Yeni İP : RoyalCraft.Nitrado.Net ONLİNE ! |Survival&PvP| Alım VAR !

Sunucumuza Hangi Minigames'in Eklenmesini İsterdiniz

• Kullanılan toplam oy
    36

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baltalamak gibi bir amacımız yoktu bu bir.
Plugin konusunda senin fikrindeyim.
Yetkililer sunucularda reklam yapıyor. Bu adalet oluyorsa onu bilmem.
Hile koruması NCP. Kalitesiz. NCP otomatik ban atmaz.
ÇakmaLobi slotu arttırmak amacıyla. Bunun kötü bir amacı yok. Yasal yani.
Mesaj düzeltmeleri skript ile çok kolay yapılabilir.
Sunucularda reklam yapmıyoruz NCP dışında hile korumamız var 5 gün banlıyor otomatikmen makrokorumamızda vardır iyi forumlar.

Sunucularda reklam yapmıyoruz NCP dışında hile korumamız var 5 gün banlıyor otomatikmen makrokorumamızda vardır iyi forumlar.

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0

aynen benim sunucuma gelip reklam yapanda dedemdi belli hack koruması oldugu adam fly acıp killaurayla biciyor makro korumasıymış 5 gün banlıyormuş peh

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynen benim sunucuma gelip reklam yapanda dedemdi belli hack koruması oldugu adam fly acıp killaurayla biciyor makro korumasıymış 5 gün banlıyormuş peh
Fly açıldığı zaman reload atmıştık error vermişti hile koruması çalışmıyordu Makro koruması var gelip deneyebilirsin konuyu baltalamayı bırak işine bak

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
Fly açıldığı zaman reload atmıştık error vermişti hile koruması çalışmıyordu Makro koruması var gelip deneyebilirsin konuyu baltalamayı bırak işine bak
denedim hicbir işe yaramıyor

Royalmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki
azcık birsey biliyorsan ip adresinden bakıp anlarsın benim olup olmadığımı

yan hesap acıp hala daha mesaj atıyor gülünecek durumdasın ne diyim
Kardeşim konuya beni dahil etmeyin lütfen ben görüşümü bildirdim iyi forumlar.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rank sistemi kaldırıldı

Açıklar kapatıldı Ram artırıldı

Sunucumuz Hub Sunucu Olmuştur Skywars ve survival games eklendi pvp kısmına builduhc eklendi haritalar güncellendi slot arttırıldı Skin değiştirme özelliği eklendi /skin <skinismi> Şeklinde istediğiniz skine ücretsiz sahib olabilirsiniz.

+++

Mata5852

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yardım ben Mata5852 ban yedim ndn ya fly yetkimle bakınıodum hacking dedi ban atıı 3 gün sürdü hayla gitmedi ban yardım acill Qrawless_

Royalmc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yardım ben Mata5852 ban yedim ndn ya fly yetkimle bakınıodum hacking dedi ban atıı 3 gün sürdü hayla gitmedi ban yardım acill Qrawless_
Batowskiye söyledim ilgilenecek hemen

Banını kaldırmışlar giriş yapabilirsin

+

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Featherboard çok küçükmüş ekranı kaplayacak şekilde yapsaydınız keşke. Kalite 100 km ötede olan bir sunucu ve yan hesap açıp konu yüceltme fikri harikaymış tam size yakışır bir şey. Slot bugu yapılmış bknz: /ewho - /list yazınca 1/4 gözüküyor sağ tarafta 74 gözüküyor. /me /? gibi açıklar kapatılmış slot bugu ihmal edilmiş tüh.
Puanlamaya bile layık değil. Foruma alındığınıza şükredin.

https://resim.hosting/p3H8EJN/image.png İşte kanıt.
https://resim.hosting/b7my632/image.png

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende katılıyorum slot bugu yapıyorsunuz insanların hakkına girmek bu kadar mı kolay bungeecord neden bağladıgınız belli olmaya başlıyor iyi forumlar .

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Featherboard çok küçükmüş ekranı kaplayacak şekilde yapsaydınız keşke. Kalite 100 km ötede olan bir sunucu ve yan hesap açıp konu yüceltme fikri harikaymış tam size yakışır bir şey. Slot bugu yapılmış bknz: /ewho - /list yazınca 1/4 gözüküyor sağ tarafta 74 gözüküyor. /me /? gibi açıklar kapatılmış slot bugu ihmal edilmiş tüh.
Puanlamaya bile layık değil. Foruma alındığınıza şükredin.

https://resim.hosting/p3H8EJN/image.png İşte kanıt.
https://resim.hosting/b7my632/image.png
Sunucu slotuna para vermek yerine Ram artırdık Slot bugu dediğiniz şey çok saçma bence aldığınız rame göre slot oluyor zaten istersen 100000 yaz 1 gb ram varsa 20 kişi girebiliyor 20 den sonra server kapanıyor yani slot bugu pekde önemli bir şey değil ''Foruma alındığınıza şükredin'' sunucumuz gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum en azından hazır pluginler kullanmıyoruz ücretli pluginler kullanıyoruz buildlerimiz gerçekten sağlam forum konusundaki yan hesap olayı konusunda tamamen haksızsınız ''BatowskiYT'' en yakın arkadaşımdır.
Bende katılıyorum slot bugu yapıyorsunuz insanların hakkına girmek bu kadar mı kolay bungeecord neden bağladıgınız belli olmaya başlıyor iyi forumlar .
Senin Sunucunuda gördük kardeşim gelip burda masal anlatma bizlere Daha hile korumasını geçtim NCP bile yoktu sunucunda bi aralar oynamıştım uçarak kesiyordum herkesi :)