Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

Tango123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bot Atack Deceted 5munıte dıyor arkadasım ?

Böle Olucaksa Cok Dandik Söyliyim :((

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
umut abi anlıyorum seni ama bak benim orda onca emeğim var server ilk açıldığından beride oynuyorum p4 set giti nolcak onlar ! onuda geçtim o kadar arsam vardı benim 1.şehirde maden ocağım 2.şehirde odunfabriakm seram domuz çiftliğim 3.şehirde evim 150k lık hatırlarsın sen dizdin peşin verdim bide maden ocağımız vardı 3.şehirde ulularla ortak aldık at ahırımızda vardı umut abi yapma böyle bari benim 53 elmasımı ver bide 3.şehirdeki evimi ver

Umut abi Açıcaksan 12 de açma okulda oluyom 12.40 13.00 gibi açabilirmisin[DOUBLEPOST=1386046357,1386046317][/DOUBLEPOST]Hüseyin abi sen de umut abiye 13.00 da açsın be nolur :D

mete87

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Umut server 0 lanıyor ama bizimde emeklerimizi düşünmelisin MssRebeL SlimeMr Matthewrox yani ben sonra tolga burak32 hepsi çalıştı serverde mesela ben serverde dün akşam 2 katır 1 atım 70k param 1 inek ahırım 1 de 40k lık evim vardı..

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
umut abi,hüseyin abi ve ali hepinize diyorum lütfen serveri düzgün kurun bir daha böyle kapanmalar vs. olmasın bizim tüm emeklerimiz gidiyor az emek vermedik biz 100k para için neler çektik biliyormusunuz ?

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
zaaa iyiki oynamıyorum bütün emekleriniz itemleriniz zırhlarınız herşeyiniz gidicek siz gine kasarsanız gine sıfırlanır böle böle sizi oyuna bağlarlar

uludogan43

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
umut ta yapacanız işin bali 4. şehri de açında oyun tam otursun savaşları felan ayarlayın

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun kardeşim.Ben lopcode biraz oynamıştım süper sunucuydu..