World Edit'siz Spawn Denemesi !

Zoriandu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her insan kendi yaptığı şeyi güzel bulur. Bunu bana @Tario76 demişti.
Hadi kolay gelsin

Sözü işin ustasına bırakıp gidiyorum

Utkuw619

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kastettiğim şey build yerine geçmeyecek bir şey olması. Mesela ormandan bir alan kopyalasak bundan daha fazla emek varmış gibi gözükür.
Daha büyük yap, Aklına yansıyanıda büyüt 1 ağaç diksen şu spawna insanların gözünde ayrı bir algı oluşturursun biraz geniş düşün.
Mesela bu benim ilk build denememdi. Bende aklıma yansıyan şeyi yaptım. Fakat altındaki koskoca 20 eleştirinin hepsine boyun büktüm.
https://forum.gamer.com.tr/konu/ev-calismam.250483/
Ve bu eleştirilerin hepsini dikkate aldım. şu an üzerinde çalıştığım projenin ise göz kamaştıracağına inanıyorum.
Sende eleştirileri dikkate al sende geliş sende büyü. Başarılar.
Anladım dostum..

Utkuw619

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rapor ettim bu bir,ikinci olarak yaptıkların çok kötü boşa ego yapıp onları paylaşman çok kötü onun yerine internetten araştırıp daha iyisini yapmaya çalışabilirdin.Kısacası kötü
Rapor edebilirsin.Hatta yetkililer o mesaja bakabilir..

Eroiser

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rapor ettim bu bir,ikinci olarak yaptıkların çok kötü boşa ego yapıp onları paylaşman çok kötü onun yerine internetten araştırıp daha iyisini yapmaya çalışabilirdin.Kısacası kötü
Kısası Varken Neden Uzattın ki ._.

Eroiser

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim 1.si Senin Yaptığın Build Spawna Benzemiyor Ve WE Varken Neden WE siz Yaptın :D

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Nasıl desem...World Edit kullansan daha iyiydi.Dalga geçmiyorum bu nedir yav?10 blok genişliğinde kubbeden bir şey...Spawn demeye bin şahit istenir.Üzgünüm ama aşırı kötü olmuş...Lütfen şu yapılarınızı hoppada diyip hızla atmayın.Kardeşim bunu zaten world editle yapsan yine aynı şey çıkardı ortaya.Ama en azından daha yorulurdun...

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim herkezin kendine göre bir zevki var.Ben böyle şeyler yapmayı seviyorum.Sen nasıl bir şey bekliyorsun onu anlamadım.Ve emin ol senden daha çok build işleriyle uğraştım.İlk defa spawn yapıyorum olağan üstü bir şey bekliyorsan çok kafasızsın demektir.
Zaten bu çalışma öncesi de build yapan bir kişi spawnı da belli bir ölçütün üstünde yapar. 15x20'lik bir spawn ilk kez yapsan da kötüdür. Kötü kalacaktır. Birisi beğenmedi diye kafasız demek kimsenin haddine değildir.