AnnemDelirmişOlmalı kullanıcısının son içeriği

1. A

Okuldaki kızların benden hoşlanmasını nasıl sağlarım

1.NE! Dediğin için cevap:evet istiyorum Neden geçmiş olsun?
  2. A

Geberin lan

Geberin lan
  3. A

Tipim var yazdım ya Ve benim davranışlarım kötüydü yeni sınıfa gidiom ben yeni sınıfımda kötü olmucam Ve aynı zamanda çaktırmadan sırlarımı yayan arkadaşımın kim olduğunu biliyorum beeen. Sırlarrımı söylediği için tiksinmiştir
  4. A

Hmm o zaman espiri üreteyim bilinmeyen espiriler bulayım
  5. A

Not açtığım bölümde üye ilişkileri diyodu buda ilişkiye girdiği için buraya açtım Beyler 12 yaşındayım okuldaki hiçbir kız benden hoşlanmıyor hatta bitanesi "ıyy tiksiniyorum sensen" dedi beyler tipimde çirkin değil ne yapmalıyım
  6. A

Harçlığımla ilgili destek isteyeceğim

Ama bütün arkadaşlarım oyun satın alıyor ben alamıyorum ! Ya nickimle alakası yok nick bulamadım bunu yazayım dedim
  7. A

Farklı yönde düşünmeni beklerdim Babası "bu çocuk dünyaya gelmeyecek" demiştir anneside günah olduğu için aldırmamıştır Oh my god de yani aman Tanrım Baban senin doğmanı istememiştir Merak etme Allah korur seni o özür dilerim babandan benim babamda çok özür dilerimdi
  8. A

Hadi bana özelden söle Kuran İncil çarpsınki kimseye sölemicem
  9. A

1.bana 1 kuruş dahi kalmyo 1 kuruş kalsa 4 yılda 10 lira biriktiridim :( 2.Hayır alıtnıladığğı kişiye diyo kör 3.Abim polis okulunda polis olunca 2bin lira maaşı olucak
  10. A

Yetkililer lütfen konuyu arşive taşımayın ciddi ciddi yardım istiyorum amacım spam yapmak değil konu yeri yanlışsa doğru yere taşıyın Beyler benim evimde harçlık biriktirme gibi bir sistem yok çünkü annem harçlığımı veriyor vermesinede kumbaraya atıyorum ertesi gün azalıyor annem diyor ki "senin...