CruWiT kullanıcısının son içeriği

1. C

Enerji üretimi için ne önerirsiniz?

Ben Şahsen hem thaumcraftın hemde ars magicanın içinde olduğu bir mod paketiyle oynamıştım (Natural Magic Mod Paketi) Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Muhtemelen birşeyleri eksik yüklemişsindir veya configlerinde bir sorun vardır.
  2. C

Thermal Expansion Modu Crash veriyor

Oyunun başlarında 2 gb ramle FTB Infinity paketinde 20-25 fps alırsın ama oyunda quarry, ağaç farmı, fabrika gibi şeyler kurmaya başlayıp chunk loaderlar koyarsan imkanı yok 2 gb ramın yetmesinin ya oyundan atar yada 3-4 fps ile oynarsın.
  3. C

Birazcık daha açabilir misin mesela ars magica 2 de neyle enerji üretimi yapılıyor ya da galacticcraftta?
  4. C

Daha önce steve's cart, forestry farm blocks, thaumcraft golemleri ve minefactory harvesterla ağaç farmları yaptım daha değişik şeyler kullanmak istiyorum. Önerebileceğiniz modlar var mı ağaç farmı için teknik veya büyü modu fark etmez. Ayrıca petrol, ağaç, ve lav dışında önerebileceğiniz...
  5. C

Minecraft İşçi Ve Sevgili Yapabilceğim Bir mod Gerekiyor

computercraftın turtleleri ile kodlamasını biliyorsan her yöne kazı yapabilirsin internetten araştırmanı tavsiye ederim.
  6. C

Minefactory Reloaded Ağaç Kesme Sorunu

planter ve harvester kaçınca kata koydun. saplingler ve harvester aynı seviyedemi?
  7. C

Hacked Cliente Optifine kurabilir miyim ( Hack mi kullanıyorsun gibi yorumlar atmak için gelmeyin)

kurarsın sıkıntı olmaz hatta sana linkte verebilirim pm yoluyla
  8. C

[İSTEK] Build modları...

BibloCraft oyuna bissürü değişim mobilya ekliyor
  9. C

Beslenme Modu[ANKET]

Öncelikle konu hakkında görüşlerini paylaştığın için teşekkür ederim. Ben bu modu aslında zor şartlarda hayatta kalabilme mod paketleri için düşünüyordum, teknik bir mod paketine pekte uyacak bir mod değil. Ama mesela pam's Harvester in bissürü değişik yemek çeşidi var ama oyuncu aynı hunger...
  10. C

Beslenme Modu[ANKET]

Merhaba arkadaşlar. Ben oyundaki beslenme mekaniğini değiştiren bir mod yapıyorum. Şimdi bu yapım aşamasındaki modu anlatacağım. Bu modu daha çok minecraftı survival ağırlıklı oynamak isteyenler için tasarladım. Bu mod aslında hunger overhaul modunun biraz gelişmişi gibi diyebilirim. Oyuna...
  11. C

Mod paketiyle ilgili sorun

onu nerden ayarlıyoruz biraz daha açarmısınup.........up......
  12. C

Mod paketiyle ilgili sorun

Ben kendime bi mod paketi topluyorum ama kafama takılan bir soru var. Mesela bende Pam's harvestcraft ve plant mega pack modları var. Bu iki modun kendine ait corn(mısır) var. Bu iki moddaki cornunda ayni recetelerde kullanmasini nasil sağayabilirim?
  13. C

Mod paketi tinker's modu crash veriyor

tamam sağol bilgilendirdiğin için.
  14. C

Mod paketi tinker's modu crash veriyor

Launcherda yazanlardan anladığım kadarıyla gregtech ile tinker's construct modu çakışıyor. Crash-report şu şekilde; http://pastebin.com/NNKsB6W5
  15. C

Ronou - MassiveMine Hub | SPOILER | RoninBT

Başyapın olmayı sonuna kadar haketmişsiz başarılarının devamını diliyorum :)