Emre5151 kullanıcısının son içeriği

1. Emre5151

Play.VortexNW.Net | 1.8.X - 1.9.X | Factions | SkyBlock | KitPvP | SpeedBuilders | +50 |

TeamSpeak3 deyim şuanda fakat bir ts3 yetkilisi yok galiba.
  2. Emre5151

Play.VortexNW.Net | 1.8.X - 1.9.X | Factions | SkyBlock | KitPvP | SpeedBuilders | +50 |

Aga serverde admin isen bi gizlice gelirmisin 2 adam aim hack gibi taş kırıyor.
  3. Emre5151

Selamun aleykum. Resimlere baktım shader pack bana "Servere gel" diyordu. Geliyorum :)
  4. Emre5151

HAPPYMC KİT PVP sunucusu açıldı ! Alım var ! sende gel !

5. Emre5151

Servere Builder Acil

Ad : Emre İstediğim yetki : Mod ama builder de olabilirim. Skypem : emre51canci51
  6. Emre5151

WeirdCraftTR Mod Ve Admin Alımları !

Ad : Emre CANCI Hangi Görevi Almak İstiyorsun?(Mod - Admin): ' sindede tecrübeliyim ama admin isterim. Referansların (Daha önce görev yaptığın yerler): RoesCraft,FreshNW,IceMC,EsCraft vb. yerler daha çok var Kaç Yıldır Oynuyorsun?:Alphadan beri oynuyorum Skype :emre51canci51 Yaş : 14
  7. Emre5151

********* > Hayatta kalma sunucusu - EKİP KURULUYOR, İÇERİ!

benim tel yok istek atamıyorum ? annemin tel no veriyim diycem o kızar :D mod alımı yaptım tel no salladım ona bakmayın aramayın :D
  8. Emre5151

SkyBlock serverimiz yeni açıldı ! ! !

QuaSky.Nitrado.net Serverimiz yeni açıldı arkadaşlar . Serverimiz SkyBlock serveridir. Gelen arkadaşlar "canci5151 reklamından geldim" diyebilirmi lütfen.
  9. Emre5151

HiyarTurk.nitrado.net Yetkili Alımları

Adınız : Emre Soyadınız : CANCI Yaşınız : 14 ( 15 e gireceğim ) Skype Adresiniz : emre51canci51 Facebook Adresiniz : www.facebook.com/emre51canci51 Kodlama Bilginiz : 9/10 Mimariniz :9/10 Oyuncularla İlişkiniz : Çok İyi Neden Sizi Alalım : Kardeş serverler git gide alım olmuyor server açmıyorlar...
  10. Emre5151

RionPvP alım var içeri gir!

:ecehver:Builder:ecehver: [2 kişi] Ad:Emre Soyad:CANCI Builder yeteneğin[10üzerinden]:9 deneyimin varmı?varsa kaç kere:12 Yaptığın bir yapının resmi:skypeden atarım skype:emre51canci51
  11. Emre5151

GameOfKing [Hub] Yetkili Alımları 1.7.X / 1.8.X HungerGames,Faction,PvP Ve Dağa Fazlası!

Kardeş serverine güzel bir builder olurum. Yaşım: 14 (15 e gircem) Skype: emre51canci51 Sw de ne kadar açık olurum: okul bitince her zaman :D Ne için katıldım:Bazı serverlerde yetkili oluyorum server 1 ay sonra kapanıyor. Kapanmazsa sevinirim. Minecraftta sıkılıyorum Ne kadar yetkili oldum: 3...
  12. Emre5151

AnadoluCraft FACTİON-HUNGERGAMES-SKYBLOCK 0 LAG KALİTESİYLE KESİNTİSİZ OYUN KEYFİ

Alım var mı ? oyundaki adım WypersAnarchies . Beni build veya mod denermsnz?
  13. Emre5151

>SpeedCrafter.nitrado.net> Survival keyfi / Timber / Sanal Market / Köylü Ticaret / İpeksi Spawner /

Alım var mı ? oyundaki adım WypersAnarchies . Beni build veya mod denermsnz?