WG yapmak yardım

mesoandcan07

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Herkeze Merhaba Bende'de bir sorun var Server'in Consol'undan region define arsa1 nick diyelim yazıyorum "A player is expected." Yazıyor yani Oyuncu bekleniyor . Ne olabiliri wg olmuyor yardım edermisiniz ? :(

WhiteH4cker

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
:) wg yapmasını bilmeyen ben değilim konuyu açan arkadaş bana anlatmayın konuyu açana anlatın :p

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunu serverlarda yapmak istesem program gerekr mi bide ben yazdim olmadi expan vert felan

ESER90

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İnşaallah işinize yarar
www.facebook.com/UZAYLI.ESER Face den de sorabilirsiniz .d

--WG--
Öncelikle adminler 1 alan seçmesi için tahta balta lazım.Tahta baltayı sağ tık ve sol tık ile bir alan [ dörtgen] seçiniz.

//expand vert => seçtiğiniz alanı yerin en altından en üstüne kadar kapsar

/region define arsa ESER => seçilen Yerin adını arsa yapar ve ESER adlı oyuncunun üzerine wg ler

/region addmember arsa ARKi => arsa adlı alana ARKi adında bir kişiyi ekler Wg 2 kişilik olur

/region setparent alçak üstün => bu öncelik yapar. üstün adlı alan alçak adlı alandan daha önceliklidir. Bu genelde köy fln yapımında kullanılır.

_Flag_ koruma

/region flag arsa tnt deny => arsa adlı alanda tnt patlaması zarar vermez.

/region flag arsa creeper-explosion deny => arsa adlı alanda creeper patlaması zarar vermez.

/region flag arsa mob-spawning deny => arsa adlı alanda canavar doğmaz

/region flag arsa mob-damage deny => arsa adlı alanda canavarlar etkisiz kalır.d

Teşekkürler Lütfen www.facebook.com/UZAYLI.ESER Abone olun.
Ve teşekkürü az görmeyiniz .

https://www.facebook.com/ESER.Minecraft

Yeni Sayfam beğenin PLS

ESER90

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya hayır demek istediğim şu orman ya herkes ev yapabilir her şeyi yapabilr wg yapmayı biliyorum ama ben /reigon define all gibi bir komuttan bahswediyorum herkesi içine alacak br kod yani

Wg nin manası alanı kişiye özeleştirmektir.

Sen bir orman alanı apmak istiyorsan Uç ve bayaaı ilerle [10 dk kadar] sonra önüne ağaçlık bir alan çıkınca ;
1-) orada küçük bi yerdeki ağaçları falan sil ve bir klübe yap çıkışı olsun girişi olmasın.Sen içinde iken /setwarp orman YAZ .
2-) O klubeyi VE 10 ar kare kenarını Kendi üzerine wg le ve FLAG la.[10 ar kare wg klubenin kenarlarını kazan lar olmasın diye :D
3-)Başkada bişi yapma Herkes her istediğini yapar orda zombide çıkar.

O alanda birisi ev yapıyr ise ayrıca wg almalı yoksa ne kadar kapıya private yazsada duvarlarda kırıp girebilirler .D
Lütfen beğenin :D

Teşekkürler Lütfen www.facebook.com/UZAYLI.ESER Abone olun.

https://www.facebook.com/ESER.Minecraft

hanza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hahaha ben yıllaaaaaaaar önce sordum bunu ve wg de deilmiş sorun. essentials protectte imiş onu silince problem kamadı :) . Ve ben çok tn 4 vds server açtım.

Meta-INF

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MertDemir eğer yaratıkların oyunculara istediğin bir claimlenmiş/wglenmiş alanda vuramamasını istiyorsan yazacağın kod şudur "/region flag regionadi mob-damage deny" iyi oyunlar.

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
faction serverlarda claim yapınca kaça kaç yapı 10X10 20 x20 ??

ilhan07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mesela /region define alanadı isim yapıyoruz ama alan adı kısmına ne yazıyoruz?

mesela market wg'lersek ne yazacağız?

bir oyuncunun evini onun üstüne wg yapacağımızda ne yazacağız?

Semih.A

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben msela bi alanı wgledim sadece o alanı kıramıcaklar üstüne bir şey ekleyebilirler birde sandıkları açabilsinler istiyorm mesela yataklarda yatabilsinler nasil yapablirm böyle ayrı :s[/quote] o zaman yatağın ve chestin altını wg leme öbür yerleri wg le yatsınlar chest açsınlar eğer arkaşadınsa /region define ad isimmiydi neydi şöyle yaz Ör:/region define orman L_NK O L_NK Herşeyi Yapabilir Anlamadın dimi :D

ESER90

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
mesela /region define alanadı isim yapıyoruz ama alan adı kısmına ne yazıyoruz?

mesela market wg'lersek ne yazacağız?

bir oyuncunun evini onun üstüne wg yapacağımızda ne yazacağız?

Alan ADI => market,eser,goleo,ppento3000 bunun gibi ifadeler olabilir.

Siz belirleyeceksiniz Birisine ev verceksenizgenelde nickev gibi olur

/region define eserev Diye WGatarsanız O WG nin adı eserev olur işlemleri ona göre yaparsı9nız :D