Alicanbaba kullanıcısının son içeriği

1. Alicanbaba

oyna.mineheight.com [1.18.2 - 1.19.2] | +100 Online | 2700TL Para Ödüllü Turnuvalar | Mineheight Jotunheim Survival

Şöyle bir bakttıımm baktıım baktıımm ve hiçbir şeye benzetemedim çünkü o kadar eşsiz duruyor <3 Konu tasarımı gayet şık, sunucuya girdim biraz bakındım içerisi de çok güzel. Yolunuz açık olsun, tertemizz sunucu. Başarılar!!!
  2. Alicanbaba

[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

21 Haziran 2018 de geleceğimi belirtmiştim ve gelmiştim. Neyse bakalım şans :/
  3. Alicanbaba

mc.WinterNovus.com | 1.8 - 1.19 | ELİT FACTIONS SUNUCUSU | GERİ DÖNDÜK!

Konu tasarımı gaayet iyi, server de içerik bakımından dolu ve sade değil. Şahsen ben girip oynayacağım :))
  4. Alicanbaba

Play.Kara-Melekler.Com | 1.8-1.15 | 3 Gün Ücretsiz Vip | Coin Sistemi | Şans Koyunu | OP-SKYBLOCK 2020

Sıradan bir OP-SB sunucusundan farklı görünüyor. Fakat konu fazla sade kalmış, görsellerde bir kaç satır ile göz boyanabilirdi. +++
  5. Alicanbaba

Minecraft 1.14 Seedleri

Çok yararlı <3
  6. Alicanbaba

BETACRAFT Modlarından azar işittim !

Dostum orda sadece dediğinden bahsetmek istedim örneğin bana "Git kuralları oku yıl 2019 oldu çocuk gibi tp tuzağından şikayetçi mi oluyosunuz!?" da dedi ama bunlardan bahsetmemek benim hatam :/
  7. Alicanbaba

Arşiv

Üzerine düşülmüş bir server Konu düzeni yeterince iyi +++
  8. Alicanbaba

BETACRAFT Modlarından azar işittim !

fazla değil daha 5 dk. önce SkyBlock serverinizde saçmalığa bakın ki serbest olan tp tuzağını yiyip MODLARINIZDAN "TP TUZAĞI SERBEST ONA DIKKAT EDIP DE OYNA O ZAMAN SENDE" vb. şekilde resmen azar işittim tp tuzağı serbest okey ama azar işitme konusunda ki yorumum sizi gözlerden düşüren bi...
  9. Alicanbaba

oynarım kanka aahahahhaa

oynarım kanka aahahahhaa
  10. Alicanbaba

STARTURK NETWORK (PEK YAKINDA)

Gayet başarılı sunucu :lol:
  11. Alicanbaba

[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

Bu server'da ben de yerimi alacağım, cidden ustalıkla yapılmış bi' server gibi duruyor. (Ayh bayılaciim galiba server mükemmel görünüyor *-*)
  12. Alicanbaba

LastLifeNW.batihost.com | 1.8-1.12 | Yenilikçi Sunucu | Level İle Eşya Alabilme | OtoEvent

Konu düzeni gayet iyi, server de bi' o kadar mükemmel.
  13. Alicanbaba

MineCraft SkyPVP Server

Geliyorum :) (Zaten ordayım)
  14. Alicanbaba

GroupManager Neler Oluyor Böyle, Lanet Olsun?

Aynı orun bendede var :/ +++
  15. Alicanbaba

Konu Kapandı

Mc İsmin: asuRFroZso Skype:facebook:miy1992 Builderliğine Bakmak için 3 Fotograf linkini At: özelden atacağım Builderlik için niçin seçtiniz: Uzun süre builderlik yaptım ancak kendimi Çok büyük serverlere hazır hissetmiyorum Yaş: 16 Ad: Alican Soyad: Taş