AldenSH'in en iyi cevapları

1. AldenSH

Yardım Sunucuya Doğrudan Bağlan'dan girmeye engel nasıl koyulur

Bungeecord değilse bunu kullan. [TIKLA] Bungeecord ise bunu kullan. [TIKLA]
  2. AldenSH

Onaylı Tanıtım Yetkin yok ve bilinmeyen komut yazısını aynı yapma

on command: if full command is "epicboss", "epicboss2" or "epicboss3": send "&eKullanabileceğin komutlar falan filan" cancel event Buyrun, komutları kendinize göre düzenleyin.
  3. AldenSH

Onaylı Tanıtım Tab Plugini sorun

Pluginin içinden çok fazla renk kodu kullandığınız için bu hatayı veriyor &8&l[&6&lYetki&8&l] yerine &6&lYetki &7 deneyin.
  4. AldenSH

Burada Nerede Hata Var Arkadaşlar

Sürümünüze uygun skRayFall addonu yüklediniz mi?
  5. AldenSH

Onaylı Tanıtım Authme giriş yazısı

O kısmı bu şekilde yapar mısın;
  6. AldenSH

Onaylı Tanıtım Port açığı engelleyen plugin

Portları gizlemenizi tavsiye ederim. Centos; iptables -I INPUT ! -s ANASUNUCUİPSİ -p tcp --dport SUNUCUPORTU -j DROP Windows;
  7. AldenSH

İstek BungeeCord oy verme

Merhaba, size kısa yoldan anlatmayı deneyeyim. 1) Tüm sunuculara Votifier plugini kurun. 2) Tüm sunuculara GalListener pluginini kurun. 3) Altta verdiğim örnek configlere göre sunucu portlarınızı ayarlayın ve düzenleyin. Bungeecord Örnek Votifier Configi; host: 87.98.244.123 port: 8192 tokens...
  8. AldenSH

Yardım ChestCommands

ChestCommands özellik bakımından kısıtlı bir plugin onun yerine DeluxeMenus kullanabilirsin. Bu isteğinizi DeluxeMenus'den çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. DeluxeMenus'ün 1.10.5 versiyonunu indirin.
  9. AldenSH

Skript Komut Gizleme

Şu server olaylarını kaldırmak istiyorsun sanırım. execute console command yaparsan bunlar console spam yapacaktır. Oraları şu şekilde değiştirir misin? send players title "ÜST YAZI" with subtitle "&7ALT YAZI!"
  10. AldenSH

Yardım sunucu optimizasyonu

Forum üyelerinden @LifeMCServer'in konusuna göz atmanızı öneririm. https://forum.gamer.com.tr/konu/optimize-edilmi%C5%9F-sunucu-ba%C5%9Flatma-kodu-t%C3%BCm-sunucular-%C4%B0%C3%A7in.420597/
  11. AldenSH

İstek Envanterdeki sandığa sağ tıklayınca item veren script

on rightclick with chest: if tool's display name is "P4": cancel event remove 1 chest named "P4" from player wait 1 second chance of 25%: broadcast "%player%, p4 kutusundan Kask &ekazandı!" stop chance of 25%...
  12. AldenSH

Yardım Sunucu İcin Warp Ayarı

DeluxeMenus'ün 1.10.5 versiyonunu indirip config.yml'nin içine aşağıdaki kısmı atın. warp2: menu_title: '&8Işınlanma Bölgeleri' open_command: - warp orman size: 27 items: '8': material: '2' slot: 1 priority: 1 hide_enchantments: false...
  13. AldenSH

Onaylı Tanıtım Gadgetsmenu kutu sorunu

GadgestMenu > config.yml içerisinden bu kısmı bu şekilde ayarlar mısınız?
  14. AldenSH

Yardım Yardımmmm! ACİL! DeluxeMenus İle İlgili

- '[console] execute %player_name% - - - playsound fire.ignite %player_name%' Şu şekilde bir sorun olmamalı, sadece yetkili kişilerde gözükür. DeluxeMenus versiyon 1.10.5 e çekin.
  15. AldenSH

Yardım Otosat Skript Hatası

command /lapissat [<text>]: trigger: if arg-1 is "ac": set {lapis::%player%} to true send "agtif diil :(" to player else if arg-1 is "kapat": delete {lapis::%player%} send "agtif artık len" to player else: send "/lapissat aç veya lapissat kapat işte"...