Xeon NW (FFA) - MMOFaction-Garip Skyblock-Lapisli Faction-KitPVP-Version:1.8.x Temmuzda Döneceğiz!

Nuget

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
s

Son düzenleme:

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Büyük ihtimal 24 ünde bakıma alacağım sunucuyu uzun bir süreliğine . Belki 1-2 ay kadar.
2 senelik ilişkimin sonu geldi kız arkadaşımla ve ayrıldık, sunucu 20 online ı geçmeyerek şu ana kadarki en başarısız sunucum oldu. Moralen çöktüm doğal olarak.
Yeni sunucuları açmam sürecek hatam REKLAM ve MİNİGAME türevi oyunların olmamasıydı. Bu nedenle uzun bir bakıma alıp hem gelen sunucu gelirini de kullanarak iyi bir reklam ve altyapı ayarlayacağım yeniden açmadan.
Planım şu:
- Timings hatalrına bakarak hatalı pluginleri temizleyeceğim, bir kısmını azaltacağım, sunucu başı ortalama 50 60 yeri gelince 80 plugin kullandım, makinayı zorluyordu.
- KitPVPye eklemeler, FACTİON MMO görevler ve Skyblockta ilginc bazı eklemeler yapacağım yeniden aktif etmeden.
- Silahlı HG'yi bitireceğim, bu oyun en iyilerinden olacak piyasadaki minigames ler arasında.
- Silahlı Faction üstünde epey çalışmam gerek. Malesef sıkıntılı bir süreç olacak . Elimden gelenin en iyisini yapmalıyım.Düşündüğüm sistemler zorlu olacak.
- Minigames sağlam yapmam gerektiğini öğrendim, düzgün bir minigames iyi online kaynağıdır.
- Planlarımda KitliHG, Herobrine survival , Craetive gibi sunucularda var , fakat benim bir sunucu yapmam haftalarımı alıyor. Hepsi güzel ve özel olmalı , umarım bir süre sabredersiniz ve anlarsınız... 5-10 kişi için koca sunucuyu açık tutmaya gerek yok. 25 inde bakıma almaya kesin karar verdim, en içten özürlerimle...
Not:Web sitesini tamamlayacağım, sitesiz zor oluyor ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hocam Benim en sevdigim oyunlar şunlar ve Çou kişini sevdikleri.

Herobrine Survival: Anti Xray olunca Herkes boşalıyo ama Anti Xray olmayınca alayı giriyo anlamadım giti :D çou kişi doluşur buna Hele Bi kutu bide Herobrine tapınagı varsa :D
Silahlı Hg: Eski FFa da Görmüşündür herhalde top 5 top 10 da Manyak gibi ardarda 10 maç atıyordum odalar Boş kalmıyordu :D Yani tutulur.
Silahlı Faction: En nefret etigim şey ama tutulabilir.
Faction mmo: Silahlı HG kadar olmasada çok hoş.

Bunları yavaşça eklersen Çou kişi servere dolabilir. Bunu bir düşün.

lan ben o setleri kullanmaya kıyamıyodum kıralacak diye sen gelmişsin eğlence diyosun madem arkasında duramayacak uğraşmasın ben denedim baktım arkasında duramayacam hiç milletin emeğini çalmadan kattım serverimi madem kapanacak bari önce söylesinler kapanacak eşyanız varsa keyfine bakın yeni başlayacaksanız boşuna emek vermeyin diye!!

Haber verme konusunda haklısın ama Tüm dediklerin Boş. Sen Bunu niye oynuyorsun? Eylenceyse Eylence verdiler sana Zevkse Zevk verdiler Zorluk sa Zorluk verdiler
Eğer bundan bukadar Çıldırıyorsan konuyu terkedebilirsin ve bidaha dönmeye bilirsin.

Nuget

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
s

Son düzenleme:

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
lan ben o setleri kullanmaya kıyamıyodum kıralacak diye sen gelmişsin eğlence diyosun madem arkasında duramayacak uğraşmasın ben denedim baktım arkasında duramayacam hiç milletin emeğini çalmadan kattım serverimi madem kapanacak bari önce söylesinler kapanacak eşyanız varsa keyfine bakın yeni başlayacaksanız boşuna emek vermeyin diye!!
Herkesin fikri kendinedir, kimseyi zorla kulağından çekip getirmiyoruz. Yinede cebimden 200 lira ekstra para ödeyip 2.5 ay kadar açık tuttum sunucuyu. Max 20 online gördüm sunucuda. Bu konuda bana değil Türkiye'deki oyunculara sitem edebilirsin. Emeğine saygılıyım ben herkesin.
Ayrıca skype'tan ekli olan çoğu arkadaşa duyurdum 15 gün öncesinden bakım olacağını. Kendilerine sorabilirsin...

Neyse , mmofactiona reset atmanın neler getireceğini göstereyim sizlere:
1-1.9 'da sınırsız item olacak. Buda demektir ki artık ejder setini altın set yapmak zorunda değilim 5 çeşit elmas zırh texture'si ekleyebileceğim. İtem sayısı ve türleri 2-3 kat artacak.
2-Faction gereksizdi, ormana çıkan yoktu. Full mmorpg yapmaya karar verdim.
3-Ve gelecek en büyük yenilikler, eldiven, yüzükler ve kolyeler olacak. Yapımına şimdiden başladım:

Silahlı factiondada spoiler olarak: CS:go tarzı silahlara özel skin yapmaya çalışıyorum.(P90,P90 Kırmızı kaplan , P90 mavikurt, P90 estetik gibi saçma isimler uydurarak 3d texturepackteki silahlara epey hoş skinler yapıyorum. Birkaç denemem oldu resim yok süpriz olsun, tabi textureleri direk CS:GO 'dan almayacağım , texture packi kendim 0'dan yapıyorum. Photoshopta tek tek item renderlamam gerekiyor.
yani bakım epey sürecek, ama yaz tatilinde sizi aylarca oyalayacak bir sunucu olacak. Umarım bu sefer ilgi görür.. Bende aylarca emek verdikten sonra yine kapatmak zorunda kalırsam bu sefer umarım beni değilde oyuncu kitlesini suçlarsınız. Ben elimdenn geldiğince güzel bir sunucu yapmaya çalışıyorum, çalışacağımda.

Yüzükler şu şekilde olacak:
Çeşitlerine göre + can + hasar + defans + kalıcı pot efekti ekleyebilecek. 15 20 tür yüzük yapmaya çalışacağım, kolyelerde aynı şekilde.
Eldivenlere ne yapacağıma karar vermedim. Defans ve saldırı hızı kazandırabilir belki.
1.9 'da artık saldırı hızı özelliği olacak, macro olmadığından çoğu eşyayıda 0 'dan ayarlamam gerekecek.
Silah olarak , balyoz türevleri, devasa oraklar ve yepyeni korkutucu kılıçlar göreceğiz. Bıçaklar vb silahlar az hasarlı fakat yüksek saldırı hızıyla vuracak!

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkesin fikri kendinedir, kimseyi zorla kulağından çekip getirmiyoruz. Yinede cebimden 200 lira ekstra para ödeyip 2.5 ay kadar açık tuttum sunucuyu. Max 20 online gördüm sunucuda. Bu konuda bana değil Türkiye'deki oyunculara sitem edebilirsin. Emeğine saygılıyım ben herkesin.
Ayrıca skype'tan ekli olan çoğu arkadaşa duyurdum 15 gün öncesinden bakım olacağını. Kendilerine sorabilirsin...

1-1.9 'da sınırsız item olacak. Buda demektir ki artık ejder setini altın set yapmak zorunda değilim 5 çeşit elmas zırh texture'si ekleyebileceğim. İtem sayısı ve türleri 2-3 kat artacak.
3-Ve gelecek en büyük yenilikler, eldiven, yüzükler ve kolyeler olacak. Yapımına şimdiden başladım:

Silahlı factiondada spoiler olarak: CS:go tarzı silahlara özel skin yapmaya çalışıyorum.(P90,P90 Kırmızı kaplan , P90 mavikurt, P90 estetik gibi saçma isimler uydurarak 3d texturepackteki silahlara epey hoş skinler yapıyorum. Birkaç denemem oldu resim yok süpriz olsun, tabi textureleri direk CS:GO 'dan almayacağım , texture packi kendim 0'dan yapıyorum. Photoshopta tek tek item renderlamam gerekiyor.
yani bakım epey sürecek, ama yaz tatilinde sizi aylarca oyalayacak bir sunucu olacak. Umarım bu sefer ilgi görür.. Bende aylarca emek verdikten sonra yine kapatmak zorunda kalırsam bu sefer umarım beni değilde oyuncu kitlesini suçlarsınız. Ben elimdenn geldiğince güzel bir sunucu yapmaya çalışıyorum, çalışacağımda.

Çeşitlerine göre + can + hasar + defans + kalıcı pot efekti ekleyebilecek. 15 20 tür yüzük yapmaya çalışacağım, kolyelerde aynı şekilde.
Eldivenlere ne yapacağıma karar vermedim. Defans ve saldırı hızı kazandırabilir belki.
1.9 'da artık saldırı hızı özelliği olacak, macro olmadığından çoğu eşyayıda 0 'dan ayarlamam gerekecek.
Silah olarak , balyoz türevleri, devasa oraklar ve yepyeni korkutucu kılıçlar göreceğiz. Bıçaklar vb silahlar az hasarlı fakat yüksek saldırı hızıyla vuracak!

Sen yaparsında Biz oynamazmıyız Reyiz?

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
1.9 hayal kırıklığı yaşatıyor şu ana kadar...
Sınırsız item olayı kesinmi değilmi ona bağlı olarak birşeyler yapacağım . Şu ana kadar snapshottaki gibi sınırsız item olan textute yapamadım ve çalıştıramadım...

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.9 hayal kırıklığı yaşatıyor şu ana kadar...
Sınırsız item olayı kesinmi değilmi ona bağlı olarak birşeyler yapacağım . Şu ana kadar snapshottaki gibi sınırsız item olan textute yapamadım ve çalıştıramadım...

Hocam şimdi dedigin doğru 1.9 hayal kırıklıgının teki 1.8 den tek farkı kalkan kanat vb. oda oyunu Skyrim gibi bi oyuna sürükliyor Hade Skyrim gibi olacak bahre köy olsun Morpg 1.9 tutulurmu? tutulur. Bence Server hub olcaksa şunları yap.

Morppg 1.9
Faction Morpg 1.8
Silahlı Hg 1.7.2
Silahlı Faction 1.7.2
G.T.A 1.8 Bunları yap çogunlukla Zor ama Tutulur.

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
1.7 dasfsdghf tamam o 3d texture packleri hayrına dağıtalım o zaman . asdfsgdh
-_- Tavsiye istemiyorum. Sadece size durum bildirim yapacağım. Gelişmeleri hep burada bildireceğim... Sadece soruları cevaplayacağım başlıkta. Çünkü açıkçası dünya kadar işim varken biri bana şöyle yap böyle yap diyince böööyle bakıorm okurken -___- (ben tavsiyeye ihtiyacı olan birimiyim .. peh:kırbaç:)
Şaka şaka (aslında değil)
Fikir almak istediğimde arada sorarım ben . 1.9 u tam bir keşfedince ne yapabiliriz bakacağız, sınırsız item olayı mümkün sanırsam..

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.7 dasfsdghf tamam o 3d texture packleri hayrına dağıtalım o zaman . asdfsgdh
-_- Tavsiye istemiyorum. Sadece size durum bildirim yapacağım. Gelişmeleri hep burada bildireceğim... Sadece soruları cevaplayacağım başlıkta. Çünkü açıkçası dünya kadar işim varken biri bana şöyle yap böyle yap diyince böööyle bakıorm okurken -___- (ben tavsiyeye ihtiyacı olan birimiyim .. peh:kırbaç:)
Şaka şaka (aslında değil)
Fikir almak istediğimde arada sorarım ben . 1.9 u tam bir keşfedince ne yapabiliriz bakacağız, sınırsız item olayı mümkün sanırsam..

Kusura bakma seni sıktıysam Sonuçta işin zor.

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Silahlı Faction spawnını yapmaktayım. Özellikle @yasinTTR gelip bakmak yorumlamak istersen ip veriririm.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tabikide .

Silahlı Faction spawnını yapmaktayım. Özellikle @yasinTTR gelip bakmak yorumlamak istersen ip veriririm.

Tabikide Gelirim Mesaj atarsan sevinirim Sizin yaptıgınız serverde oynamaktan denemekten Zevk duyarım.
Nedense Silahlı pvp de çok iyi değilimdir ama Silahlı şeyleri seviyorum :D

Steam Id verirmisin eklicem. Tamam yazıyomuş bilgilerinde :D

bu arada pyme bence ingiliz sunucu açsaydın daha iyi olurdu enazından Daha fazla oyuncu olurdu, Burda senin deyerini Bilecek kimse yok Gitsinler "Lapisli Süper Epsadhane Faction" yazanlara girsinler onlar :alkış:

2.5 aylık 200 liramı yuh :D

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Sunucunun tam olarak bi açılış tarihi var mı, klasik türk sunucularından dolayı özlem duymaya başladık..
Sıkıntılar yaşıyorum yalan söylemeyeceğim hiçbir şekilde...
Pluginler 1.9 'a çok yavaş güncelleniyor, kafadan zaten 1-2 ay gidiyor, hele sketchmap spawnları yaparken kullandığım bir plugin olacaktı normalde, ama sahibi 3-4 haftadan önce güncelleyemem dedi.
Yapılacak çok fazla iş var, pek yardım edende yardım edebilecekte yok. Derslerde araya girecek dersek..
Mucize olursa Haziran, tahminimce Temmuza biter, tüm oyunları bitirip öyle açmak istiyorum açıkçası...

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sıkıntılar yaşıyorum yalan söylemeyeceğim hiçbir şekilde...
Pluginler 1.9 'a çok yavaş güncelleniyor, kafadan zaten 1-2 ay gidiyor, hele sketchmap spawnları yaparken kullandığım bir plugin olacaktı normalde, ama sahibi 3-4 haftadan önce güncelleyemem dedi.
Yapılacak çok fazla iş var, pek yardım edende yardım edebilecekte yok. Derslerde araya girecek dersek..
Mucize olursa Haziran, tahminimce Temmuza biter, tüm oyunları bitirip öyle açmak istiyorum açıkçası...

Hocam beni "Deneme Builder" yaparmısın birde steamdan "Kamikaze" adlı kişi yani bana İp adress i verirmisin?