ByCooky kullanıcısının son içeriği

1. ByCooky

LEGENDCRAFTTR | legendcrafttr.net > Şehr-i Minecraft`ı Geri Almaya Geliyoruz! (1.8-1.16)

Git söyle onlara emaneti olan bu Şehr-i Minecraft`ı geri alacakmış de, de onlara tamam mı.. Efsane geri döndü! Yeni başarılarımızda bizimle olmaya ne dersiniz? play.legendcrafttr.com
  2. ByCooky

LCTR NETWORK - Efsane Geri Döndü - İyinin İyisi

Yorumlarınız için teşekkür ederim <3
  3. ByCooky

Launcherimiz hazir sadece ozellikleri eksik launcher kodlanmakta Saol Yorumun için
  4. ByCooky

O Oyuncularımız Kalitesi :) Saol yorumun için
  5. ByCooky

Merhaba arkadaşlar, Bundan 8-9 ay önce çok ağır psikolojik sorunlarım oldu hayatımda değer verdiğim çoğu şeyi kaybetmiştim. Kaybeden bir kişi için sunucuma çokda bakamadım gün geçtikce 300-350 onlineye düşmüştüm ve kendimi toparlayamadığım gibi artık sunucuylada ilgilenemiyordum. LCTR'nin en...
  6. ByCooky

LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

2015-2016'nın En popüler LCTR oynunu sizlere tekrardan daha gelişmiş bir şekilde geri açtık. Sınırsız kişi sınırsız arena olarak lagsız bir şekilde keyifle oynayacağınız bir oyun oldu. Normalde sadece Viplere verilen efekt ve renkli cam özelliğini artık tüm oyuncularımıza oyunda kazandıkları...
  7. ByCooky

Sunucu performans makinelerine geçirildi. Skyblock sistemi komple değiştirilip güzelleştirildi ve yeni sezon olarak sıfırlandı.
  8. ByCooky

LegendCraftTR'ın yaptığı hırsızlıklar/çalıntılar.

Cano eline sağlık valla :) bu post burda dursun herşeyi açıklıyor.
  9. ByCooky

Bak şimdi ben şuana kadar yaptığım yanlış olduğunda özür dilemekten hiçbir zaman çekinmedim, ama biri çıkacak bana durduk yere laf atacak sonrada tehtitle özür diletecek sunucumun kapanacağını bilsem böylesi durumda özür dilemem. Şu hayattaki en zoruma giden şey hakkımın yenmesidir. Asıl ben...
  10. ByCooky

@LaykSisTR can parçası telefondayım şunlara benim 3 4 aydır girmediğimi whatsappdan konuşmalarımızı atarak kanıtlayanilirmisiniz. Forum kullanıcıları nasıl insanlar olduklarını görsünler yeminle sinirlerim bozuldu. Egolu insanlardan zaten nefret ediyorum birde bana etiket atarak ego kasıyorlar...
  11. ByCooky

Öncelikle merhaba forum kullanıcıları, craftrise mimarları bu konudan sonra bilinki hepiniz düşmanımsınızdır. Benim 3 4 aydır bilgisayarım yok, kendi sunucuma dahi giremiyorum whatsappdan ilettiğim kadarıyla arkadaşlarım sunucuyu idare ettirmektedir. Bildiğim kadarıylada şuana kadar sadece...
  12. ByCooky

Saolasın kardeşim. Teşekkür ederim Tamam arkadaşlar bu sorunlarımızıda düzelteceğiz.
  13. ByCooky

Eğer bir hakkıma girip sonra ben bu adamın hakkına girdim diyebilip bundan rahatsız oluyorsan, sonuna kadar helal olsun.
  14. ByCooky

Redis bir plugin ve alalı 10 gün felan oluyor sanırım. Sunucudaki bungeecord sayısını çogaltarak lag oranını azaltıyor. Trafik akışını düzenliyor böylelikle iki bungeecord kullanılmış oluyor benm ayarladıgım zaman sıkıntılar oldu glistte yarısı gözüküyordu sanırım kurulum hatası yaptım...
  15. ByCooky

@Semum60 öncelikle merhaba kardeşim. Bu anlattığınız olayda sanırım bir yanlış anlaşılma olsa gerek. Çünkü sizin mesajıınızı yeni görüyorum ve attığınız yorumu sildirme gibi bir çabaya da girmedim. BungeeCord sunucumu redise çevirmeye çalışıyorum ve malum biraz sıkıntılar oluyor. -/glist...