Yaratıktan Para Gelmesi [Yardım]

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar EpicBossRecoded Plugini Kullanıyorum Bossları Ayarladım Fakat Bossu Kesen Oyuncuya Nasıl Para Gelmesini Sağlayabilirim ? Ayrıca Kurtlardan da Para Gelmesini İstiyorum Kesen Oyuncuya. Şimdiden Teşekkürler.

Canberk1601

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bossun skills: kısmına şu kodu ekle;
Kod:
    - command eco_give_$player_5 =0 1
5 olan kısım paranın miktarı, ne kadar gelmesini istiyorsan değiştirebilirsin.

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Kod:
Tamam Deniyorum Şimdi Birde Adama Özel Yazıyı Nasıl Yazabilirim Şu Kadar Para Kazandınız Gibi.

Canberk1601

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam Deniyorum Şimdi Birde Adama Özel Yazıyı Nasıl Yazabilirim Şu Kadar Para Kazandınız Gibi.
Eğer sadece oyuncuda görünmesini istiyorsan para oyuncuya gittiğinde otomatik olarak yazı gidecektik ona zaten para aldığına dair. Türkçe yapmak için essentialsı düzenlemen gerekecek. Eğer tüm sunucuda görünmesini istiyorsan yine aynı şekilde başka bir kod eklemen gerekiyor;
Kod:
    - command say_$player_Bossu_oldurdugu_icin_5$_para_kazandi! =0 1
Farklı bir şey yazmak istersen de yazabilirsin fakat her kelime arasına boşluk yerine _ koyman gerekiyor yoksa hata verecektir.

Canberk1601

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Bu Şekilde Denedim Bunu
Ama Olmadı.
İconomy Pluginide Yüklü Bu Arada.

http://i.hizliresim.com/N93qP5.jpg

Vault pluginini destekliyor bildiğim kadarıyla, panelden eco give nick miktar komutu ile kendine para vermeyi dene eğer gelmiyorsa vault pluginini yüklemen gerekiyor sanırım. Fakat hem iconomy hem vault sorun çıkarabilir.

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Vault pluginini destekliyor bildiğim kadarıyla, panelden eco give nick miktar komutu ile kendine para vermeyi dene eğer gelmiyorsa vault pluginini yüklemen gerekiyor sanırım. Fakat hem iconomy hem vault sorun çıkarabilir.
vault yüklü iconomy pluginini vault ile birlikte kullanırsın zaten. ve eco give nick miktar ile para verebiliyorum onlarda sorun yok yani.

Canberk1601

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
vault yüklü iconomy pluginini vault ile birlikte kullanırsın zaten. ve eco give nick miktar ile para verebiliyorum onlarda sorun yok yani.
Bakıyorum, karşılaştırıyorum fakat bir sorun yok kodda. Yazdıktan sonra kaydedip plugini reload yaptın mı?

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Sanırım droplar yüzünden bir hata oluşuyor. En son drop u kaldırıp dene Candy yazanı onda bir hata var sanırım
Yok kardeşim olmadı hatta dediğini yapınca bozuldu hepten oyunda timersler bosslar felan silindi hep config de bosslar ekli olmasına rağmen oyunda görmedi bu seferde

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
para gelmesi için jobs plugini yükle cmd den avci nin mob lödürünce ne kadar para gelceni ayarla oyuncular jobs u seçerek canavar öldürünce para kazanabilecek en basidi bu
edit:birsürü kişiye yardım ettim farkettinizmi :D

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Kod:
Canberk Sanırım Dediğin Gibi Pluginde Bir Sıkıntı Varmış Sıfırdan Yükledim Epicboss u Aynı Bu Verdiğin Kod Oldu Teşekkürler Kardeşim.