DarkDayszsz kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Chance Of Da Bi Sıkıntı Mı Var

Arkadaşlar ben bi kasa skriti yazdım şans yüzdelerini ayarladım filan ama bazen hiçbir şey denk gelmiyor boş geliyor yani bunu nasıl çözebilirim
  2. D

List Variabledekileri Nasıl Sayabilirim

Merhaba bir skript yazıyorum ama bir yere tıkandım. Her oyuncunun kendine özel envanteri var. Mesela benim envanterimde 3 elma 2 armut olsun ben /envanter yazdığımda Elinde 3 Elma 2 Armut Var yazmasını istiyorum nasıl yapabilirim.
  3. D

Auto Chess/TFT

League Of Legends TFT modunu biliyor musun
  4. D

Auto Chess/TFT

Merhaba arkadaşlar size bir şey sormak istioyrum minecraftta autochess/tft gibi bir şey yapılabilir mi ?
  5. D

Tersine çevirme

Sadece merak ediyorum minecraftta böyle bir şey mümkün olur mu diye. Merak ettigim şey şu mesela ben 2 tane odun kırdım elimde bir şey olucak ona sağ tıklayınca bir anda zaman tersine akıcak odunlar eski yerine gelicek.
  6. D

Attack Damage

Nedense ekleyemiyorum beni eklermisiniz voleyboltopu#5453
  7. D

Yardıma ihtiyacım var

Merhaba arkadaşlar arası oynamak için bir moba serverı açmak istiyorum.Moba plugini var mı yoksa da skript ile yalılır mı
  8. D

Attack Damage

Benim istediğim şey serverımda classlar var örneğin tank, ninja gibi bunların belirli bir atak hasarı belirli bir zırhı belirli bir büyü direnci olsun istiyorum Örneğin ninja tanka vururken az vuracak çünkü tankın zırhı fazla büyücülere çok vuracak gibi. Yardım ederseniz sevinirim
  9. D

İstek Ev Skripti

Merhaba arkadaşlar ben şöyle bir skript istiyorum 100 taş biriktirip alabildiğimiz bir blok olucam bu bloğu yere koyduğumuzda bir ev veya yapı oluşucak. Yardım ederseniz çok sevinirm.
  10. D

İstek Hasar skripti

Çok teşekkür ederim.Bir de bir şey sorucam şöyle bir skript veya plugin var mıdır.75 taş ile bir tane blok alıyoruz bu bloğu yere koyduğumuz zaman orada ev veya bir yapı ortaya çıkıyor.Böyle bir skirpt yazilabilir mi ya da böyle bir plugin var mı ?
  11. D

İstek Hasar skripti

Yazarsan çok güzel olur.
  12. D

İstek Hasar skripti

Merhaba arkadaşlar ben şöyle bir şey istiyorum elimizde bir kılıç var ismi Kılıç[10 Hasar] ordaki hasar miktari ile kılıç güçlenebilir mi. Umarım yardım edersiniz.
  13. D

İstek Hep birlikte yapalım

Bence harika bir proje. Düşünsenize böyle bir server olduğunu harika yani hayal gücü ile daha neler eklenebilir.Rank sistemi filan umarım destekleyenler olur.
  14. D

İstek Hep birlikte yapalım

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere aklımdaki projeden bahsidecem. Autochess çok güzel bir oyun türü örneğin TFT,Dota 2 Autochess gibi peki neden Minecraft Auto Chess olmasın. Yabancı sitelerde bu konu açılmış ama cevaplanmamış. Bir iki kişi komut blokları ile yapmış galiba. Biz hep birlikte...
  15. D

İstek Skriptte yazılabilir mi

Beklemedeyim