BraveHeart34 kullanıcısının son içeriği

1. BraveHeart34

Ohaaaaaa minecraftı bedavaya veriyorlar: http://www.youtube.com/watch?v=GxKyAuxUpkA

Ohaaaaaa minecraftı bedavaya veriyorlar: http://www.youtube.com/watch?v=GxKyAuxUpkA
  2. BraveHeart34

JackpakPVP.nitrado.net

Güzel Server Lagsız :D
  3. BraveHeart34

Eskisi Kadar Aktif Olmayacağım....

Eskisi Kadar Aktif Olmayacağım....
  4. BraveHeart34

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

Forum kullanıcı adınız: BraveHeart34 *Sadece gerçek adınız: Furkan Özden *Yaşınız: 16 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 3 *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Sadece CS:GO var *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Lehamam,newdaynewgame,ghost gamer,burak oyunda... *Modlu...
  5. BraveHeart34

Sorun lütfen bilenler cevaplasın

beyler power yanmış bilgisayarın 45 tl ye değiştirdimm :(((şimdide kasadan aralıklarla tık tık gibi sesler gelmeye başladı neden acaba
  6. BraveHeart34

ordan bir şey yaptığı garanti senin dediğin doğru bak o bios ayarlarında performance var onun yanında 3 tane seçenek var (silient,standart,turbo) abimde slient seçeneğini işaretlemiş ve kaydetmiş ve kasa sesi azaldı şimdi ? Aha da o dediğim 3 seçenek...
  7. BraveHeart34

okudum zaten...beyler bir şey demeyi unutmuşum bilgisayar press and key hatası verince abimde reset attıktan sonra 'del' tuşuna bastı ordan bişeylere bastı kasanın sesi bundan sonra azaldı... ??
  8. BraveHeart34

bilgisiyar açılıyor bilgisayarda hiçbir sorun yok fakat sadece ses azalması yaşıyorum yarın açarım artık kasayı
  9. BraveHeart34

ses gelmiyor değil ses geliyor fakat az geliyor eskisi gibi değil
  10. BraveHeart34

yada fanlardan birimi çalışmıyor
  11. BraveHeart34

yok bugüne kadar hayatta kasaya tekme atmadım ama endişeleniyorum eskiden aşırı ses geliyordu şimdi ses gelmiyor fanlarda sorun varmıdır acaba
  12. BraveHeart34

bu Reboot and Select proper Boot device or zaten hardisske le alakalı sizce ne yapayım ses fazla gelmiyormavi ekran gelmedi
  13. BraveHeart34

Arkadaşlar bugün pes 2015 oynarken bilgisayar bi anda bi siyah ekran geldi ve siyah ekranda böyle bir hata verdi: Reboot and Select proper Boot device or açılmadı bilgisayar daha sonra ben okula gittim şimdi geldim pc yi açtım açıldı hatasız fakat kasadan eskisi gibi ses gelmiyor eskiden baya...
  14. BraveHeart34

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı

Bugün gittim ve fuara umduğum gibi değildi girişte rıp maçları vardı fakat ziyaretçiler sadece izliyor hiç böyle ziyaretçilerin oynayacağı turnuva yoktu sadece cs:1.6. vardı onada katılamadım herkes redbul'un standındaydı :D bedavaya içecek dağıtıyordu ondan bide orkun ışıtmak'ın redbull...
  15. BraveHeart34

Fuar

Harbiyede :D ben 1-2 gibi oralarda olurum fakat beni tanıyamacağın için elinde kağıtla gez Braveheart34 diye :D