World Edit'siz Spawn Denemesi !

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendini geliştirmelisin. Çok kötü ve küçük olmuş

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Çakma Lobi için uygun bir büyüklük sadece orada kullanılabilir. Fakat kuvars ışıklandırma ve birkaç yapraktan fazla bir şey gözükmüyor? World Editli, world editsiz olması farketmeyen bir şey. Tamam deneme diyorsunda bu kadarda basite kaçmayalım.

Utkuw619

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çakma Lobi için uygun bir büyüklük sadece orada kullanılabilir. Fakat kuvars ışıklandırma ve birkaç yapraktan fazla bir şey gözükmüyor? World Editli, world editsiz olması farketmeyen bir şey. Tamam deneme diyorsunda bu kadarda basite kaçmayalım.
Dostum, ben oraya aklıma yansıyan şeyleri yaptım.

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Dostum, ben oraya aklıma yansıyan şeyleri yaptım.
Kastettiğim şey build yerine geçmeyecek bir şey olması. Mesela ormandan bir alan kopyalasak bundan daha fazla emek varmış gibi gözükür.
Daha büyük yap, Aklına yansıyanıda büyüt 1 ağaç diksen şu spawna insanların gözünde ayrı bir algı oluşturursun biraz geniş düşün.
Mesela bu benim ilk build denememdi. Bende aklıma yansıyan şeyi yaptım. Fakat altındaki koskoca 20 eleştirinin hepsine boyun büktüm.
https://forum.gamer.com.tr/konu/ev-calismam.250483/
Ve bu eleştirilerin hepsini dikkate aldım. şu an üzerinde çalıştığım projenin ise göz kamaştıracağına inanıyorum.
Sende eleştirileri dikkate al sende geliş sende büyü. Başarılar.

Zoriandu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açık sözlü olacağım.

"Bu ilk deneyişim ne kadar kötü olursa olsun ilk deneyişim olduğu için bir şey demezler" kafasında mısın anlamıyorum bi' insan bu kadar kötü mü build yapar tamam ilk denemen de birazcık internetten araştır faction spawn vs... diye oradan azıcık bir fikir al hatta alıntı yap orada ne varsa aynısını yap ama en azından kötü olmasın uğraştığın belli olsun. Cam, ışıktaşı falan bunlarla spawn olmaz bunlarla build olmaz dikdörtgenden spawn olmaz kareden spawn olmaz bunları öğren build işine yeni başlasan dahi bazı şeyleri bilmen gerekir yoksa asla gelişemezsin.
Benim doğru düzgün yapamadığım bir şeyi siz yapın en azından HAYALGÜCÜNÜZÜ ÇALIŞTIRIN.

Berbat olmuş.

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın dediği gibi çakmalobi için ise fena değil. Ama spawn denemesi olsa bile... Yani küçük ve herkesin yapabileceği bir şey olmuş. Anlamadığım neden World Edit'siz build yapınca kendinizi iyi hissetmeniz. Yani aynı şeyi zaman verip yapmak yerine bir iki kod kullanarak yapmaktır World Edit. Pek bir fark olduğunu düşünmüyorum WE'li ve WE'siz buildlerin arasında. Dediğim gibi sadece zaman.

Utkuw619

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açık sözlü olacağım.

"Bu ilk deneyişim ne kadar kötü olursa olsun ilk deneyişim olduğu için bir şey demezler" kafasında mısın anlamıyorum bi' insan bu kadar kötü mü build yapar tamam ilk denemen de birazcık internetten araştır faction spawn vs... diye oradan azıcık bir fikir al hatta alıntı yap orada ne varsa aynısını yap ama en azından kötü olmasın uğraştığın belli olsun. Cam, ışıktaşı falan bunlarla spawn olmaz bunlarla build olmaz dikdörtgenden spawn olmaz kareden spawn olmaz bunları öğren build işine yeni başlasan dahi bazı şeyleri bilmen gerekir yoksa asla gelişemezsin.
Benim doğru düzgün yapamadığım bir şeyi siz yapın en azından HAYALGÜCÜNÜZÜ ÇALIŞTIRIN.

Berbat olmuş.
Kardeşim herkesin kendine göre bir zevki var.Ben böyle şeyler yapmayı seviyorum.Sen nasıl bir şey bekliyorsun onu anlamadım.Ve emin ol senden daha çok build işleriyle uğraştım.İlk defa spawn yapıyorum olağan üstü bir şey bekliyorsan çok kafasızsın demektir.

Son düzenleme:

OziGhost

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim herkezin kendine göre bir zevki var.Ben böyle şeyler yapmayı seviyorum.Sen nasıl bir şey bekliyorsun onu anlamadım.Ve emin ol senden daha çok build işleriyle uğraştım.İlk defa spawn yapıyorum olağan üstü bir şey bekliyorsan çok kafasızsın demektir.
İlk yapışını keşke bizle paylaşmasaydın o zaman.

Utkuw619

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emin olun, kötü olsam bunları bile yapamazdım..