xFallPvP Rehber Alımları

Salih_Agaa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız: Salih
Soyadınız: Ti******
Yaşınız: 16
Skype adresiniz: Var
Mikrofonunuz var mı: Var
Oyun içi isminiz: Salih_Agaa
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 4
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 4 ay oldu sanırım
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Sistemleri vb. efsane
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Kendi Sunucum + Cubecraft :D ( inanmak zor ) + HeroNetwork 3-4 tane daha vardı.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Tabi ki.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Yardım ve Destek Amaçlı Diyelim.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Kendi Şahsi Görüşüm Olarak Evet.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): alırsanız görürsün. ( bu soruyu pek anlayamadım. )
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Yedim. Kurucu Bana Küfür Ediyor Ben Edince Ban Yiyorum.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Yedim Sizin Serverinizde :D Bak + GG Yazdım ve Aşağılamadan Mute.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Yumuşak Bir Şekilde Cevap Veririm.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Yetkili Olursak Bakarız.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Yetkili Olursak Bakarız.

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Adınız:Musa meriç
Soyadınız:özmen
Yaşınız:15
Skype adresiniz:Discord Musa#2544
Mikrofonunuz var mı:var
Oyun içi isminiz:mericozmen
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 4 sene olacak 2 hafta kaldı
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):2 yıl
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):GreenPvP sayesinde
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):hayır
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): brover craft ve betacraft iksinde moddum ama bıraktım
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): evet deneyim var
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): güzel bir sunucu pvp için yapılmış bende pvp ile ilginiyorum zaten
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): evet m4ttia biliyorum korayı cowboyıda oyundan biliyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): diğer oyunculara göre çok tanımam
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): evet discorda baska bir sunucuyu yazacaktım yani betacraft eski mod olduğum sunucuya
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): evet aşağılamadan 7 ay bir sunucuyu girmeme sebebi oldu bende unutmustum
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): yerine göre davranır küfür edilecek yer varsa ederim ama yetkili olunca yetkili kurallarna göre davranırım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: evet tek xShadetr diye arkadaşla pek anlasamam
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: combofly yeni arenapvp eklentileri uhcmettup survival games gibi oyunlar
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: lobi yeni güncelleme ile aşırı büyük bu büyüklük serveri ilk girdiğinde 1 10 50 60 gibi fpslerde oluyor ve pcnin donması söz konusu buna eminimki serverin %30 u yasıyordur oraya yeni küçük bir lobi olursa daha iyi oluçağından lobiye yenilerdim
Olumsuz, bizimle değilsin.
[automerge]1527487561[/automerge]
Adınız:Cem
Soyadınız:Buksur
Yaşınız:16
Skype adresiniz: live:cemibuksur
Oyun içi isminiz: CemoPlays
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 3 gün
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Gayet güzel
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): AquaMC ,UnicersiteliPvP, GreenPvP, ForcePvP
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Sunucuyu beğeniyorum ve burda yetkili olup katkı vermek isterim :=)
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet düşünüyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Tecrübem ve saygım
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Yemedim
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Yemedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Saygılı, ön yargısız ve eşit muamele
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Anlaşırım
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Şuanlık yok
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Şuanlık yok :=)

_BATIN_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Batın Berat
Soyadınız: E***
Yaşınız:14
Skype adresiniz:xBatınBerat
Mikrofonunuz var mı:Evet
Oyun içi isminiz:__BERAT__
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4 Yıldır
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 1 Haftadır
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Çok Güzel Bir Server Yetkili Eksiği Var
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): KingNW'De Yetkiliydim Şuanlık hiçbir Serverde Yetkili Değilim ReisConCon,Hand Mc Gibi Serverlerde Mod Rehber Oldum .
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet, Hissediyorum
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):1 Haftadır Oynadığıma Rağmen Çok Beğendim Bir Sunucu
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet, Düşünüyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu) Dürüstüm,Yalan Söylemem,Oyuncuları Kardeşim Gibi Görürüm .
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Onlara Kardeşim Gibi Bakarım Ayrımcılık Yapmam
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet Çok İyi Anlaşırım
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Yeni Mapler,Yeni Oyunlar
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:hiçbir şey Silmem

DenizOyunda_YT

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Deniz
Soyadınız:Çulhaoğlu
Yaşınız:11
Skype adresiniz: skype yok açıcam ama dc var
Oyun içi isminiz: DenizOyunda_YT
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):yeni
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):çok iyi
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):storiamc serverinde mod olmuştum sonra server bazı nedenlerden dolayı kapatıldı birçok serverde rehber oldum.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet herzaman.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Server çok güzel ve size yardım etmek için
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):evet siz nederseniz yaparım sorun olmaz
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Ben oyuncularla eşit olduğumu düşünüyorum sadece ben yalan söylemem ve argo, küfür kullanmam bana güvene bilirsiniz.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Çok iyidir bir sorun olursa söylemeniz yeterli.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:tabikide evet ben asla birine bir şey demem sorun olmaz herkese cevap verir yardım ederim.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Sunucuya daha iyi oto mute sistemi ve güvenlik koruması bulabilirim
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Sunucu çok güzel onda sorun yok bir şey silmek istemem .

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Adınız: Ata
Soyadınız: Fırat
Skype adresiniz: atafiratt00
Mikrofonunuz var mı: Evet, var.
Oyun içi isminiz: vReqtL_
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 3 yıldır oynuyorum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Yaklaşık olarak sunucuda 2 yıldır oynuyorum.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Sunucunun önü açık. Hit, ping vs. olsun gayet güzel ve yeterli. Ayrıyeten Türk sunucusu olması da beni gururlandırmıyor değil.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Maalesef yok.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Şu ana kadar bir yerde yetkili olmadım.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Kendimi yetkili olmaya hissediyorum. Çünkü sunucudaki oyuncularla iyi bir şekilde ifade kurup, onların sorunlarını giderebileceğimi düşünüyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Az önce dediğim gibi sunucunun önü açık. Sunucuyu daha iyi yerlere eksikleri giderip, daha iyi yerlere gelmesini istiyorum.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): İnsanlarla iyi anlaşırım. Herhangi bir ortama girdiğim zaman uyum sağlarım.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Çünkü bu pozisyon için kondisyonum iyi. Örnek vermem gerekir ise insanlarla bir konu da tartışırken empati kurarak, diyaloğa girerim. Bu işi yaparken ne tür problemlerle karşılaşabileceğimi iyi biliyorum.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Yan hesabımdan bir kere yemiştim yetkiliye ters davrandığım için.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Küfürden dolayı, yazım hatalarından dolayı, bazen de 'gg' yazımımdan dolayı mute yemiştim.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Oyunculara samimi, içten, yapmacık olmayan tavırda yaklaşırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet, anlaşacağımı düşünüyorum.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Rank sistemi. Örneğin bronze, silver, gold, emerald, diamond, master gibi ranklar eklemek isterim. Bunun yanı sıra ranked sistemi getirmek isterdim. Elo sistemi vs.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Sunucuda hatadan dolayı crash verip hile diye atılmasını silmek isterdim.
Merhaba, eğer ranked elo ekleyebilirsen direkt admin olarak alınacaksın. Lütfen yakın zamanda dönüş yap.

MrLeysanHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Salih
Soyadınız: Kılıç
Yaşınız: 15
Skype adresiniz: salih.pvp
Mikrofonunuz var mı: Elbette
Oyun içi isminiz: MrLeysanHD
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 5 yıldır oynuyorum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Yaklaşık 2 yıldır.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Gayet kaliteli ve çok iyi yerlere gidebileceğini düşünüyorum. Çok saygılı otoriter oyuncular var. Umarım Sunucu ileride çok büyük adımlar atar.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Malesef hiçbir sunucuda yetkili olmadım, fakat bu işi yapabileceğimi düşünüyorum. Eğer olur da yapamazsam şimdiden tüm yetkili ve oyunculardan binlerce kez özür diliyorum.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet, hissediyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Çünkü bu sunucuda kendimi gösterebileceğimi ve kendimi bu konuda geliştirip oyunculara daha çok yardım edebileceğimi düşünüyorum.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Hiçbir xFall Yetkili Takımı 'ndaki yetkililer ile kötü bir aram olmadığı için ilk günden uyum sağlayacağımın garantisini verebilirim.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Her zaman empati kurduğum için tüm xFall 'daki oyuncu arkadaşlarıma yardım edebileceğimi düşünüyorum.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Evet. Hile olmadığım halde garip vuruşlara sahip olduğum için 2 kere ban yedim.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Yanlışlıkla L yazıp mutelenmiştim. L 'nin '' Lose '' anlamına geldiğini bilmiyordum.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Bazen sinirlenmeler olsa dahi yine de olabildiğince iyimser ve sıcakkanlı bir davranışta bulunuyorum.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Yetkililer ile iyi anlaşırım, fakat oyuncular ile elimden geldiğince iyi anlaşmaya çalışacağım.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: /party komutunu ve arkadaşlarımızı eklemek için /friend komutunu eklemek isterdim.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Sistem gayet düzgün ve gayet mantıklı yapılmış. Bu yüzden herhangi bir özelliği silmek istemezdim.

AltanAce

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Altan
Soyadınız:Yiğit
Skype adresiniz: altan.mc
Mikrofonunuz var mı: var
Oyun içi isminiz:AltanAce
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):5
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):2 ay
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Geliştirmeye Gerek Olmayan Bir Server.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Reqal PVP,Eski GameTurk Modu, Eski TRGAMER Admini
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Sunucunuz Guzel Ve Bende Size Yardımcı Olmak İsterim.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Herkesle Anlaşır Olmam.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):GG yazdığım icin ban yedim.(Bilmiyordum)
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):onlarla Anlaşmaya Yonelik.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Sunucunun Zaten Eklenicek bir hali yok sunucunuz Kusursuz.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Dediğim gibi eklenicek veya silinecek bir Plugini yok.

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Adınız:Altan
Soyadınız:Yiğit
Skype adresiniz: altan.mc
Mikrofonunuz var mı: var
Oyun içi isminiz:AltanAce
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):5
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):2 ay
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Geliştirmeye Gerek Olmayan Bir Server.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Reqal PVP,Eski GameTurk Modu, Eski TRGAMER Admini
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Sunucunuz Guzel Ve Bende Size Yardımcı Olmak İsterim.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Herkesle Anlaşır Olmam.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):GG yazdığım icin ban yedim.(Bilmiyordum)
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):onlarla Anlaşmaya Yonelik.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:Sunucunun Zaten Eklenicek bir hali yok sunucunuz Kusursuz.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Dediğim gibi eklenicek veya silinecek bir Plugini yok.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Adınız: Enes
Soyadınız: Yüzüak
Yaşınız: 14
Skype adresiniz: nohaxjustgusul.fan
Mikrofonunuz var mı: Yok
Oyun içi isminiz: FullForceHD
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 4 yıla yakın bir minecraft geçmişim var.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Sunucuda 1 yıla aşkın oynuyorum.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Sunucunuzu gelişime açık buluyorum. Kaliteli ve işine önem veren yetkilileri var.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Yok.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Eskiden LuckyMC, GreenPvP, BeySky, FunnyPvP gibi pvp sunucularında görev yaptım.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Hissediyorum ki bu formu doldurdum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Sunucunuz gelişime açık olduğundan ve bazı zamanlarda yetkiliye ihtiyaç oluyor, bu yüzden sunucuda görev yapmak istemekteyim.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Tabii ki de.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Beni diğer oyuncular ayıran şey... Beni diğer oyunculardan ayıran pek fazla özellik yok fakat bir şey söylemek gerekirse; adaletli, diğer insanları anlarım ve çok ciddi veya çok laubali değilim.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Yedim. Bazı hatalı kelimelerden dolayı susturuldum.(internet gibi)
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Oyunculara karşı mesafeli davranırım. Onlarla zaman zaman konuşur ve hatalarımı, sunucuda eksik olduğu düşündüklerini tartışırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Anlaşırım, pek sorun yaşamam.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Sunucuya şu anlık bir şey eklemek değil de, daha çok eklentileri geliştirmek isterim.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Silecek pek bir şey yok. Zamanla, tecrübe ederek bakacağız.

Bu arada Aylin "stajyer" olmuş. Yeni görüyorum, hayırlı olsun.

extremeboyss

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Kerem
Soyadınız: Yakında
Skype adresiniz: ExtremeBoy
Oyun içi isminiz: Amincii
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 4
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 2 yıla yakın.(Değişik Nicklerde)
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Gayet güzel bir pvp sunucusu olduğunu düşünüyorum.Premiumum olmasına rağmen burda oynuyorum.Gayet hoş bir ortam var.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): 2 yıl önce bir skyblock sunucusunda rehberlik yapmıştım.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Sürekli burada bulunduğum ve insanların sorularına cevap olabilmek için.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Gayet saygılı olduğumu düşünüyorum.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Beni diğer oyunculardan ayıran şey daha önce rehberlik yapmış olmam ve 2 yıldır bu sunucuda bulunmam.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Evet yedim.Herkes hata yapar.Önemli olan hatalardan ders çıkarmaktır.1 kere takım olmaktan yedim.Ancak bir daha takım olacak yürek kalmadı bende.Zaten 1 kere ban yedim.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Eskiden gg yazmak bile mute sebebiydi.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Oyuncular bana karşı iyi davranırsa bende iyi davranırım.Bir kişiden rahatsız oluyorsam rahatsızlığımı tatlı bir dil ile ifade ederim.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Anlaşabileceğimi düşünüyorum.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Yetkili olursam sunucuya hiç ölmeden belirli bir kill alan oyuncuya hediyeler veririm.En çok aktfi olan kişiye yetki veririm.SG ve UHCFFA'yı takip etmesi için.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Yetkili olursam sunucudan oynanmayan 1v1 kitlerini kaldırırım.

BubuTV_Rekt

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Umut İbrahim
SoyadınızDemir
Yaşınız:13
Skype adresiniz:Umut İbrahim Demir
Mikrofonunuz var mı:Evet var
Oyun içi isminiz:BubuTV_Rekt
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):2.bucuk
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):kaliteli server gelişim süper ping yok hile koruması güzel server beğeniliyor server güzel 1 kaş tane sorun var onlarında yetki olursam düzelcem
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):hayır.Herhangi bir donor yetkisine sahip değilim.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):arkadaşlar server vardı onda admin dim
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):evet çok server 7.24 açık oluyorum bütün oyuncuları her konuda yardım ederim elimden ne gelirse server hep açık oluyorum
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):server çok güzel ilerde gelişcek server katkım olması istiyorum server büyük emek vermek istiyor bu server elimden geçen herşeyi kaparım yetkili olursam bu server çok emek veririm
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):evet işimi düzgün yaparım
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):adil deneyimli adaletli
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep) firar etmekten 1de Eski hesaptan 3 gün ban
mute yediniz mi (yediyseniz sebep):gg bide xfall dc verdim mute yedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Elimden gelen Her şeyi yaparım adelet ve saygı duyarak cevap yazarım ve konuşarak anlaşırım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:tabii ki adalet saygı dürüst her konuda yardım ederim onlar anlaşırım iyi olsunlar da gerisi kolay
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:turnuva ve combo ve 2vs2 gelse serverde daha çok kişi ve daha güzel sunucu olurdu
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:serverde silincek bir durum yok server kalite süper server alakalı bir şey kaldırmak gerek yok

Son düzenleme:

zMagicSword

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: EfeYusuf
Soyadınız: Çiftçi
Yaşınız: 13
Skype adresiniz: [email protected]
Mikrofonunuz var mı: Evet var
Oyun içi isminiz: zMagicSword
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 4-5 Yıldır Minecraft Oynuyorum
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Eski Hesaplarımla 1 yıl olmuştur
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Çok İyi Ve Çok Başarılı
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Eskiden Bir SKYBlock Serverinde BUİLDER Başka Serverde REHBER Olmuşluğum Vardır
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Çok Başarılı Bir Sunucu Ama Aktif Rehber V.b yok
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Kişileri Yakından Tanırsam Evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Aktif Olmam Çok Yetkili Aktif Yok
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Evet "GG"
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): İyidir Yetkili Olursam Daha İyi
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Oyuncularla Evet Ama Yetkili Aktif Çok Nadir Görüyorum.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Bilmiyorum
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Hileleri Silmek İstiyorum!

StomPPP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Ozan
Soyadınız: Çakır
Yaşınız: 15
Skype adresiniz: ozan.pvo
Mikrofonunuz var mı: Var.
Oyun içi isminiz: StomPPP
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): Yaklaşık 3 yıldır oynuyorum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 1 yıldır oynuyorum fakat bir aralar Minecraft'tan sıkıldığım için bir süre oynamadım.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Güzel, En iyi Türk PvP sunucularından ve ülkemizin gururu diyebilirim.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Lapiz almayı düşünüyordum fakat İninal'ımda ki bakiyem yetmedi.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Şu anda bir yerde yetkili değilim fakat önceden 5 tane sunucum olmuştu.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Fazlasıyla, evet.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Çünkü Ülkemizin gururu sayılabilecek bu sunucuda Yönetim ekibi arasında rolüm olsun istedim.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Düşünüyorum. Samimi olmak için de elimden geleni yaparım.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Ben daha tecrübeli olduğumu düşünüyorum.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Arkadaşımla Discordda bu sunucuda oynuyorduk. Hile kullanan bir arkadaşa ikimiz saldırdık ve bizim takım olduğumuzu söyledi. Bu şekilde yasaklandık fakat arkadaşım Desteğe yazdı ve yasağımızı açtırdık.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır, hiç yemedim.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Sohbet bölümünde yardım isteyen biri gördüğümde yardım etmeye çalışırım. Küfür edenleri ne kadar dinlemeseler de uyarırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Anlaşabileceğimi düşünüyorum.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Tablist'te yetkililerin yetkilerinin görünmesini sağlardım.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Hile kullanan insanları.

Minecraft eklenti yazmakla uğraşıyorum. Şu an çok amatörüm fakat ileride güzel ve işlevsel eklentiler yazmayı başarırsam sizinle çalışmak isterim.

Son düzenleme:

BurakGN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Burak
Soyadınız: Geçkin
Skype adresiniz: burak.037
Mikrofonunuz var mı: Evet
Oyun içi isminiz: dannybahri
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 4 Yıl Oldu
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 1 Yıl Oldu
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Güzel
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): RoelNetwork, CapkinOyun ve birsürü Serverde
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Yardımım Dokunur Ve Daha Güzel Olmasi İçin Çalışırım
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Dürüstlüğüm, güveniliğilim
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Normal HiçBir Şekilde Küfür vb. Kullanmadım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Kısa Sürede Evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Sandık Açma Güçlendirilebilir, bounty ile güç alınabilir
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Hiçbir şey

OzgurKartalYT

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Özgür
Soyadınız: Kartal
Skype adresiniz: ozgurkartallz
Oyun içi isminiz: OzgurKartalYT
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 1.3 veya 1.4 Sürümlerinden Beri Yaklaşık 5,6 veya 7 sene tahminimce.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Bugünden itibaren
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Girdiğimden beri gayet memnunum ilgili yetkililer ile birlikte
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Daha Önce Kendime Ait 3 Tane Pvp Serverim Olmuştu Onun Haricinde Oyuna Belli Bir Ara Vermiştim Yeniden Başladım Kendimi ve Pvp mi Toparlamak İçin Eskiden Daha Çok Pvp Serverinde De Yetkili Oldum Fakat İsimler Olarak Tam Hatırlamamerikatayım.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Sunucuyu gayet eğlenceli buldum ve sunucuda daha çok vakit geçirip insanlara yardımcı olmak adına.
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Günde ortalama 10 saat veya 12 onlinelığım bulunur. Serverda çok vakit geçirebilirim ve sürekli bir şekilde oyunculara zaman ayırabilirim.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Daha Mütevazi Ve Daha Açıklayıcı Şekilde Yaklaşırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Sunucuda yeni olduğum için henüz eksikliklerini kendimce tespit etmiş değilim
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Yukarıda Yazdığım Gibi İleride Bu Konuya Değineceğim