Yarı-Otomatik Alevi Ok Tuzağı

AltınDon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yapın hocam benim attığımı editleyin görelim yani söylemek kolay ben bir kişiden bahsettiğimiz için bir kişiye göre yaptım 30 kişiye aynı anda bir tuzak da yapılabilir yaparım yani sıkıntı yok. sadece kafasında bir şey belirsin diye yaptım bunu. ayrıca hiçbir tuzak kusursuz değil.

Su ile öldürmemin ayrı bir sebebi yok senin yaptığın gibi anviller ile öldürülebilir yapılmayacak bir şey değil dediğim gibi sadece kafasında bir şey belirsin diye bu devreyi yaptım.. editleyin benim yaptığımı atın görelim.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapın hocam benim attığımı editleyin görelim yani söylemek kolay ben bir kişiden bahsettiğimiz için bir kişiye göre yaptım 30 kişiye aynı anda bir tuzak da yapılabilir yaparım yani sıkıntı yok. sadece kafasında bir şey belirsin diye yaptım bunu. ayrıca hiçbir tuzak kusursuz değil.

Su ile öldürmemin ayrı bir sebebi yok senin yaptığın gibi anviller ile öldürülebilir yapılmayacak bir şey değil dediğim gibi sadece kafasında bir şey belirsin diye bu devreyi yaptım.. editleyin benim yaptığımı atın görelim.
Gerçekten bana rakip olabilecek kadar iyi birisi olsa yarım bıraktığım devremi tamamlamak için uğraşırdım

Not: Elmas tuzağını taa 2011'de yapmıştım bi sunucuda çok eski herkes kıllanır bu yüzden daha iyi bi yem bulmalısın :/. Ben yem olarak buildlerimi kullanıyorum ilgi çekici yapılar ve süper gizli tetikleyiciler.
Ek: Hayatımda gördüğüm en iyi tetikleyicilerden :D

Rakibim olmanı isterdim ama söz dalaşına girme peşindesin :/

Son düzenleme:

AltınDon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bumu yaptığın devre,büyüklüğüylemi övünüyorsun eğer büyüklüğü ile övünüyorsan ve sonoyuncu da bir kere oynadıysan Wolf un XoX duymuşsundur bildiğin bilgisayar kardeşim elimde malesef şuanda hiçbir fotoğrafı yok ve creative silindiği için creative ile birlik de gitti ama inan bana bu yarıda bıraktığın devre onun %10 u bile değil inan yani...

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bumu yaptığın devre,büyüklüğüylemi övünüyorsun eğer büyüklüğü ile övünüyorsan ve sonoyuncu da bir kere oynadıysan Wolf un XoX duymuşsundur bildiğin bilgisayar kardeşim elimde malesef şuanda hiçbir fotoğrafı yok ve creative silindiği için creative ile birlik de gitti ama inan bana bu yarıda bıraktığın devre onun %10 u bile değil inan yani...
Evet büyüklüğüyle övünüyorum 10x10 büyüklüğünde bi delik aç yerde o kadar iyi biliyosan :D. Benim redstone mantığıma aykırı ALU CPU MEMORY yapmak evet bilmiyorum yapmayı ama inanki öğrenmek istesem 1 haftamı bile almaz

Son düzenleme: