Yeni Oyunların Eskileri Kadar Zevk Vermemesi

Hangileri Daha İyi

• Yeni Oyunlar

• Eski Oyunlar

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizimle birlikte büyüyen oyunlarda var, bunun için eskiden oynadığımız seviyede tat vermiyor.
Ama bu sadece bir kaç oyunları kapsıyor geliştikçe güzelleşen oyunlarda var.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Küçükken oynadığım bir oyun ne kadar kötü olursa olsun eğlendirirdi. 2018 yapımı muhteşem oyunlardan alamadığım zevki, ilkokul dönemimde girdiğim oyun sitelerinden alıyorum. Mesela 9 yaşında oynadığım MMORPG oyununun saçmalığına rağmen bu yaz günlerimi harcamıştım.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
ben arkadaş minecraft tan bahsediyor sandım direk eski oyunlar diye seçtim oylamada sonradan fark ettim sanırım tüm oyunlardan bahsediyormuş :D neyse
bence yeni oyunlar güzel bence eskileri kadar bu yeni oyunları tam anlamı ile tadını çıkarman için iyi bi pc olması lazım ki çoğu kişide yok bence yeni oyunlardan zevk alamamamızın sebebi bu diye düşünüyorum ha dersiniz pc'm oyunu kaldırıyor full ayarda bile genede zevk almıyorum diyorsan farklı çeşit oyun türlerine de bak derim dünya kadar oyun ve birçok oyun türü var.

BlackRockQ7

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Crysis serisinden sonra hikayeli oyunlardan zevk alamıyordum yeni çıkan birçok oyunu 15 dkdan fazla oynamadım sanırsam (Hikayeli). Dün Rise of the Tomb Raider'ı denedim hoşuma gitti 1 günde %30 u bitti çok hoş bir oyun öneririm. Ama klavye ile oynamayın mümkünse oyun koluyla daha zevkli:şapka:

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben arkadaş minecraft tan bahsediyor sandım direk eski oyunlar diye seçtim oylamada sonradan fark ettim sanırım tüm oyunlardan bahsediyormuş :D neyse
bence yeni oyunlar güzel bence eskileri kadar bu yeni oyunları tam anlamı ile tadını çıkarman için iyi bi pc olması lazım ki çoğu kişide yok bence yeni oyunlardan zevk alamamamızın sebebi bu diye düşünüyorum ha dersiniz pc'm oyunu kaldırıyor full ayarda bile genede zevk almıyorum diyorsan farklı çeşit oyun türlerine de bak derim dünya kadar oyun ve birçok oyun türü var.
Mount and Blade Warband'ın türünde bir oyun arıyorum Bannerlord a kaldık artık :D

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çocukken oynanan oyunlar ilk kez görüldüğü için merak söz konusuydu ve bu yüzden eğlenceli geliyordu. Yaş ilerledikçe bilgi ve ilgi bir hayli artıyor ve bu yüzden birçok oyun görüyoruz / keşfediyoruz. Bundan dolayı da sıkılmak işten bile olmuyor.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bütün oyunları açık dünya yaptıkları için artık benim de oynayasım gelmiyor ki aynı nedenden eski açık dünyaları da oynayamıyorum ne güzel