yeraltı mezarlığı herobrine ile savaşmak (caga adventure)

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben daha bu foruma yeni kayıt oldum cok forumda adventure maplar sergiledim konumuz bu değil ama arkadaşlar bu mapda herobrineyi biz takım arkadaşlarımla birlikde yaptık ve single player için hazırladık hiçbir mod gerekmiyor ve bu mapda herobrine ile son bölümde savasmanız gerekicektir hiçbir bug görülmemiştir mapda herobrineyi tamamen yok ettikden sonra onur salonumuza girme sansınız vardır onur salonunda mapı bitiren 8 kişi diğer yapılcak mapda yapılcak onur salonu odasında isimlerinin yazılmasına hak kazanıcaktır kızıltaş meşale III adlı mapda onur salonumuz mevcuttur nese konuyu uzatmak istemiyorum resimlere bakabilirsiniz map 1.3.2 ve 1.4.2 ve üzeri versiyonlar desteklemekdedir başkasını kullanmayınız
onur salonu:
1:çalişkan45 (ilk kan) tebrik ederiz
2:Rasengan tebrik ederiz
3:Jekee007 tebrik ederiz
4:enesardar tebrik ederiz
5:Hasan29 tebrik ederiz
6:Rickkert tebrik ederiz
7:latif tebrik ederiz
8:ww97 tebrik ederiz
9.headroon tebrik ederiz
10.whitenoize tebrik ederiz
11.Murathan xD tebrik ederiz

Onur salonu kapatıldı ve onurlu oyuncularımızı tebrik eder profesyonel maceracılıklarında başarılar dileriz
resimler

Oyundaki son bölümdeki amacınız herobrinenin vücudunda bulunan delikleri 2 şerli şekilde yok etmek 3 tane hedefiniz olcak 2 tane deliğide oklayıp ordaki trenleri yokederseniz herobrine teker teker yok olucaktır beynini yok etmek cok zor olucaktır orayı yok ederseniz herobrine tamamen yok olur
resimleri beğendiyseniz işte size indirme linki
dowload linkleri
mediafire:http://www.mediafire.com/?6l94l6513s741uj
Harita 803+ indirme aldı amacımızı tamamlamada sende bize yardım et
1.000 Dowload istiyoruz bize yardımcı olan herkese teşekür ederiz
Mini uyarı
haritada 2.bölümü geçtikden sonra büyük bir kasma yaşıyacaksınız kasma geçicidir telas yapmayınız redstone sistemleri çalışır halde olduğu için ve lav parcacıklarının yaydığı etkiden dolayı bir kasma yaşayabilirsiniz
harita sürümü 1.2.5 ve üzeri sürümlerde sorunsuz bugsuz sekilde oynanabilir
İletşim
Facebook:İmzamızda mevcut

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapd tek bir kişi onur salonunda biraz caba yokmu kardeşler ya :) lütfen 10 kişiyi dolduralım diger mapda onur salonuna koyucak kişi bulamıcaz vallahi

MugiWara

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güzel maptı sonda örsün olduğu tarafta zar zor korunup ateş ettim :p oyun nick: Rasengan

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rasengan onur salonuna 2.olarak adın eklenmiştir calışkan45 ben bu mapları tek başıma yapmıyorum kardeşim grupca yapıyoruz adam33 mapda saten orayı bilerek ateş etmesin diye acık bıraktık cünkü mapda yalan olmasın yani bizde zorlandık üstelik bide oyun ayarını normalde oynayık cok zorlandık gerçekden o yüzden map oynayan arkadaşlara bi kıyak yapalım diye orada saklanmaları için bir bosluk yaptık saten o oklardan elinde sonunda en az 5 tane yiyiceksin o kesin bizde denedik denemeden map paylaşmıyoruz

MugiWara

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rasengan onur salonuna 2.olarak adın eklenmiştir calışkan45 ben bu mapları tek başıma yapmıyorum kardeşim grupca yapıyoruz adam33 mapda saten orayı bilerek ateş etmesin diye acık bıraktık cünkü mapda yalan olmasın yani bizde zorlandık üstelik bide oyun ayarını normalde oynayık cok zorlandık gerçekden o yüzden map oynayan arkadaşlara bi kıyak yapalım diye orada saklanmaları için bir bosluk yaptık saten o oklardan elinde sonunda en az 5 tane yiyiceksin o kesin bizde denedik denemeden map paylaşmıyoruz
yok yok iyi anlamda söyledim advanture zor olur zaten :D

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar onur salonumuz dolmadan malesef Newyork istilası ADV mapını yayınlamıcaz cünkü onur odası yapmamız gerekiyor onur odası yapmamız için herhangi caga adventure maplarında bulunan onur salonlarının en az 1 10 luk dolması gerek yoksa newyork istilası mapı cıkamaz

Jekee007

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
caga seninle bir survival oynuyabilirmiyiz sonra medeniyet kurup geliştiririz

dortyboy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler mezarlık gırısı var ordan gectım lavları nasıl gecıcem

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
mezarlık girişinden gectikden sonra ilk bölümde taş basamaklara basarak geciceksin 2.bölümde lavlı bir oda görüceksin ordanda engelleri aşarak geciceksin örümcek agı gibi şeyler var 3.bölümde sans oyunu olcak 3 tane dügme var onlardan biri kapıyı acıyor 2 tanesi odayı başına yıkıyor :D secim senin tabikide 4.bölümde herobrinenin mezarlıgını bulcaksın buldukdan sonra mezarı kaz ve iceri gir sonra büyülü bir odaya giriceksin orda sana speed buf basıcak hep herobrine ile savasmak için bir kapı var onun yanında depo olcak orda herobrine yok etme rehberi kapıyı acmak için dügme ve gerekli savas donanım eşyalarını bulucaksın son bölümdede herobrine ile savasıcaksın kardeşim

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Caga adventure maplarında yeni olan newyork istilası mapına sadece 8 kişinin onur adı yazılcak ve bu mapın onur salonu sayısı 8 e düsürülmüştür acele ederseniz yerinizi alırsınız
Yeni güncelleme !!! :
arkadaşlar bu yeraltı mezarlığı adlı haritada onur salonunda adı olan oyuncular oyuna 1 adım önden başlama şansına sahiptirler yani söyle oyuna başlayan arkadaşlar 1.bölümü oynamadan direk 2.bölüme gecicek ama onur salonunda adı olmayanlar direk konu linkinden mapı indirip başlıcaklardır onur salonunda ismi olanlar skype eklemeleri rica olunur aksi taktirde onurlu oyuncular için olan indirme linkini geç alabilirsiniz (forumdan mesajlaşma) skypeden ben size direk mapı yollucam ve hemen indiriceksiniz oynucaksınız gene onur salonunda ilk 5 e girme şansına sahip olucaksınız başarılar arkadaşlar skype nickim sondestan98

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşte kafasini kirdim :D nick:enesarda