Yardımcı Olabilecek Var Mı ?

Yardımcı Oldum Mu

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Birşeyler yazdım ama belki işini görür

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır , bende bilmiyorum .

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

theugraky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben bir horror map yapıyorum (korku haritası) .
Bildiğiniz gibi scary (aniden çıkan korkutan şeyler) yapmam gerekli , basit scary yapımını biliyorum hani o üzerine fırayan kapıyı açınca ama benim isteğim öyle bir şey değil ...
İstediğim şey misal hani belli bir kareye basınca devre aktif oluyor (basınç rampası yada düğme ile) önünde bir anda korkunç resim gelip gidiyor 4 kare boyutunda yada 1 kare boyutunda ... (değişebilir fark etmez)
Yani bunun sistemini nasıl yapacağım ses vermeyi biliyorum , bana onun yapımını buradan anlatmaya çalışacak bir arkadaşım yok mu ?

Furkax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence bunu Minecraft Forumda sorsaydın. İngilizler daha iyi bilir. Türkiye'de fazla bilen yok :(

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hepsi resource pack'lerle yapılıyor.Biraz komut bloğu bilgin ve iyi çizerliğin varsa yap gitsin,yoksa uğraşma :)

theugraky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hepsi resource pack'lerle yapılıyor.Biraz komut bloğu bilgin ve iyi çizerliğin varsa yap gitsin,yoksa uğraşma :)
Hocam komut bloğu olayını çözdüm ancak istediğim vakitte ayarlayamıyorum , mesela ilk bir blok koydurmayı ayarlıyorum bloğu editledim güzelce ancak hani onun kaybolması için oraya hava koyunca o blok orada hiç çıkmıyor sadece ses çalışıyor blok koyma komutları da çalışıyorda üst üste geliyor onlar hiç görünöüyor zaman aralığını nasıl ayarlayabilirim ?

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam komut bloğu olayını çözdüm ancak istediğim vakitte ayarlayamıyorum , mesela ilk bir blok koydurmayı ayarlıyorum bloğu editledim güzelce ancak hani onun kaybolması için oraya hava koyunca o blok orada hiç çıkmıyor sadece ses çalışıyor blok koyma komutları da çalışıyorda üst üste geliyor onlar hiç görünöüyor zaman aralığını nasıl ayarlayabilirim ?
Komut bloklarıyla alakam yok,sadece fikir verdim.İstersen başkalarına sorabilirsin :)

theugraky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence bunu Minecraft Forumda sorsaydın. İngilizler daha iyi bilir. Türkiye'de fazla bilen yok :(
Ya buldum ama kızıltaş yenileyici yi çözemedim , yani vakit aralığı yapmam lazım ... (Misal görüntü 3 saniye orada duracak bunun için kızıltaş yenileyiciyi kullanmam lazım ama bende görüntü daha gelmeden gidiyor [görüntü=resim=blok])
Anlatabilecek var mı ?

Komut bloklarıyla alakam yok,sadece fikir verdim.İstersen başkalarına sorabilirsin :)
Kızıltaş yenileyici ile saniye aralığı nasıl yapabilirim bilgin var mı o 1,2,3 olayı varmış ...

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Mesela Yetimhane Mapının texture packını kullan yapamazsan gayet ürkütücü bence...

theugraky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mesela Yetimhane Mapının texture packını kullan yapamazsan gayet ürkütücü bence...
Hocam o değil olay şu an birisi bana kızıl taş yenileyici denilen icadın 1,2,3 durumlarını elektiriği iletme hızını felan anlatmalı yani o resim orada 2 saniye duurp kaybolacak halletim ben onu sadece şu k. yenileyiciyi çözemedim ...

Hocam o değil olay şu an birisi bana kızıl taş yenileyici denilen icadın 1,2,3 durumlarını elektiriği iletme hızını felan anlatmalı yani o resim orada 2 saniye duurp kaybolacak halletim ben onu sadece şu k. yenileyiciyi çözemedim ...
Yani 2 saniye durmuyor salise ile kayboluyor ...

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Galiba şunu diyorsun. Yenileyicide 3 kademe vardır ilkde 0.1 sn geçiktirir 2.de 0.2 sn geciktirir 3.de 0.3 sn geçiktirir ama 0.3 müydü 3 müydü onları iyi hatırlamıyorum. Yenileyicinin üstüne sağ tıklayarak yapaiblirsin

Edit:
Bence 2 tane yenileyici koy hepsini 3. kademeye getir yeter o.

theugraky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Galiba şunu diyorsun. Yenileyicide 3 kademe vardır ilkde 0.1 sn geçiktirir 2.de 0.2 sn geciktirir 3.de 0.3 sn geçiktirir ama 0.3 müydü 3 müydü onları iyi hatırlamıyorum. Yenileyicinin üstüne sağ tıklayarak yapaiblirsin

Edit:
Bence 2 tane yenileyici koy hepsini 3. kademeye getir yeter o.
Teşekkürler hocam ...