Yeni kanal ismi önerisi

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kanal isminin önemi yokki sen nasıl mutluysan öyle koy olsun bitsin. Önemli olan senin kişiliğin ve oynayışın önemli olan kendini insanlara kendini samimi olarak inandırabilmen. Gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir dost
ben mesela youtubeda oyun videoları izlemem sadece teknoloji videoları izlerim fakat oyun videosu izlememe me rağmen
Egeyle minecraft dediğiniz youtube ismi " nileppezdel87" nekadar saçma bir isim dimi ? ama samimiyeti hoşuma gidiyor ve izliyorum
Evet bir bakıma haklısın ama koyulan ismin dikkat çekici olmasi ve akılda kalması göz önünde olunca böyle düşünemiyurum. :(

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kanal isminin önemi yokki sen nasıl mutluysan öyle koy olsun bitsin. Önemli olan senin kişiliğin ve oynayışın önemli olan kendini insanlara kendini samimi olarak inandırabilmen. Gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir dost
ben mesela youtubeda oyun videoları izlemem sadece teknoloji videoları izlerim fakat oyun videosu izlememe me rağmen
Egeyle minecraft dediğiniz youtube ismi " nileppezdel87" nekadar saçma bir isim dimi ? ama samimiyeti hoşuma gidiyor ve izliyorum
Aynen bu isim düşündüğüm yıllar içinde onu da aklıma getirdim :( o minecraft videolarını ilk çeken adamdı herkes ondan öğrendi elbetteki rabet görecek ve ledzeppelin tersi o isim niye söyledim bilmiyorum gerçi [emoji17] :(

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Nö ben bıkmam çünkü severek yapıyorum.

Ayrıca KANAL İSMİ OLARAK KENDİ İSİM VE SOY İSMİMİ KULLANMAM MANTIKLI MIDIR SİZCE ?
Sakın öyle bir hataya düşme bence insanları şaşırtacak ilgi duyulacak bir isim seç -Tabi adın soyadın bu özelliklere uyuyorsa tabi ki olabilir-