Yaptığım Solo Mimariler - WhoIsLance

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnsanlar bir şeye emek verdikçe bu beni daha mutlu ediyor. Çünkü bir el ve 5 parmaktan bunların çıkacağı nasıl düşünülür.
Yapıtlarına verdiğin önem için teşekkürler ve bu yapı hayatında başarılar dilerim.

ya senin ağzını yerim ne güzel bir yorum bu, teşekkür ederim kardeşim benim

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Roninin en eski üyelerindendim evet, benim olduğum zaman tario,chypie ve ben vardık mimar olarak. Bir ara bazı nedenlerden bilgisayara giremedim. Bir süre ara verdim ve roninden ayrıldım. Sorunlarımı çözdükten sonra tekrar takıma girdim, zaten o zamanlar çok meşhur olmuştu takım. Bir süre beraber çalıştık, zaman geçince herkesin sorumlulukları arttı proje üretmemeye ve yavaş yavaş kapanma noktasına gelmeye başladık. Takim şu an ölü mü diri mi, kim ne yapıyor bilmem, arada chypie ile konuşuruz sadece.
Kanka, sen atılmamış mıydın bizzat Mesut tarafından? Ben de yanındayım Mesut'un o ara o yüzden net hatırlıyorum... Rustic evini çok beğendim bu arada

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kanka, sen atılmamış mıydın bizzat Mesut tarafından? Ben de yanındayım Mesut'un o ara o yüzden net hatırlıyorum... Rustic evini çok beğendim bu arada

Enes benim gruptan ayrıldığım vakit sen o grupta bile yoktun. Yanlış hatırlıyorsun

YusufEmre456

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Harika! Baya iyi bende kendimi geliştiricem konuda iyiyimdir ama şu evleri nasıl yapıyorsunuz? ben öyle yaparım ama düşünemem, Harika yaratıcılığın var.

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Harika! Baya iyi bende kendimi geliştiricem konuda iyiyimdir ama şu evleri nasıl yapıyorsunuz? ben öyle yaparım ama düşünemem, Harika yaratıcılığın var.

Çok teşekkür ederim fakat bunlar yıllar önce yaptığım yapılar. En son konuma göz atabilir misin? Indirme linkide var. Belki biraz ilham verir