oynadık gene server kapanıp açılmaya başladı gene kapandı server sürekli kapanıp açılıyor birkaç saat oynadık sorunlar düzelmiyor diye 15 kişiden 4 5 kişiye düştük serverde bi biz oynuyoruz zaten bu sorun çözülmezse bizde gidip serverde 1 2 kişi giricek ve server batıcak serveri kapatmak zorunda kalıcaksınız artık şu serveri kapatmayın giricem açıyorum mcyi bakıyorum server herzaman kapalı (SIKILDIM ŞU SORUNDAN)

sv yeni bakımdan cıktı 2 saatlik biraz oynadık gene server kapanıp açılmaya başladı gene kapandı server sürekli kapanıp açılıyor birkaç saat oynadık sorunlar düzelmiyor diye 15 kişiden 4 5 kişiye düştük serverde bi biz oynuyoruz zaten bu sorun çözülmezse bizde gidip serverde 1 2 kişi giricek ve server batıcak serveri kapatmak zorunda kalıcaksınız artık şu serveri kapatmayın giricem açıyorum mcyi bakıyorum server herzaman kapalı (SIKILDIM ŞU SORUNDAN) yeni server arıyorum şu an yedekte kalsın okadar diyorum
Katılıyorum ya yeter sabahtan beri mc de boş boş duruyorum hiçbişey oyanamdan sw yi bekliyorum açılsın açılsın diye ama yok açılcagı ya

yusuferde54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ikizzy ben levi bu arada teamız :D

Ikizzy skype versene kanka yada Discord farketmez

Siendra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lütfen. Bakıma Alacağınızda Bize Haber Verin..

Birde Şu Market ve Repair Sorununu Çözün En Azından Repair Kalksın.

Siendra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Al İşte Sw Sıfırlanmış 1 Haftaya Açılır Muhtemelen :/

Bu Arada Emeklerimiz De Gitti :( :( :( :(

Son düzenleme:

yusuferde54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
cidden server sıfırlandımı

giriyorum hemen sıfırlandıysa yuh artık ya saatlerce oynıyalım oynıyalım sıfırlansın server...

Server ne zaman acılcak kurucu

Ikizzy kanka yeniden atsana anlık davet geçerliliğini yitirmiş

Siendra server bakımda şu an sıfırlandı 1.7 1.8 olarak yarın açılıcak hiçbir lag sorun olmıcak yarın oynamaya başlarız

IKizzy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
cidden server sıfırlandımı

giriyorum hemen sıfırlandıysa yuh artık ya saatlerce oynıyalım oynıyalım sıfırlansın server...

Server ne zaman acılcak kurucu

Ikizzy kanka yeniden atsana anlık davet geçerliliğini yitirmiş

Siendra server bakımda şu an sıfırlandı 1.7 1.8 olarak yarın açılıcak hiçbir lag sorun olmıcak yarın oynamaya başlarız
Muzcu_FAT_Usta#5006 al bro at artık daveti

Al İşte Sw Sıfırlanmış 1 Haftaya Açılır Muhtemelen :/

Bu Arada Emeklerimiz De Gitti :( :( :( :(
yarın bile açılabilir 1 hafta çok

server açık !!