Yaptığım Tasarım

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam arkadaşlar kendimce bir tasarım yapma girişiminde bulundum.
Tasarımımın hakkındaki yorumları alabilir miyim? Saygılı bir şekilde.
Kendimi geliştirme açısından eleştiriye açığım.

Hayırlı Ramazanlar!
[İŞTE TASARIM]

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaki fontu değiştirebilirsin. Bir de ya o yazı ve bayrak renklerine eskitme yapabilirsin ya da daha farklı bir cs:go fotoğrafı kullanabilirsin. Hem taslak çok boş kalmış.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Arkada ki wallpaper uymamış :)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Renkler birbiri ile aynı olduğu için göze güzel gelmiyor, askerin sol omzunu yanlış kırpmışsın. Türk bayrağını daha yüksek çözünürlüklü biri ile değiştirsen güzel olurdu, yakınlaştırınca bayrak üzerinde bazı lekeler gözüküyor.

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Font kötü olmuş hocam.

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar ilk deneyimim sizin sayenizde.
Daha iyi olacağım saygılarımla.
İlk tasarımın olduğu şüphesiz belli fakat daha iyi yerlere geleceğin de belli. Başarılarının devamını diliyorum ^_^

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk tasarımın olduğu şüphesiz belli fakat daha iyi yerlere geleceğin de belli. Başarılarının devamını diliyorum ^_^
Çok teşekkür ederim sizler gibi kötü yorum yerine hatalarını söyleyip yardımcı olan arkadaşlarım olduğu sürece sırtım yere gelmez çok sağ olun.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkür ederim sizler gibi kötü yorum yerine hatalarını söyleyip yardımcı olan arkadaşlarım olduğu sürece sırtım yere gelmez çok sağ olun.
Bu arada bir şey sormak istiyorum, sen askerin arka planını silgi ile mi sildin? Gördüğüm kadarı ile silgi ile silmişsin, onu daha da kolaylaştıran bir alet var Photoshop'da, internette ufak bir arama yaparak bulabilirsin. Bu şekilde hem zamandan kazanırsın hemde askerin kenarında o silgi lekeleri kalmaz.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Bu arada bir şey sormak istiyorum, sen askerin arka planını silgi ile mi sildin? Gördüğüm kadarı ile silgi ile silmişsin, onu daha da kolaylaştıran bir alet var Photoshop'da, internette ufak bir arama yaparak bulabilirsin. Bu şekilde hem zamandan kazanırsın hemde askerin kenarında o silgi lekeleri kalmaz.
İnternette aynısının png hali mevcut.

YunusEmreGT

"Talk is cheap, show me the code."
En iyi cevaplar
2
Diğer yorumlardaki gibi arkayı daha ekşınlı yapabilirsin. Onun dışında yazıların fonları ve kaplamalarını daha güzel seçebilirsin. Gölge ve ışıma ekleyebilirsin. Üstün olmadığım konularda fazla eleştiri yapmak istemiyorum ama sana yapabileceğim tavsiyeler bu kadar.