YAKINDA SERVER AÇACAĞIZ

İremkesgin1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Forum tartışma ortamı.Beğenmiyorsan forumu terkedebilirsin.Birde kız olacaksın ağzına sahip çık.
ağzıma sahip çıkıp çıkmayacağımı size sormayacağım lutfen burayı terkedin! erkek doldu forum zaten erkektende insan olmuo onu bilip susuyorum hiçbişey demedim daha

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builder ve mimar aynı şeyler biliyorsun değilmi ?
Şunu söliyim builder ve mimar aynı şey değil. Mimar tasarlar Builder inşa eder. İstersen Builder'ı türkçeye çevir inşaatçı veya işçi der. Türkler Builder'ı mimara çevirmiş ve buna herkes böle alışmıştır.

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ağzıma sahip çıkıp çıkmayacağımı size sormayacağım lutfen burayı terkedin! erkek doldu forum zaten erkektende insan olmuo onu bilip susuyorum hiçbişey demedim daha
ben bir erkeğim ve sizden daha saygın hareket ediyorum ve şu an söyledikleriniz hakaret edici sözler lütfen saygınıza ve sözlerinize dikkat edin

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İrem ben sana istek attım ama kabul etmedin ? (Skypetan)

İremkesgin1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İrem ben sana istek attım ama kabul etmedin ? (Skypetan)
pardon görmedin kabul ediyim şimdii de skype sildim çok kasıyo ve açlmıo die 1 saat yüklenio yükliyip ekliyim yüklenirse[DOUBLEPOST=1408442526,1408442458][/DOUBLEPOST]
ben bir erkeğim ve sizden daha saygın hareket ediyorum ve şu an söyledikleriniz hakaret edici sözler lütfen saygınıza ve sözlerinize dikkat edin
tamam kardesim pardon

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kızlarında pek insancıl davrandığını söyleyemeyiz.Erkeklerden beter söver olmuşsunuz

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şunu söliyim builder ve mimar aynı şey değil. Mimar tasarlar Builder inşa eder. İstersen Builder'ı türkçeye çevir inşaatçı veya işçi der. Türkler Builder'ı mimara çevirmiş ve buna herkes böle alışmıştır.
Builder ve mimar şu an aynı şey.İkiside yetenekleri doğrultusunda yapılar yapan kişiler olarak algınlanıyor.Kelimenin sözlük değil kullanılan anlamına bakmanızı tavsiye ederim

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha fazla uzatırsanız işlem yapmak zorunda kalacağım. Bu uyarı olsun lütfen artık şu tartışmayı kesin.

İremkesgin1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Builder ve mimar şu an aynı şey.İkiside yetenekleri doğrultusunda yapılar yapan kişiler olarak algınlanıyor.Kelimenin sözlük değil kullanılan anlamına bakmanızı tavsiye ederim
tamam ben bir şey demedim artık bu konuyu kapatalım bu forumu silicem zaten bir şey yazmayın artık server açmıyocam saolun :)

efeakca

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kullanılan Anlamı söyledşiğim gibi türkler yaptı. Size örnek verebileceğim başka builder'ı inşaatçı olarak kullanan oyunlar var (mesela Clash of Clans). Isterseniz Google Translate isterseniz herhangi başka bir translate programına builder'ı girerseniz o programın size inşaatçıyı vereceğini görürsünüz. Tabii ki sizin dediğiniz gibi söz konusu kişi builder ve mimarın aynı şey olduğunu düşünüp builder ve mimar kelimelerini kullandığı doğrudur ama iki kelimenin aynı olduğu doğru bir bakış açısı değildir. Aynı zamanda bileğim kırılmak üzere olduğu için bu konuyu hem daha fazla saptırmayacağım hemde bundan sonraki cevaplarınıza yanıt vermeyeceğimi bildirmek istiyorum ve ciddi modumdan çıkıyorum.

İremkesgin1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kullanılan Anlamı söyledşiğim gibi türkler yaptı. Size örnek verebileceğim başka builder'ı inşaatçı olarak kullanan oyunlar var (mesela Clash of Clans). Isterseniz Google Translate isterseniz herhangi başka bir translate programına builder'ı girerseniz o programın size inşaatçıyı vereceğini görürsünüz. Tabii ki sizin dediğiniz gibi söz konusu kişi builder ve mimarın aynı şey olduğunu düşünüp builder ve mimar kelimelerini kullandığı doğrudur ama iki kelimenin aynı olduğu doğru bir bakış açısı değildir. Aynı zamanda bileğim kırılmak üzere olduğu için bu konuyu hem daha fazla saptırmayacağım hemde bundan sonraki cevaplarınıza yanıt vermeyeceğimi bildirmek istiyorum ve ciddi modumdan çıkıyorum.
[DOUBLEPOST=1408444957,1408444926][/DOUBLEPOST]tamam sakin ol zaten bu konuyu kapattık