[YARDIM EDIN!] NPC Plugini 1.8.3

erikvanduyn1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Citizens plugini 1.8.3 günlerdir uğraşıyorum ama bir gram ilerleyemedim. Her yere bakıyorum ama yok. Builds vs. bir el uzatsanız hayra geçersiniz..

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

erikvanduyn1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.8.3 için bulduuuum...
http://ci.citizensnpcs.co/view/Citi.../artifact/target/citizens-2.0.15-SNAPSHOT.jar
Snapshot yazdığına bakma 2.0.15 sürümü 1.8.3 için en güncel sürüm.
ama sana 1.8.6 indirmeni öneririm.
Allah bin defa razı olsun , uzun zamandır arıyordum umutlarım kesilmişti son 3-4 gündür tekrar aramaya başlamıştım.. Çok teşekkür ederim![DOUBLEPOST=1437742316,1437742191][/DOUBLEPOST]
Ben 1.8.7 kullanıyorum. Bukkit sayfasında o sürüme güncellenmiş durumda.
Bence sizinde 1.8.7 ye geçmenizin yararı olacaktır. Ama eğer siz 1.8.3 te kalmak istiyorsanız muhtemelen aşağıda verdiğim link çalışacaktır.

Citizens : http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/citizens/files/50-2-0-16-alpha-1-for-mc-1-8-6/
Daha önce birçok serverde bulundum ve şimdi bir server açmaya hazırlanan arkadaşıma yardımcı oluyorum. 1.8.7'de plugin paketi bulma konusunda çok sıkıntı yaşadım onun için 1.8.3'de açıyoruz. Eğer bildiğiniz açıksız ve güzel Plugin paketi varsa o konuda yardımcı olursanız makbule geçer..

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Allah bin defa razı olsun , uzun zamandır arıyordum umutlarım kesilmişti son 3-4 gündür tekrar aramaya başlamıştım.. Çok teşekkür ederim![DOUBLEPOST=1437742316,1437742191][/DOUBLEPOST]
Daha önce birçok serverde bulundum ve şimdi bir server açmaya hazırlanan arkadaşıma yardımcı oluyorum. 1.8.7'de plugin paketi bulma konusunda çok sıkıntı yaşadım onun için 1.8.3'de açıyoruz. Eğer bildiğiniz açıksız ve güzel Plugin paketi varsa o konuda yardımcı olursanız makbule geçer..
1.8.3 ile 1.8.7 arasında değişen pek bir şey yok..

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.8.3 kullanınca ilerki sürümleri desteklemiyor.
Güncellemeler güvenlik sorunu olduğu için ilerki sürümler hata verebiliyor.
Aslına bakarsanız 1.8.3 sonrasında bazı pluginlerin çalışmamasının nedeni bazı açıkların kapatışmış olması.
AnimatedMotd gibi bazı pluginler o açıklarla çalışıyorlardıki o açıklar kullanılarak zararlı saldırılar yapılmasıda mümkündü. Bu yüzden bu açıklar kapatıldı.
Şahsen ben 1.8.7 kullanıyorum Crash bugları vs pek çoğu kapatılmış durumda.

Son düzenleme:

erikvanduyn1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslına bakarsanız 1.8.3 sonrasında bazı pluginlerin çalışmamasının nedeni bazı açıkların kapatışmış olması.
AnimatedMotd gibi bazı pluginler o açıklarla çalışıyorlardıki o açıklar kullanılarak zararlı saldırılar yaıolmasıda mümkündü. Bu yüzden bu açıklar kapatıldı.
Şahsen ben 1.8.7 kullanıyorum Crash bugları vs pek çoğu kapatılmış durumda.
Fakat Mypet gibi pluginler 1.8.7'de yok :(