Alimania kullanıcısının son içeriği

1. A

demir kazma

Zaten Altın Kazma Diyen Yok Yukarı Bak ? ;)
  2. A

Herobrine !!

İnandığımızı Söyleyen mi Var ?
  3. A

mine craft enchanting yardim lazim.

Evet, İyi Bir Taktik :) :)
  4. A

Herobrine !!

Şahsen Bende İnanmiyorum Herobrine'ye Bence Mod İle Yapılıyor, Ama Şu Madendeki (Dungeon, Zindan Yani.) Çitleri Chestleri Ve Rayları Kim Koyuyor Gerçekten Çok Merak Ediyorum Enteresan Bir Durum :D
  5. A

dünya rekoruuuu!!! (elmas)

Kardeş Diyorumya Çoğunuz Xray Kullanmışsınızdır Senin Dediğini Yapsam Bile Öyle Bir Yer Bulmak Zor, Ayrıca Diamond Belki 1 Blok İlerimdedir Ama Ben Orayi Kazmamışımdır Her Yaptiğimda Diamod Bulmak Çok Zor Yani Şans İşi Olabilir Olmayabilirde Ama Tek Bir Seferde O Kadar Toplamak İmkan Yok..
  6. A

Aslında Bakarsan Bende En Fazla 30 Level Gördüm 50 Level Görmedim Sadece Duymuştum En Fazla 50 Level Özellik Basabiliyorsun Diye, Zaten Oraya Tahminen Yazdım :D , Bende Araştırıyorum Bakalım 50 Level Nasıl Basabileceğiz :D
  7. A

Herobrine !!

Asıl Blokların Tam Keşiştiği Yer Siyah Oluyor Diye Biliyorum Ve Oynarken Hep Karşıma Çıkıyor Ordaki Bir Blok'u Kırıyorum Siyahlık Yok Oluyor :D
  8. A

TT Arena ! (İnşaat aşamasında)

Adam Normal Kafasına Göre Bir Saha Yapmış Barcelona'nin Sahasi İle Ne Alaka Yaptın Anlamadım :D Renkleri Falanmi Benzettin ?
  9. A

TT Arena ! (İnşaat aşamasında)

Çok Güzel Olmuş Bayaa Beğendim.. Öneri Olarakta Kale Yapmada Bi Planin Yoksa ; Üst Üste Bir Kaç Çit Çekip, Kale Ağlarini Yapmada da Ya Örümcek Ağı Yada, 1.3.1 De Gelen Tuzak Kancasi İle 2 Tane Yanyana Yapıp 2 Sine İp Sarabilirsin .. Tamamlamada Başarılar Kolay Gelsin.. :))
  10. A

dünya rekoruuuu!!! (elmas)

Madenin Büyüklüğüne Bağlı Değil :) Elmas Katmanda Olur ;) . TECRÜBE ? :)))
  11. A

demir kazma

Demir Madenini Taş Kazmayla Kazabilirsin Yada Daha Yüksekleri Demir Kazma ve Elmas Kazmayla..
  12. A

Minecraft Hamachi üzerinden LAN game

Neden Kimse LAN'ın Gerçek Anlamını Bilmiyor? . Yerel Alan Ağı (LOCAL AREA NETWORK) . O MODEME BAĞLI BİLGİSAYARLAR ÜZERİNDEN MODEM VASITASIYLA BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPMAKTIR .. OLMAZ YANİ
  13. A

Lütfen yardım edin !

Kardeşim Belli Bi Süre Basılı Tuttuğunda Kırılıyorlar. (Toprak, Kum vs.) Ama Sen Yaratıcı Mod'da Oynuyorsan 1 Basmayla Kırılır. Sen Hangi Mod'da Oynuyorsun? Yada Belli Bi Süre Basılı Tuttuğundami Kırılmıyor ?
  14. A

Lütfen yardım edin !

Kardeşim Belli Bi Süre Basılı Tuttuğunda Kırılıyorlar. (Toprak, Kum vs.) Ama Sen Yaratıcı Mod'da Oynuyorsan 1 Basmayla Kırılır. Sen Hangi Mod'da Oynuyorsun? Yada Belli Bi Süre Basılı Tuttuğundami Kırılmıyor ?
  15. A

Kılıcını Giysilerini Büyülümek İçin Önce Enchant Poin Lazım. (Ben Exp Diyorum :D) Bu Puani Nasil Kazanirim Dersen Hayvan,Canavar Kesersen Artar. Veya 1.3.1 De Yeni Gelen Bir Özellik İle Fırında (Furnace) Kömür İle Belli Birşeyi Pişirip Fırından Aldığında da Geliyor.....Öncelikle Büyü Masasını...