CoolGlasses kullanıcısının son içeriği

1. CoolGlasses

Çekiliş Bedava Minecraft Premium 2018

Katılayım bari
  2. CoolGlasses

ManuelNetwork | OpSkyblock 1.8 | Play.ManuelNetwork.Org | Adakit ile Golem Spawner | ALIM VAR |

Selamun aleyküm,sunucuda birçok haksızlık var. Sunucuda TS ve Skype kullanmayanlar için bir Discord sunucusu açmama rağmen ilgilenilmedi,fakat adam BENİ REHBER YAPARMISIN YAĞAĞAĞĞAA diye ağlayıp 1-2 gün sonra rehber oldu anlamıyorum abi. Serverda aşırı haksızlık var. Emek veren...
  3. CoolGlasses

WWE Türkiye geri dönüyor ! Ön inceleme konusu

MÜTÜŞ KONU TEPRIKLER...
  4. CoolGlasses

Eğer post kasama amacım olsaydı,gerçeği söylemek yerine diğer konulara MÜTÜŞ KONU TEBRİKLER yazar çıkardım. İyi günler.
  5. CoolGlasses

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Şimdi tek bir şey söyleyeceğim,destek kısmı biraz zayıf yada çok yoğun gibi. Bir destek için hem bu forumdan hemde siteden bir isteğimi söylüyorum. Geri dönüş yapıyorlar ilkinde,cevap yazıyorum ve puf herkes kaybolmuş...
  6. CoolGlasses

Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

Premium hesabımla bir an önce oynamak istiyorum,sabahtan beri bunu bekliyorum :D
  7. CoolGlasses

Reklam görevlisi? Başka sunucularda reklam yapacaksanız boşuna heveslenmeyin derim.
  8. CoolGlasses

Cheese Skyblock - Yarı OP - Alım var - Kelime oyunu ödülü 8 diamond block! IP : cheese.nitrado.net

Serverin plugin paketi aşırı sorunluydu. Paket değişmek üzere birkaç gün daha kapalı. Açıldığında buradan bildireceğiz.
  9. CoolGlasses

Cheese Skyblock - Yarı OP - Alım var - Kelime oyunu ödülü 8 diamond block! IP : cheese.nitrado.net

Şu sunucuya DDOS atan kimse çıksın ortaya. Daha fazla çıldırtmasın,5 TL'lik mouse vardı onuda kırdırttı tebrik ediyorum kendisini.
  10. CoolGlasses

Hayır açıktı. Fakat DDOS vs. atıldı servera,bu yüzden hala kapalı. Açılacaktır tekrar bugün içinde :)
  11. CoolGlasses

@LifeMCServer Merhabalar,sunucunuzda oynuyorum. Haklısınız,fakat elimizden bu kadar geliyor. Gelişmekte olan bir sunucuyuz,bu bizim ilk deneyimimiz. Artı olaraktan skript yazan hiçbir arkadaşımız yada yetkilimiz yok. O yönden biraz zayıfız. Şimdilik kötü bir skript kullanıyoruz,çoğu bozuk...