YOUTUBE KANALLARI DESTEĞİ (Kanalı Olan İçeri)

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba kardeşlerim. Hepinize selamlar sevgiler. Burada gördüğüm kadarıyla çoğumuz birçok yeni kanal açmış. Ben de tek tek ulaşıp destek olmak yerine buradan yazıp daha rahat birbirimize ulaşabileceğimizi düşündüm. Birlikten kuvvet doğar diyerek youtube kanallarınızı konumun altına paylaştığınız taktirde destek olmaya çalışacağım.
Birlikte video çekmek konusunda olsun abonelikler konusunda olsun birçok konuda iletişime geçebilirsiniz benimle.

Birbirimize karşılıklı destek olarak daha verimli işler çıkartabilir ve daha kısa sürede toparlanabiliriz bence. Ki bu çok dosthane ve makul bir yardımlaşma olacaktır. "Bize birbirimizden fayda var, koca koca dev kanallardan değil" diyerek buradaki herkesin diğer herkese destek çıkıp yardım etmesi çok güzel bir eylem olacaktır diye düşünüyorum. Gelin hep beraber birbizimize abone ve video desteğinde bulunalım ve hep birlikte faydalanalım. Bir yandan da çok güzel dostluklar pekişsin. Beraber videolar çekilsin. Hepinize sevgiler selamlar tekrardan. Görüşmek üzere kardeşlerim.
Not: Video yaplaşmayın canım kardeşlerim. Sadece kanalınızın linkini paylaşın. Teşekkürler

https://www.youtube.com/yentibaba

Son düzenleme:

EmirOzaslan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Emirim trolleme konuyu yahu :D ALEYKÜMSELAM bu arada :hmm:
seninde kanalın yok zaten bu durumda elden bişeyde gelmiyo :p

Eee neaptın aldın mı yeni pc? toplattırcaktın hani vatandan ne oldu son durum :/
s.aleyküm sen toplamadın bende agladım kactim memlekete. kağıtta geldi zaten ordan oraya git bıktırdılar bi kısmını harcadım malum isleri gerceklestiriyorz yapamadiklarimizi elimdekini yenilicem son kararimla masaüstü cekemicem alirsak laptop artik. aboneyi unut

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok Teşekkürler :) yanlış hatırlamıyorsam siz 150 bölümlük bir survival mı çekiyordunuz ? birkaç bölümünü izlemiştim gerçekten çok iyi bir proje

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok Teşekkürler :) yanlış hatırlamıyorsam siz 150 bölümlük bir survival mı çekiyordunuz ? birkaç bölümünü izlemiştim gerçekten çok iyi bir proje
Çok iddialı bir seri değil ama takılıyoruz eğleniyoruz kendi aramızda gırgır şamata işte. 1.9'dan sonra farklı birşeyler daha gelecek inş sizlerle birlikte

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Güncel arkadaşlar. Kanalı olanlar linklerini yazabilir. Burası bir yardımlaşma platformu niteliğindedir. Yani bu konumun altında youtube kanal desteği yürütülecektir.

ferminecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle açtığın bu konu için kutluyorum seni. Senin oyun tarzını, videolarını ve bu büyük küçük demeden destek olma çabana hayranım. Şu an bu foruma bakıp seninle iletişime geçenler çok şanslılar. GoT dan bildiğimiz sağlam bir "Measter" ile iletişim şansına sahipler. Bu adamı yabana atmayın :)

Bu arada kanalımın linki: www.youtube.com/YASLITV

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle açtığın bu konu için kutluyorum seni. Senin oyun tarzını, videolarını ve bu büyük küçük demeden destek olma çabana hayranım. Şu an bu foruma bakıp seninle iletişime geçenler çok şanslılar. GoT dan bildiğimiz sağlam bir "Measter" ile iletişim şansına sahipler. Bu adamı yabana atmayın :)

Bu arada kanalımın linki: www.youtube.com/YASLITV

Saygılar ve sevgiler sunuyorum değerli dostum kıymetli arkadaşım. Düşüncelerin için teşekkür eder ve bilmukabil aynılarını senin için ifade ederim. Özellikle Adventure oyunlara olan ilgin için severek takip ettiğim sayılı isimlerden birisin. Minecraft konusundaysa Türk oyunculara bu oyunu en iyi aktaran ve sevdiren başlıca youtubersın. Sevgilerimi sunuyorum.
Değerli kardeşlerim YaşlıTV'den Ferman abinizi takip etmenizi ve abone olmanızı özelikle tavsiye ediyorum.

[emoji106] [emoji18]

goliac

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende gelmek isterdim fakat artık daha çok team fortress2 videoları çekiyorum mc sıktı :p inşallah bu proje bir yere varır gerçi işin başında yenti baba varsa bu iş ilerler

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim var ama artık sadece liste dışı yüklüyorum. Kanallarınıza göz atarım.