xFallPvP Rehber Alımları

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Adınız:Veli
Soyadınız: Bulutbeyaz
Yaşınız:17
Skype adresiniz:veliqweebulutbeyaz
Mikrofonunuz var mı: Evet Var
Oyun içi isminiz: iHimmeL_YT
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 6 Yıldır
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 5 Yıldır
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Gördügüm En İyi PvP Sunucusu
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Evet, Var
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Eski Bir Faction Server'da
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet Hissediyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Güzel ve Gelecegin Sunucusu Oldugu İçin
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet Düşünüyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Arkadaş Canlısı Olmam ve Pvp'min İyi Olması
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır Yemedim
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Yedim Net in Kötü Dedigim İçin
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Yardım Ederim Genelde Soruları Cevaplarım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet Ben İyi Anlaştıgımı Düşünüyorum
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Antihack Sistemini Gelmiştirmek İsterim
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Hiçbişeyi Silmek İstemem
Olumsuz, bizimle değilsin.

BurakOzcelik14

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Burak
Soyadınız: Özçelik
Yaşınız: 15
Skype adresiniz: burak_19053434
Mikrofonunuz var mı: var
Oyun içi isminiz: IBurakOzcelik
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 6.5
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): yaklaşık 1 yıldır
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Güzel hiçbir eksiği yok
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Rightpvp Greenpvp huysuz pvp ve daha birçok server
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): server güzel her şey uyumlu kim olmaz istemezki
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): minecraft bilgimin ve admin-moderetörlük bilgimin daha çok olduğunu düşünüyorum
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): bu serverde hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): bu serverde hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): genellikle iyi sabırlıyımdır herkesle teker teker ilgilenebilirim
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: zaten ortama çok kolay alışan bir insanımdır sıkıntı olacağını zannetmiyorum
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: 2v2 3v3 4v4 vb modlar eklemek isterdim
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: bir şey silmeye gerek yok sunucuda olması gereken her şey var neredeyse

Yezen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız:Yezen
Soyadınız:Y
YaşınızKB
Skype adresiniz:|♛Yezen♛|
Mikrofonunuz var mı:Yok
Oyun içi isminiz:TheMuffinMan
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):3
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):1
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Elinize emeğinize sağlık çok güzel
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Yokk
Nerelerde yetkiliydniniz (zorunlu);Birçok serverde fakat aklımda değil
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Elbette hazır hissediyorum
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):server güzel ve benmde buna katkım olsun istiyorum
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):evet , düşünüyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):bi özelliğim yok ama mimarim güzel olduğundan sizinle olmajk istiyoruım
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):yedim serverde jitter yaptığım halde hack diyip ban atabiliyorlar
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):yedim ldürüst olacağım bir keresinde adama sırf hack olduğu için küfür etmiştim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Saygılıyım sorularını cevap veririm yani iyi iletiişim kurarım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:eLBETTe hatta oyundada görebilirsinz
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Yeni warplar vs
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:
Şuanlık silmek istediğim bir şey yok.

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Adınız:Yezen
Soyadınız:Y
YaşınızKB
Skype adresiniz:|♛Yezen♛|
Mikrofonunuz var mı:Yok
Oyun içi isminiz:TheMuffinMan
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):3
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):1
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Elinize emeğinize sağlık çok güzel
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Yokk
Nerelerde yetkiliydniniz (zorunlu);Birçok serverde fakat aklımda değil
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Elbette hazır hissediyorum
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):server güzel ve benmde buna katkım olsun istiyorum
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):evet , düşünüyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):bi özelliğim yok ama mimarim güzel olduğundan sizinle olmajk istiyoruım
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):yedim serverde jitter yaptığım halde hack diyip ban atabiliyorlar
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):yedim ldürüst olacağım bir keresinde adama sırf hack olduğu için küfür etmiştim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Saygılıyım sorularını cevap veririm yani iyi iletiişim kurarım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:eLBETTe hatta oyundada görebilirsinz
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Yeni warplar vs
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:
Şuanlık silmek istediğim bir şey yok.

AkınAkıncı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Adınız: Ali
Soyadınız: Bilek
Yaşınız: 16
Skype adresiniz: "live:alibilek_" Skype kullanıcı adım ancak genellikle Discord kullanıyorum, Discord kullanıcı adım: Kenchikka_#8056.
Mikrofonunuz var mı?: Evet, yeterli bir mikrofonum var.
Oyun içi isminiz: Kenchikka_
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 1.7.2 sürümünden beri, 5 yıl falan oluyor.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 1 gündür.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Sunucu gayet iyi, açık olan en iyi PvP sunucusu. Sanırım oynanabilir tek PvP sunucusu da bu sunucu.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır, bulunmuyor.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz? (zorunlu): 3, 4 ufak sunucuda tecrübem oldu. Tecrübesiz biri değilim en azından, nasıl davranmam, nasıl işlem yapmam gerektiğini iyi biliyorum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz? (zorunlu): Evet, gayet hazırım :).
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz? (zorunlu): Kendimi geliştirmek için. Belki burdan sonra daha büyük sunucularda yetkili olabilirim, bana çok şey katacağınıza inanıyorum.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz? (zorunlu): Ekipte bulunan herkes olgun insanlardır diye düşünüyorum, anlaşmakta problem yaşamayız.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Türkiye'nin Minecraft kitlesi gayet kanser bir kitle, ben yaşıma göre gayet olgun biriyim. Sabırlıyım ve argo-küfür kullanımına yatkın değilim.
Hiç ban yediniz mi? (yediyseniz sebep): Hayır, yeni başladığım için olmadı hiç.
Hiç mute yediniz mi? (yediyseniz sebep): Hayır, ". Ancak az önce bir susturulma cezası aldım. "Beşiktaş Jimnastik Kulübü" yazdığım için.
Oyunculara davranışınız nasıldır? (zorunlu): Onlar seviyesini koruduğu sürece asla düşmem, her daim sabırlı olmaya çalışırım. Sinir katsayım en tepeye çıktığında sunucudan çıkar, kendimi sakinleştiririm. Oyuncularla asla laf yarışına girmem.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Tabii ki de. Her daim olgun davranmaya çalışırım.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz?: Oyun eksikliği var. Yeni oyun çeşitlerini ekiple beraber tartışıp ekletmek isterim.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz?: Silmek/sildirmek istediğim bir şey yok.
[automerge]1524739837[/automerge]
1 gündür sunucuda oynayan birisini almalarını mı bekliyorsun dostum ?
[automerge]1524740427[/automerge]
Merhaba AylinWinner.Ben burada bir başvuru formu doldurmuştum , fakat formu bulamıyorum beni hatırlıyor olmalısınızdır.Bana oraya yazdığım herşeyi yapabilirsem beni admin olarak alabileceğinizi söylemiştiniz.Size geri dönemedim , kusura bakmayın.O zaman şimdi cevap vereyim , dediğim herşeyi yapmaya hazırım.En kısa sürede yanıtınızı bekliyorum.İyi günler!

Son düzenleme:

Soulless_Man

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorum Kaldırılacaktır.

Son düzenleme:

LOLLAVA123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:Umut
Soyadınız: Demirbağ
Yaşınız:15
Skype adresiniz:live:umutbeymrb
Mikrofonunuz var mı:Evet
Oyun içi isminiz:Luffy_V2
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):3-4 yıldır aktif bir şekilde oynuyorum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):1 yıl falan olmuştur diye düşünüyorum.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Sunucu kalite olayında baya yüksek bir seviyede bulunmakla kalmayıp görülebilecek en iyi pvp sunucusudur
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Iron Donorum
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Yalan olmasın ancak birkaç sunucuda rehberlik,moderatörlük yapmış bulunmaktayım.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Hazır hissediyorum ve kendim rehber olmayı çok istemekteyim.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Kaliteli ve ortamının çok efsane olduğu bir sunucudur.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Ben kendim olarak uyum sağlayacağıma inanmaktayım ben herkeze karşı nazik davranacağıma inanıyorum.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Bütün oyuncular eşittir.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Yemedim
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):1 kez gag yedim sebebi ise ''gg'' kelimesini kullanmaktan mute yediğim içinde üzgünüm.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Oyunculara nazik bir dilde onlara oyunun en güzel yanlarını sunmaya hazırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet iyi anlaşırım güzel bir dilde konuşarak.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Bence sunucuya UHC Meetup gelse güzel olabilir ancak zaten sunucu çok güzel.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Sunucudan herhangi bir şey silmem.

Teşekkürler...

muhammetc109

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Muhammet
Soyadınız:Çetinkaya
Yaşınız:16
Skype adresiniz:Muhammet556155
Mikrofonunuz var mı:VAR
Oyun içi isminiz:ActiveV1
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):2 yıldır
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):Yaklaşık 1 yıldan beri
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Sunucu kendine bağlıyor oyuzden çok güzel:D
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):VAR Iron donar
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):altınPVP,greenPVP 2 3 tane daha var ama aklımdakıler bunlar
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):sunucu fazlasıyla eğlenceli ve yapabileceğimi bidiğim için
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Kesinlikle evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Pvpim oyunculara iyi davranmam ve sorunlan sorulara cevap verebimem
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Fazlaysıyla iydir
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Daha çok 1vs1 mapi ve uhcfaa mapi eklerdim
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Buhc de az blok koymayı kapatırdım bazı yerlerde hiç koyamıyoruz onu kaldırdım

TEŞEKKÜRLER..

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Adınız:Muhammet
Soyadınız:Çetinkaya
Skype adresiniz:Muhammet556155
Mikrofonunuz var mı:VAR
Oyun içi isminiz:ActiveV1
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):2 yıldır
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):Yaklaşık 1 yıldan beri
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Sunucu kendine bağlıyor oyuzden çok güzel:D
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):VAR Iron donar
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):altınPVP,greenPVP 2 3 tane daha var ama aklımdakıler bunlar
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):sunucu fazlasıyla eğlenceli ve yapabileceğimi bidiğim için
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Kesinlikle evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Pvpim oyunculara iyi davranmam ve sorunlan sorulara cevap verebimem
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Fazlaysıyla iydir
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Daha çok 1vs1 mapi ve uhcfaa mapi eklerdim
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Buhc de az blok koymayı kapatırdım bazı yerlerde hiç koyamıyoruz onu kaldırdım

TEŞEKKÜRLER..

BesirC4N

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız: Besir Can
Soyadınız: Özgün
Yaşınız: 17
Skype adresiniz: BesirC4N
Mikrofonunuz var mı:Var
Oyun içi isminiz:BesirC4N
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 3-4 yıldır
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):1 hafta oldu
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Sunucu guzel dedıgım gıbı yetkılı eksıklıklerı var okadar
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Daha once baska sunucuda yetkılı oldum mod olsun admın olsun rehber olsun
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):suan hıcbuır yerde daha once brad pvp de yer aldım gercekten tanınan bır serverde sonPlayer De Bır yetkılı oldum ıkısındede modluk gorevı yaptım
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyorsunuz (zorunlu): evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):yetkılı eksıklıkleır var cunku
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Oyunu daha kapsamlı bılıyor olmam
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):evet kufur
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):ıyıdır onlar saygı duydugu surece
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:ben sadece rehberım ama eksıklıklere gore bakarız
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: sanırım parkuru Sılerım

TolqaE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız:Tolga
Soyadınız:Abaydın
Skype adresiniz:tolga.abaydin (xTolqaE)
Mikrofonunuz var mı:Evet.Mikrofonum var.
Oyun içi isminiz:xTolqaE
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4 yıldır oynuyorum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):3 yıldır xFall sunucusunda bulunmaktayım.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Kusursuz ve bir o kadar da güzel.Sorunlar üzerinde de çalışılıyor.Bu gayet normal.Emek harcanılan bir server.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):hayır.Herhangi bir donor yetkisine sahip değilim.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Şuana kadar herhangi bir server'da yetkili olmadım.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet.Bunca zaman ki süre zarfında çok çabaladım ve her şeye özen gösterdim.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Uzun zamandır bu server'dayım oyuncularına ve yetkilerine alıştım.Ayrıca önemli olan ne kadar güzel bir server olduğu değil,yetkililerin emeği,çabaları,samimiyeti ve yakınlığı da beni etkiliyor.Açıkçası xFall'ı çok seviyorum ve burada oynamaktan keyif alıyorum.Aynı zamanda başlıca sebeplerden bir tanesi server'ın huzurunu sağlamak ve küfürsüz bir ortam yaratmak.Aktifliğim iyi olduğundan da işimi düzgün yaparak bunu kısa sürede tüm yetkililerle beraber sağlamayı istiyor,düşünüyorum.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Tabi ki.Tüm kadroya uygun bir birey olmak istiyorum.İyi olacağıma ve uyum sağlayacağıma eminim.Yetkililerle beraber çalışmalara,yardımlaşmaya ve diğer her şeye hazırım.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Ben de herkes gibi sıradan bir oyuncuyum.Abartılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.Fakat bir özellik varsa bazı pvpcilerde olduğu gibi bende de olan sorun hile,makro gibi çamurların atılması ve yanlış anlaşılmalar.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Sanırım 1 kere ban yemiştim.O da bir yetkilinin beni hile sanıp sorgusuz bir şekilde kanıt göstermeme müsaade etmeden haksız ban atmasıydı.Fakat bu sorunla ilgilendim ve kısa sürede banım açıldı.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Evet yemiştim.Çoğunluğu yazım hataları ve birkaç kere pvp'den firar eden bazı oyunculara çaylak dememle olmuştu.Fakat bu tür şeylerin tekrarlanmaması için çabalıyorum ve özen gösteriyorum.Umarım bir daha olmaz.Olmayacağına eminim.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Herkese saygım vardır.Çoğu oyuncuyla iç içe ve samimiyim.Kimisi örnek olmamız gereken küçük kardeşlerimiz,kimisi arkadaşlarım.Her kimse ön yargılı bir şekilde itici,iğneleyici ve argo kullanarak konuşsa bile tatlı dille konuşmaya çalışırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet,gayet iyi anlaşırım.Fakat bazı kişiler benimle iyi anlaşmaz.Bu kişiler emek hırsızı,saygısız ve sevmedikleri için iftira atabiliyor.Sebebi ise pvp'imden dolayı.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Eklemek istediğim pek bir şey yok.Server'ın huzurunu sağlasam yeterlidir.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Sunucunun gözümde en ufak bir kusuru olmadığı için bir şey silmek istemem.Her şey gayet güzel ve yeterli.

mericozmen

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Musa meriç
Soyadınız:özmen
Yaşınız:15
Skype adresiniz:Discord Musa#2544
Mikrofonunuz var mı:var
Oyun içi isminiz:mericozmen
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 4 sene olacak 2 hafta kaldı
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):2 yıl
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):GreenPvP sayesinde
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):hayır
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): brover craft ve betacraft iksinde moddum ama bıraktım
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): evet deneyim var
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): güzel bir sunucu pvp için yapılmış bende pvp ile ilginiyorum zaten
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): evet m4ttia biliyorum korayı cowboyıda oyundan biliyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): diğer oyunculara göre çok tanımam
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): evet discorda baska bir sunucuyu yazacaktım yani betacraft eski mod olduğum sunucuya
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): evet aşağılamadan 7 ay bir sunucuyu girmeme sebebi oldu bende unutmustum
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): yerine göre davranır küfür edilecek yer varsa ederim ama yetkili olunca yetkili kurallarna göre davranırım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: evet tek xShadetr diye arkadaşla pek anlasamam
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: combofly yeni arenapvp eklentileri uhcmettup survival games gibi oyunlar
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: lobi yeni güncelleme ile aşırı büyük bu büyüklük serveri ilk girdiğinde 1 10 50 60 gibi fpslerde oluyor ve pcnin donması söz konusu buna eminimki serverin %30 u yasıyordur oraya yeni küçük bir lobi olursa daha iyi oluçağından lobiye yenilerdim

AtaFirats

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Ata
Soyadınız: Fırat
Yaşınız: 16
Skype adresiniz: atafiratt00
Mikrofonunuz var mı: Evet, var.
Oyun içi isminiz: vReqtL_
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 3 yıldır oynuyorum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Yaklaşık olarak sunucuda 2 yıldır oynuyorum.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Sunucunun önü açık. Hit, ping vs. olsun gayet güzel ve yeterli. Ayrıyeten Türk sunucusu olması da beni gururlandırmıyor değil.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Maalesef yok.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Şu ana kadar bir yerde yetkili olmadım.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Kendimi yetkili olmaya hissediyorum. Çünkü sunucudaki oyuncularla iyi bir şekilde ifade kurup, onların sorunlarını giderebileceğimi düşünüyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Az önce dediğim gibi sunucunun önü açık. Sunucuyu daha iyi yerlere eksikleri giderip, daha iyi yerlere gelmesini istiyorum.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): İnsanlarla iyi anlaşırım. Herhangi bir ortama girdiğim zaman uyum sağlarım.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Çünkü bu pozisyon için kondisyonum iyi. Örnek vermem gerekir ise insanlarla bir konu da tartışırken empati kurarak, diyaloğa girerim. Bu işi yaparken ne tür problemlerle karşılaşabileceğimi iyi biliyorum.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Yan hesabımdan bir kere yemiştim yetkiliye ters davrandığım için.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Küfürden dolayı, yazım hatalarından dolayı, bazen de 'gg' yazımımdan dolayı mute yemiştim.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Oyunculara samimi, içten, yapmacık olmayan tavırda yaklaşırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet, anlaşacağımı düşünüyorum.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Rank sistemi. Örneğin bronze, silver, gold, emerald, diamond, master gibi ranklar eklemek isterim. Bunun yanı sıra ranked sistemi getirmek isterdim. Elo sistemi vs.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Sunucuda hatadan dolayı crash verip hile diye atılmasını silmek isterdim.

CemoPlays

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Cem
Soyadınız:Buksur
Skype adresiniz: live:cemibuksur
Mikrofonunuz var mı:var
Oyun içi isminiz: CemoPlays
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 3 gün
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Gayet güzel
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): AquaMC ,UnicersiteliPvP, GreenPvP, ForcePvP
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Sunucuyu beğeniyorum ve burda yetkili olup katkı vermek isterim :=)
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet düşünüyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Tecrübem ve saygım
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Yemedim
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Yemedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Saygılı, ön yargısız ve eşit muamele
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Anlaşırım
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Şuanlık yok
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Şuanlık yok :=)