AldenSH'in en iyi cevapları

1. AldenSH

Authme İle Giriş Yaptıktan Sonra Lobiye Işınlanma Skripti

on authme login: send player to "Loisunucusununismi" Eğer gideceği yer warp ise; on authme login: execute player command "warp lobi" Addon - SharpSK [1.8 - 1.12+] ve [Addon] Umbaska gerektirir. Authmenin kendisinde de bu özellik bulunuyor, hooks bölümünü şöyle yapabilirsin;
  2. AldenSH

Yardım ChestCommands Sorunu

COMMAND: 'open:anka.yml' Bu şekilde değiştirip dener misin?
  3. AldenSH

Yardım Port Açığını Kapatma

Bu videoyu izleyerek yapabilirsin. Kolay gelsin.
  4. AldenSH

Yardım GriefPrevention Yardım

PvP.AllowCombatItemDrop: false veya allow-combat-item-drops kısmını true olarak değiştirip deneyin.
  5. AldenSH

Onaylı Tanıtım GriefPrevention claim içinde pvp

config.yml içerisinde bu kısım bulunuyor, dikkatlice bakın.
  6. AldenSH

Onaylı Tanıtım Minecraft Skyblock Ada Level Sorunu

ASkyblock> blockvalues.yml içerisinden blokların levellerini düzenliyebilirsin.
  7. AldenSH

Yardım Factions Reklam Sorunu

Mute ve ban olarak AdvancedBan pluginini önerebilirim, alttaki eklemeyi config kısmından yaptıktan sonra oyuncu susturulmuşken /f tag komutu giremez, bunu kendine göre daha fazlalaştırabilirsin.
  8. AldenSH

İstek Alım var mı diye soranlara cevap skripti

command alım: trigger: send "<url:coleries.com>&a&lalım için tıkla." to player Çözüldü olarak işaretliyebilirsiniz.
  9. AldenSH

Yardım leafwe hata veriyor

SkriptLang/Skript Bunu kullanıp dener misiniz?
  10. AldenSH

Yardım skriptle enchant vermek

give 1 341 of Unbreaking 3 named "&6&lVote Coini" to player Bunu dener misiniz?
  11. AldenSH

Yardım CrazyCrates

Sürümünü güncelle ve şu kodu komple oraya koy. #List of all the enchantments: https://hub.spigotmc.org/javadocs/bukkit/org/bukkit/enchantments/Enchantment.html Settings: Prefix: '&3Kasa &8> ' InventoryName: '&b&lCrazy &4&lCrates' InventorySize: 45 KnockBack: true Update-Checker: true...
  12. AldenSH

İstek Parkur bitince ödül skripti

@4kr3p'nin yazdığına şu kodu ekleyebilirsin. on first join: set {parkur::%player%} to 1 on walking on end portal: if {parkur::%player%} is set: execute console command "ödül" delete {parkur::%player%} Biraz düzenliyerek istediğin gibi yapabilirsin. Bitiş yerine bir end...
  13. AldenSH

Yardım Haritadaki küçük eşyaları kaldırma

/mobkill all ile hepsini kaldırabilirsin.
  14. AldenSH

Yardım Minecraft Sorry But You Can't Değiştirme

Bu mesajı komple kapatmak istiyorsanız; /rg flag wgismi deny-message -e Eğer mesajı değiştirmek istiyorsanız; /rg flag wgismi deny-message Napıyosun kardeşim