[YAKINDA] SONMILAS | 1.8+ | Discord'a katıl ödülleri & bildirimleri kap! & SONMILAS Efsanesi yapım aşamasında!

Dabbe0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@Nooxy45 Yorumların için teşekkürler. Sunucumuzda hile serbesttir. Bu şekilde olmasını beğenmiyorsan oynamana zorlamıyoruz.

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kalitesiz insan ve kalitesiz bir sunucu.
129080

Moderatör tarafından düzenlendi:

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kendi sunucun attığım sadece bota çöküyor botu geçtim crashta yiyorsun
millete çamur atıcağına kendi sunucunu düzelt :ci:
Zeka seviyene hayran kaldım cidden, ben burda şahısın oyuncularına küfür etmesi hakkında konuşurken sen bana cevab olarak sunucuma saldırdığını söylüyorsun :D

Her kes tanısın:
129084

Moderatör tarafından düzenlendi:

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zeka seviyene hayran kaldım cidden, ben burda şahısın oyuncularına küfür etmesi hakkında konuşurken sen bana cevab olarak sunucuma saldırdığını söylüyorsun :D

Her kes tanısın:
Ekli dosyayı görüntüle 129084
Bırakın şu tavırları artık ss alıp milleti rezil etmek için neler yapıyosunuz anlam veremiyorum. Piyasaya geri dönersem cidden bu serverin batmasını izlerim.:) Başarılar kardeşim böyle yaparak insanları kışkırtıyosunuz o kadar. Ve eleştiri istiyosan server çok basit yapılmış basit dediğim şeyde Hile serbest olması emek olmaması ve aynı mapı 10 15 kere kullandınız.:D amatörce sunucu yapmayın lütfen. [ JochemLamp ]

SpaceRise

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucum hiçbir şekilde saldırı yemiyor :D AntiBot oyuncuları çok girdiği için bot algılayıp blackliste aldı sizin gibi 1gbit ddosa çöken sunucu değilim :D

Dabbe0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Niye konuya hakim olmayanlar burada boş yorumlar yapıyor? Sunucuya saldırı işlemiyor başka sorunlar vardı onlar da çözülüyor zaten.

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sen hala burdamısın ya açsana sunucunu artık bekliyoruz lord geri dönsün hadi xDDDDDDDD
Sizin gibiler yüzünden bunlardaki egoyu anlıyorum açsında 1 ay kapatır ancak güzel kardeşim gelmişler bak burda adamın sunucusuna laf atıyor maksat kötülemek tek amaçları bu allah yardım etsin ne diyim.

YumusakPati

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
küfür sslerini boş yere piyasaya çıkarıyorsunuz bu güne kadar durdunuz o ssle server açıcagını duydunuz nerden giydirsem diye paylaşıyorsunuz bence böyle boş işlerle uğraşmayın kitap falan okuyun adam server açmadan önce bi dünya küfür ediyor evet bu doğru inkar edilemez bir şey kurucu oluyor gene küfür ediyor bir şey farkettinizmi siz bilmem ama ben farkettim bu adam kurucu olmadan önce nasılsa kurucu olduktan sonrada gene aynı huyları var diğerleri gibi vip sattıktan sonra havalarda falan değil veya aktif olup ilgilenmemezlik yapmıyor { diss } bi insanı küfürlerinden yargılamayın sizler etmiyormuşsunuz gibi saldırıyorsunuz prim.exe - @Emristyy @Overrated @Dabbe0 Discord davet linki atarmısın hocam geçersizlik varda

YumusakPati

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynı senin gibi 1 ay açıyım millet emeklerini yapsın sonra kapatayım
bi cok insan sunucu acıyor acmayı bilmeyenler bile genede oraya gidip emek verenler var bu işin kuralı böyle bi sunucu acılır oynarsın emek verirsin ve kapanır veya sıfırlanır gene senin emeğin ödenmez bu yüzden şaşırcağımız hiçbir durum olmaz sunucu sahibisin anlarsınız bu arkadaşların kaderini