[YENİ SEZON] play.knightnw.com > 1.9 & 1.20.5 [1.16.5 TABANLI] - BİNEKLER | 40+ Yeni Büyü > 1vs1 DÜELLO > Taretler > KoTH > TNT Raid | DÜNYA HARİTASI

Konu, 15 Tem 2024 tarihine kadar sabit.

SqaWn

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Girin Alışıyorsun ve bağımlı oluyorsun

2Mitte

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok efso bi server garantisi veriyorum 2dk da zengim oluyorum

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Güzele Benziyor başarılar...

StarTurkMCTürkiye

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum Acik konusmak gerekirse begenmedim, viphammadde yeri ikonia networkden alıntı.
2. olarak serverde 2 kurucu 2 admin 1 mod 2 builder var. çok abartmışsınız zaten o kadar kişisiniz buildere ne ihtiyacınız vardı?
serverde 1. kurucu yoksa 2. kurucu vardir oda yoksa admin vardir hadi oda yoktu diyelim 2. admin vardir moda falan gerek yoktu bnce. abartı olmuş.
viphammadde ikonianetworke ait bende o mapi ariyordum atabilir misin.?

KnightNetWork

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısın , teşekkürler .

Birlikde daha iyi yerlere ...

Teşekkürler

Dostum Acik konusmak gerekirse begenmedim, viphammadde yeri ikonia networkden alıntı.
2. olarak serverde 2 kurucu 2 admin 1 mod 2 builder var. çok abartmışsınız zaten o kadar kişisiniz buildere ne ihtiyacınız vardı?
serverde 1. kurucu yoksa 2. kurucu vardir oda yoksa admin vardir hadi oda yoktu diyelim 2. admin vardir moda falan gerek yoktu bnce. abartı olmuş.
Kardeşim alıntı olup olmadığını bilmiyorum fakat yetkilinin fazla olması ilginin fazla olmasını hedeflediğimizden dolayıdır .

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
önce map alıntı diye olumsuz eleştri yapıyorsun ve mesajının sonunda mapi istiyorsun :D gerçekten güldürdün beni

KafamDumanlı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saat 2 sunucu onlinesi 20, mükemmel. Başarılarınızın devamını dilerim.

Spayr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mimarlar ne iyi ne kötü. Sistemleriniz çoğaltılmalı , konunuz güzel olmuş ellerinize sağlık.
Ama genel olarak sunucunuz idare edebilecek şekilde görünüyor. Ben size destek veriyorum ,
umarım gelişirsiniz bla bla bla.

KnightNetWork

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mimarlar ne iyi ne kötü. Sistemleriniz çoğaltılmalı , konunuz güzel olmuş ellerinize sağlık.
Ama genel olarak sunucunuz idare edebilecek şekilde görünüyor. Ben size destek veriyorum ,
umarım gelişirsiniz bla bla bla.
Yorumunuz icin teşekkür ederimde sonda bla bla tüm ciddiyeti bozmuş :)

Linny

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizde Severdik Böyle Sunucuları, Çok Sevdik , Çok Yenildik En Sevdiğim Kalplerle Süslediğim Sayfayıda Geçtim Teşekkürler . Lychester

HardBadasB10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gayet Güzel Bir Sunucu Konu Tasarımı İyi Beğendim.Ellerinize Sağlık Başarılar