Sorun lütfen bilenler cevaplasın

T

Tavşan26

Ziyaretçi

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Formatla ne zaman HDD sorunları çözülmeye başladı pls .'(
SSD kullanıyorsa?
@Polkakorowakurwa @MUHDE @KadirBerk

İhtimal Var. HDD yi Böldüğümde Yaşamıştım Sorunu Format Attım Düzeldi :)

Ne Zamandan Beri Sorunu Yaşıyorsunuz Acaba?[DOUBLEPOST=1418287270,1418287174][/DOUBLEPOST]

Hiç Isınmasın İstiyosan Bas Turboyu Ama Fabrika Makinası Gibi Ses Çıkartır (Yada Tuba)

T

Tavşan26

Ziyaretçi
İhtimal Var. HDD yi Böldüğümde Yaşamıştım Sorunu Format Attım Düzeldi :)

Ne Zamandan Beri Sorunu Yaşıyorsunuz Acaba?[DOUBLEPOST=1418287270,1418287174][/DOUBLEPOST]

Hiç Isınmasın İstiyosan Bas Turboyu Ama Fabrika Makinası Gibi Ses Çıkartır (Yada Tuba)
Bas turboyu da 1 hafta çalışsın fanın sonra GG WP olsun.
@Alps

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bir zarar olmaz diye düşünüyorum.
Mavi ekranlar sinir bozucudur ama zararsızdır.
Mavi ekran zarasizmidir O.o

mavi ekran = BSOD = Blue Screen Of Death = ölümün mavi ekrani.

Bu mu zararsiz...

Bsod bilgisayarda olumcul bi hata oldugunun gostergesidir surekli ayni hata koduyla bsod yiyorsaniz eger sorun donanimsal degilse en kisa zamanda pcnin artik acilamicak hale geleceginin garantisini veririm :)

T

Tavşan26

Ziyaretçi

Bu mu zararsiz...

Bsod bilgisayarda olumcul bi hata oldugunun gostergesidir surekli ayni hata koduyla bsod yiyorsaniz eger sorun donanimsal degilse en kisa zamanda pcnin artik acilamicak hale geleceginin garantisini veririm :)
Ben Z580'imde nadiren de olsa DPC_WATCHDOG_VIOLATION mavi ekranı alıyorum. Ancak zararsız, çok sık bir mavi ekran görmeye başladıysanız, bilgisayarınızda sorunlar var ise gerçekten bir sorun var demektir.

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben Z580'imde nadiren de olsa DPC_WATCHDOG_VIOLATION mavi ekranı alıyorum. Ancak zararsız, çok sık bir mavi ekran görmeye başladıysanız, bilgisayarınızda sorunlar var ise gerçekten bir sorun var demektir.

Valla ibretlik tespit olmus :D "sorun varsa gercekden sorun vardir" :))

BSOD un en altinda 0x0000... Tarzi. Bi kod vardir o kod hatanin ne oldugunu tam olarak gosterir o kodu google da aratirsan ne oldugunu gorursun (direk bsod kodlarini aciklayan siteler var)

T

Tavşan26

Ziyaretçi
Valla ibretlik tespit olmus :D "sorun varsa gercekden sorun vardir" :))

BSOD un en altinda 0x0000... Tarzi. Bi kod vardir o kod hatanin ne oldugunu tam olarak gosterir o kodu google da aratirsan ne oldugunu gorursun (direk bsod kodlarini aciklayan siteler var)
Windows 8 ve sonrasında bu kodlar yok. Sadece bir isim yazıyor. Örn: DPC_WATCHD0G_VIOLATION
Şu manada dedim, sen anlamamışsın.
Bilgisayarınız sık sık mavi ekran veriyorsa, ve bilgisayarınızı kullanırken sıkıntılar oluyor ise gerçekten bir sorun vardır.

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Windows 8 ve sonrasında bu kodlar yok. Sadece bir isim yazıyor. Örn: DPC_WATCHD0G_VIOLATION
Şu manada dedim, sen anlamamışsın.
Bilgisayarınız sık sık mavi ekran veriyorsa, ve bilgisayarınızı kullanırken sıkıntılar oluyor ise gerçekten bir sorun vardır.
Onu anladimda sole okuyunca cok farkli bi anlam gelio :D

Bu arada dunyanin BSOD ile tanismasi sene 1998 win 98 tanitimi

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

Bu mu zararsiz...

Ben 100 kere ram mavi ekran hatası almıştım
100 küsür sonrası pc çökmeye başladı.
Biraz zaman alıyor.

BraveHeart34

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
beyler power yanmış bilgisayarın 45 tl ye değiştirdimm :((([DOUBLEPOST=1418752217,1418749816][/DOUBLEPOST]şimdide kasadan aralıklarla tık tık gibi sesler gelmeye başladı neden acaba