Yeni İP : RoyalCraft.Nitrado.Net ONLİNE ! |Survival&PvP| Alım VAR !

Sunucumuza Hangi Minigames'in Eklenmesini İsterdiniz

• Kullanılan toplam oy
    36

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu slotuna para vermek yerine Ram artırdık Slot bugu dediğiniz şey çok saçma bence aldığınız rame göre slot oluyor zaten istersen 100000 yaz 1 gb ram varsa 20 kişi girebiliyor 20 den sonra server kapanıyor yani slot bugu pekde önemli bir şey değil ''Foruma alındığınıza şükredin'' sunucumuz gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum en azından hazır pluginler kullanmıyoruz ücretli pluginler kullanıyoruz buildlerimiz gerçekten sağlam forum konusundaki yan hesap olayı konusunda tamamen haksızsınız ''BatowskiYT'' en yakın arkadaşımdır.

Senin Sunucunuda gördük kardeşim gelip burda masal anlatma bizlere Daha hile korumasını geçtim NCP bile yoktu sunucunda bi aralar oynamıştım uçarak kesiyordum herkesi :)
Kendini Böyle mi avutuyorsun yazık sana ...

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendini Böyle mi avutuyorsun yazık sana ...
Kendimi neden avutayım ki ? İstediğin kadar baltalayabilirsin emin ol umrumda bile değil ben burada amacım tanıtım yapmak ve öyle olması gerekir Tartışma ortamına döndürmezsen iyi olur İyi forumlar.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu slotuna para vermek yerine Ram artırdık Slot bugu dediğiniz şey çok saçma bence aldığınız rame göre slot oluyor zaten istersen 100000 yaz 1 gb ram varsa 20 kişi girebiliyor 20 den sonra server kapanıyor yani slot bugu pekde önemli bir şey değil ''Foruma alındığınıza şükredin'' sunucumuz gayet kaliteli olduğunu düşünüyorum en azından hazır pluginler kullanmıyoruz ücretli pluginler kullanıyoruz buildlerimiz gerçekten sağlam forum konusundaki yan hesap olayı konusunda tamamen haksızsınız ''BatowskiYT'' en yakın arkadaşımdır.

Senin Sunucunuda gördük kardeşim gelip burda masal anlatma bizlere Daha hile korumasını geçtim NCP bile yoktu sunucunda bi aralar oynamıştım uçarak kesiyordum herkesi :)
Madem onun sunucusunun halini gördün sen niye ondan beter bir sunucu açma peşindesin? Milletin emeğine göz dikip kul hakkına girip slot bugunu yapıp üstüne saçma olduğunu söylüyorsun sen ne zeki bir bireysin öyle. Buildlerinizin nesi sağlam acaba? Şu an çıydıydım resmen. Yan hesaplarla sunucu için post kasıpta bu işe ilk kez atılan birinin sunucusunu eleştirmekte bayağı tecrübe istiyor haklısın kardeş. Sunucunun kaliteli olmasını senin düşünmen yetmiyor herkesin aynı gözle bakması lazım.

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendimi neden avutayım ki ? İstediğin kadar baltalayabilirsin emin ol umrumda bile değil ben burada amacım tanıtım yapmak ve öyle olması gerekir Tartışma ortamına döndürmezsen iyi olur İyi forumlar.
Benim amatör daha yolun başında oldugum sunucum ile karşılastırabilecek kadar aciz bir sunucu bu arada konu baltaladıgım falan yok Amacın burada su benim görüsüme göre 'Benim Amatör Sunucumda Reklam Yapmadık Sizler Yaptınız Daha Sonra inkar ettiniz ben yapmadım diye bug yapıp insanların hakkına girmek kolay geliyor sizin gözünüzde anlıyorum sizleri hocam iyi acizlikler '.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu bir sunucu tanıtım forumu sunucu eleştirme formu değil Lütfen işinize bakınız ilgilenmiyorum gelen yorumlarla ben sadece tanıtım yapmak için açtım

+

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam aksine bu konuyu açtıysan bizim eleştirme hakkımızda vardır!Sen buraya bu konuyu açtıysan tüm eleştirileri göz önünde bulundurarak sunucunu güzelleştireceksin.Hak yiyorsun,eleştirmeyin sizene diyorsun.Biz sessiz kalalım,şikayet etmeyelim sonra herkes haksızlık yapsın.Sizin gibi cahil insanlardan nefret ediyorum,aldığınız nefeste boğulun inşAllah.
Eminim ailende adını vermek istemediğim partiye oy verip milletin hakkını yiyordur,şu canım vatanı harcıyordur.Lütfen bu forumdan uzaklaş,mute yemem falan umrumda değil.Sadece dünyayı kirletiyorsunuz,yazık.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam aksine bu konuyu açtıysan bizim eleştirme hakkımızda vardır!Sen buraya bu konuyu açtıysan tüm eleştirileri göz önünde bulundurarak sunucunu güzelleştireceksin.Hak yiyorsun,eleştirmeyin sizene diyorsun.Biz sessiz kalalım,şikayet etmeyelim sonra herkes haksızlık yapsın.Sizin gibi cahil insanlardan nefret ediyorum,aldığınız nefeste boğulun inşAllah.
Eminim ailende adını vermek istemediğim partiye oy verip milletin hakkını yiyordur,şu canım vatanı harcıyordur.Lütfen bu forumdan uzaklaş,mute yemem falan umrumda değil.Sadece dünyayı kirletiyorsunuz,yazık.
Solcu çıktı

Mata5852

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
BatowskiYT yardım yetkim giitii bir kaç günlüğüne arkadaşa gitmiştim bi baktım yetkim gittiiiii

Arkadaşa bir kaç günlügüne gittim geldiğimde yetkm gitti yardım BatoWoskiYT

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
Benim sunucumdada reklam yapmistilar reklam yapmadıkları sunucu kaldimi acaba

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Uzun süredir foruma giremiyordum '' GrasyMedas '' Sunucusu Kapanmıştır. Reklam Yaptığımız felan yok.

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Harita çok tanıdık geldi. Ayrıca 4 biyom map kullanmak sunucunun adam çekmesi için iyi bir seçim değil. Baya eskidi 4 biyom map. Artık insanlar farklı bir şeyler bekliyor.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harita çok tanıdık geldi. Ayrıca 4 biyom map kullanmak sunucunun adam çekmesi için iyi bir seçim değil. Baya eskidi 4 biyom map. Artık insanlar farklı bir şeyler bekliyor.
Konu Resimleri Güncel Değil harita değiştirildi tabikide.

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzun bulundugu bölüm ve konuda verdiginiz bilgiler ve görseller yanlış.