Yepyeni Bir Oyun: TrionWorld | Trove | [ Giriş Sırası Sorunu Çözüldü! ]

Oyunu beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 56 80.0%
  • Hayır

Kullanılan: 14 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    70

RookieJB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen Giriş Sorununu Hallediler sonunda :D[DOUBLEPOST=1437960403,1437960372][/DOUBLEPOST]Ya ama eve arkadas nasil eklicez o nasil kırıcak ?

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
3 class açacağına amblem alabilirdin 1 tane
PD Amlemi Aldım Neredeyse Hiç Etkisi Yok Diyebilirim
Artık Akıllandım Gelen Cubitleri Gereksiz Yere Kullanmıyorum 20K Biriktirip Şu Otomatik Pot Veya Kanat Alacağım Başka İşe Yaramıyorlar

Eğer İlgilenen Varsa Külüpte Olmayanlardan Falan U4 Shadow Yay Var Satabilirim Class Değiştiriyorum 5 Yıldız 8 Yükseltmeli
Bow Satabilirim Kılıç İle Tks Ederiz Veya Flux İle :p

Son düzenleme:

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klübü olan davet atsın kabul ederim. 29 LvL Knight.
Nick:iZeckGL

Soprano

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya benim gibi zengin birisi sabahtan beri 2 göz dileniyor :/ 2 göz verseler shadow 5 yapıcam ama veren yok

wendell09

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
PD Amlemi Aldım Neredeyse Hiç Etkisi Yok Diyebilirim
Artık Akıllandım Gelen Cubitleri Gereksiz Yere Kullanmıyorum 20K Biriktirip Şu Otomatik Pot Veya Kanat Alacağım Başka İşe Yaramıyorlar

Eğer İlgilenen Varsa Külüpte Olmayanlardan Falan U4 Shadow Yay Var Satabilirim Class Değiştiriyorum 5 Yıldız 8 Yükseltmeli
Bow Satabilirim Kılıç İle Tks Ederiz Veya Flux İle :p
sayi kanat almana gerek duycağını zannetmiyorum mastery rank 30da kanat veriyor masteryinin verdiği kanatla marketteki aynı can içinde full dolduran daha çok işine yarıyabilir amblerinde baya etkisi var doğru karaktere doğru amblemi alırsan işe yarar

umut_

En iyi cevaplar
0
sayi kanat almana gerek duycağını zannetmiyorum mastery rank 30da kanat veriyor masteryinin verdiği kanatla marketteki aynı can içinde full dolduran daha çok işine yarıyabilir amblerinde baya etkisi var doğru karaktere doğru amblemi alırsan işe yarar
Denmesi Bedava Amblem İçin En Ufak Etkisi Yok :)
Kanat 20 Mastery De Veriyor Ama Kanadı Ticaret Yapmak İçin Alacaksın 40-50K Para Veriyorlar Oda Full S4 İtem Dizdirir

Bu Arada Geçmiş Olsun Tekrar Dakika Bekleme Geri Geldi :S

wendell09

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Denmesi Bedava Amblem İçin En Ufak Etkisi Yok :)
Kanat 20 Mastery De Veriyor Ama Kanadı Ticaret Yapmak İçin Alacaksın 40-50K Para Veriyorlar Oda Full S4 İtem Dizdirir

Bu Arada Geçmiş Olsun Tekrar Dakika Bekleme Geri Geldi :S
hayır abmlem işe yarıyor 2kat magic damageyi arttırıyor yada fiziksel hasarı ve ben kullanıyom fazladan 1000-750 magic damage geliyor buda fark ediyor

umut_

En iyi cevaplar
0