Ronou - MassiveMine Hub | SPOILER | RoninBT

MassiveMine için yapılan Ronou güzel mi ?

• Kullanılan toplam oy
    71

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence yapı ile ilgili eleştirilere dönebilriz .Sonuçta güzelim konu da boş yere uyarı yiyorsunuz :/

Mayınkarft_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya artık sus lütfen güncellemeyin şu konuyu ya! Bi sana nazik olamayacağım şu forumda asabımı bozdun zaten. Karşılaştırma yapmak kadar kaba olan bir şey yok artis.
Rapor edildin mesajları da yasak ayrıca!
Niye Rapor Ediyorsun ?
Bende Seni Sebepsiz Yere Rapor Edeyim O zaman.[DOUBLEPOST=1405863752,1405863652][/DOUBLEPOST]
Bence yapı ile ilgili eleştirilere dönebilriz .Sonuçta güzelim konu da boş yere uyarı yiyorsunuz :/
Moderatör Bey Eleştirmek Suç mu Hepsi Ters Cevap Veriyor Bana, Bir şey deyincede Hemen Hırlıyolar.

LifeTaker_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu konuyu arşive alsak diğer asıl konuyu öne çıkarsak daha iyi olur aslında :)
Niye Rapor Ediyorsun ?
Bende Seni Sebepsiz Yere Rapor Edeyim O zaman.[DOUBLEPOST=1405863752,1405863652][/DOUBLEPOST]
Moderatör Bey Eleştirmek Suç mu Hepsi Ters Cevap Veriyor Bana, Bir şey deyincede Hemen Hırlıyolar.
Sebepsiz yere rapor etmedim rapor ettim mesajlarının yasak olduğunu belirttim daha fazla uzatma ve kapa çeneni artık lütfen. Gittikçe sinirleniyorum.!

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@AlphaSensei @LifeTaker_ lütfen bu konu ile ilgili tartışmayı bırakmayın.Artık yaptığınız şeyin eleştiriyi aştığını farkettiğinizi umuyorum.Yaptığınız şey şuanda birbirinizle atışmak ve bunu yaparkene yapıyı öne sürmekten başka bir şey değil.Lütfen bu tartışmayı bırakın yoksa forumdan 3 günlüğüne uzaklaştırılabilirsiniz.

Mayınkarft_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sessizlik Oldu Bende Dubstep Benzeri Bir Şey Paylaşayım Dedim : https://soundcloud.com/phazednb/cosmos-feat-kamashe <3[DOUBLEPOST=1405863982,1405863916][/DOUBLEPOST]
@AlphaSensei @LifeTaker_ lütfen bu konu ile ilgili tartışmayı bırakmayın.Artık yaptığınız şeyin eleştiriyi aştığını farkettiğinizi umuyorum.Yaptığınız şey şuanda birbirinizle atışmak ve bunu yaparkene yapıyı öne sürmekten başka bir şey değil.Lütfen bu tartışmayı bırakın yoksa forumdan 3 günlüğüne uzaklaştırılabilirsiniz.
Pekala Moderatör Diyorsa Tabikiii..

CruWiT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başyapın olmayı sonuna kadar haketmişsiz başarılarının devamını diliyorum :)

Cz144

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Niye Rapor Ediyorsun ?
Ne hırlaması lan doğru konuş alırım paçanı aşağıya !