[YARDIM]Hamachi sorunu.

Akysens

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kuzenimle minecraft oynamak için server kurmuştum.Hamachiyi yüklemediğimi fark edip yükledim.Ağ kurdum o katıldı falan sonra servere giremedik.ben şöyle gezinirken ağ bağlantılarında hamachinin oluşturduğu ağı(ismini bilmiyorum) gözükmediğini gördüm.Aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcılarında Hamachi Network İnterface yi buldum fakat yanında sarı ünlem vardı yani çalışmadığını gösteriyordu.İnternete baktım bulduğum her çözümü denedim hiçbiri olmadı.Yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler.

Konu yanlış yerdeyse özür dilerim nereye açacağımı bilemedim.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu hatalı oluşturmuşsunuz galiba.
Alttaki konudaki yönergeleri yaparak sunucu açın.
https://www.*************/2014/06/30/hamachi-ile-minecraft-serveri-nasil-kurulur/
Eğer olmazsa aşağıdan araştırma yapabilirsiniz.
http://lmgtfy.com/?q=hamachi ile minecraft oynamak
Bu tür hatalar hamachi driverı ile var olan herhangi başka bir bağlantının aynı önceliği almaya çalışması gibi sorunlardan oluyor
Yani 100 farklı siteden 100 farklı yoluda deneseniz aynı hatayı veriyor genelde

Aygıt yöneticisinden öncelikle alakalı şeyleri değiştirmeyi dene olmazsa

Akysens

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu hatalı oluşturmuşsunuz galiba.
Alttaki konudaki yönergeleri yaparak sunucu açın.
https://www.*************/2014/06/30/hamachi-ile-minecraft-serveri-nasil-kurulur/
Eğer olmazsa aşağıdan araştırma yapabilirsiniz.
http://lmgtfy.com/?q=hamachi ile minecraft oynamak
Zaten bende sunucuyu bu yönergeye göre kurdum .Sunucuyla ilgisi yok her şey doğru.
Bu tür hatalar hamachi driverı ile var olan herhangi başka bir bağlantının aynı önceliği almaya çalışması gibi sorunlardan oluyor
Yani 100 farklı siteden 100 farklı yoluda deneseniz aynı hatayı veriyor genelde

Aygıt yöneticisinden öncelikle alakalı şeyleri değiştirmeyi dene olmazsa
Ne gibi şeyleri değiştirmeliyim yada nasıl değiştirmeliyim bu konuyu biraz anlatırmısın?

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Zaten bende sunucuyu bu yönergeye göre kurdum .Sunucuyla ilgisi yok her şey doğru.

Ne gibi şeyleri değiştirmeliyim yada nasıl değiştirmeliyim bu konuyu biraz anlatırmısın?
İlk önce aygıt yöneticisinden Hamachi ile ilgili şeyi kaldır/sil ve bilgisayarı yeniden başlat, hamachi driverı tekrar kendisi kuracaktır
Eğer ağ bağlantılarım kısmında gözüküyorsa öncelik ayarlarına gerek kalmayabilir
Eğer gözükmüyorsa neler yapılacağına şu an bakıyorum
Ve ünlem işareti geliyorsa özellikler kısmında hata kodu yazması lazım onuda buraya atarsan daha kolay çözülür sorun

Akysens

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlk önce aygıt yöneticisinden Hamachi ile ilgili şeyi kaldır/sil ve bilgisayarı yeniden başlat, hamachi driverı tekrar kendisi kuracaktır
Eğer ağ bağlantılarım kısmında gözüküyorsa öncelik ayarlarına gerek kalmayabilir
Eğer gözükmüyorsa neler yapılacağına şu an bakıyorum
Ve ünlem işareti geliyorsa özellikler kısmında hata kodu yazması lazım onuda buraya atarsan daha kolay çözülür sorun
.Ağ bağlantılarımda yok.Aygıt yöneticisinde ünlem var hala açıklamada "Kod 52" yazıyor.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bunu indirip hamachiyi tekrar kurmayı deneyebilirmisin eğer hala sorun devam ediyorsa

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonunda hamachi kuran biri, özlemiştim.

Yukarıdakilere ek olarak bir de güvenlik duvarı cart curt varsa kontrol et diyeyim de konuyla alakasız mesaj olmasın. (Düşük ihtimal ama sen yine de kontrol et onu da.)

Akysens

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tüm tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Bilgisayarımı Windows 10'a yükselttim ve sorunu çözdüm.