ByCrawL kullanıcısının son içeriği

1. ByCrawL

[Nauza]CruzeGame Project Ozone 2-7/24 Online-Premium Zorunlu Değil

Yanlış anlamadıysam premium hesap sahibi olanların kayıt olmasına gerek yok doğrumu?
  2. ByCrawL

Pokemon Modlu Server || PixelmonMod 3.5.1

Kurucu bey, AÇIKMI?
  3. ByCrawL

AtarMOD Yeni Hayvanlar/Petrol Modu/PVP Silahları/Cift El Modu/Koylu Takas/ ONLİNE 27.03.2016 ONLİNE

Atarsan iyi olur. NEİ eklimi ekli değilse onuda atarmısın.
  4. ByCrawL

AtarMOD Yeni Hayvanlar/Petrol Modu/PVP Silahları/Cift El Modu/Koylu Takas/ ONLİNE 27.03.2016 ONLİNE

Kurucu bey, Server açıkmı? Modu nerden indiriyoruz .s
  5. ByCrawL

SAO <3 (S)word (A)rt (O)nline

SAO <3 (S)word (A)rt (O)nline
  6. ByCrawL

OYNA.FORCECRAFT.BIZ | Hardcore Skyblock | (Rekor +105) Günlük +80 ONLINE! | 1.7.x/1.8.x

Server'ınıza dün akşam girdim ve yetkilileriniz kaliteli herkezle ilgilenmeye çalışıyor çok iyi bir server böyle serverlar inş kapanmaz.
  7. ByCrawL

OYNA.FORCECRAFT.BIZ | Hardcore Skyblock | (Rekor +105) Günlük +80 ONLINE! | 1.7.x/1.8.x

Yardımınız için çok teşekkürler, Servera bugün içerisinde başlamayı düşünüyorum server baya kaliteli gibime geliyor...
  8. ByCrawL

AntiANİME - DefendAnime! [Animeye SON!] +

Bunlar hep Tokyo Ghoul yüzünden :D
  9. ByCrawL

DOST ağbi <3
  10. ByCrawL

Çıkarmaz olurmu?
  11. ByCrawL

Oha mağaradan kurtuldum evet artık aydınlıktayım. Herneyse beninde böyle bir düşüncem vardı fakat beni aydınlattın bu yazdıkların bana çok ama çok mantıklı geldi bence haklısın...
  12. ByCrawL

Ben çizgi filmleri severim.Eğlence katarlar hayatıma ama işte anime farklıdır anlatamam ben o olayı... Samuray Jack'ide izledim bu arada :)