Yeni kanal ismi önerisi

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Profil resminden yola çıkarak:

".-. in dı hol"
"._. in dı hol"
".-. leştiremediklerimizdenmisiniz"
"._. leştiremediklerimizdenmisiniz"
".-. 636"
"._. 636"
".-. KURWA"
"._. KURWA"
".-. KURWAA"
"._. KURWAA"
".-. mytkms"
"._. mytkms"
".-."
"._."

Hepsini salladı sadece öneri vermek haricinde birşeye çalışmak için ancak öneri vermiş gibi algılanması için bu mesajı yazdı*
ben de senin profil resminden yola çıkmak istiyorum benimle çıkabilir miyiz ? :'(

Ehm konuya dönünce yaklaşık 1-2 yıl boyunca saçma sapan kanallar açıp aynı senin dertten ismi beğenmediğim için kapattım sürekli 40Habibiler de aslında ilk önce sadece basit bir youtube kanalımdı :D Sonunda ben ismi buldum ama kanal işlerini bıraktım şöyle bir durum var ya hiç başlamayacaksın ya da güzel bir isimle başlayacaksın yoksa sürekli o seni rahatsız eder durur video çekesin kalmaz en sonunda doğru ismi bulsan da benim gibi sıkılmış bıkmış olursun artık :(

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Etüketlenmemüşüm pülüs
OyunAvcısı
OyunYumruğp (:p)

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben de senin profil resminden yola çıkmak istiyorum benimle çıkabilir miyiz ? :'(

Ehm konuya dönünce yaklaşık 1-2 yıl boyunca saçma sapan kanallar açıp aynı senin dertten ismi beğenmediğim için kapattım sürekli 40Habibiler de aslında ilk önce sadece basit bir youtube kanalımdı :D Sonunda ben ismi buldum ama kanal işlerini bıraktım şöyle bir durum var ya hiç başlamayacaksın ya da güzel bir isimle başlayacaksın yoksa sürekli o seni rahatsız eder durur video çekesin kalmaz en sonunda doğru ismi bulsan da benim gibi sıkılmış bıkmış olursun artık :(
Nö ben bıkmam çünkü severek yapıyorum.

Ayrıca KANAL İSMİ OLARAK KENDİ İSİM VE SOY İSMİMİ KULLANMAM MANTIKLI MIDIR SİZCE ?

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
RedDot'suz Silah Olmaz. :S

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
MermiTahtası
ReloadTime
HardcoreTwist
DeepRock
EpisidoHunter
ChampionHunter
xXx_UmutTheGamerMLG_xXx

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kanal isminin önemi yokki sen nasıl mutluysan öyle koy olsun bitsin. Önemli olan senin kişiliğin ve oynayışın önemli olan kendini insanlara kendini samimi olarak inandırabilmen. Gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir dost
ben mesela youtubeda oyun videoları izlemem sadece teknoloji videoları izlerim fakat oyun videosu izlememe me rağmen
Egeyle minecraft dediğiniz youtube ismi " nileppezdel87" nekadar saçma bir isim dimi ? ama samimiyeti hoşuma gidiyor ve izliyorum