EmreAwesome kullanıcısının son içeriği

1. EmreAwesome

Çok Korkunç Slenderman Oynadık ! Like , Yorum atarsanız. Ve Abone Olursanız Çok Mutlu Olurum :)

Beğendiniz Mi ? Bunu Lütfen Oylayın.
  2. EmreAwesome

Emre Dokuz '' Youtube Kanalımı Nasıl Buldunuz ? Oylama İçeride ---> ''

Arkadaşlar Kanalımı Youtube'dan Takip Edebilirsiniz.. Minecraft , Cryisis , CS:GO vesayre. Tüm Oyunların Videosunu Çekiyorum Umarım Beğenirsiniz. Abone Olursanız bir şey Kaybetmezsiniz. Yaşım 16 Bilgisayar Bölümü Okuyorum. Lütfen Yukarıda Dürüstçe Oylayın. Kanala Gitmek İçin TIKLA !
  3. EmreAwesome

Minecraft (Don't Judge Me Challenge) #dontjudgemechallenge [İZLEYİN LÜTFEN]

15 saniyenizi bana ayırdığınız için teşekkürler. Video Tamamen Bana Aittir. Başka Kanallara Yüklenmesi Yasaktır. BEĞENDİYSENİZ BEĞEN BUTONUNA BASMAYI UNUTMAYIN. ABONE OLMAYI UNUTMAYIN :) İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER :)İzleyin lütfen :)
  4. EmreAwesome

(>) KİTLİ YENİ HUNGER GAMES !! [TURKHG.NİTRADO.NET] (LEVEL SİSTEMİ) (36 KİT , 10 MAP) (<)

TURKHG ________ ________ Sürüm : 1.7.x OYUN BİLGİLERİ : _________________________________________________________________________...
  5. EmreAwesome

Bukkit Games (Kitli Hunger Games) Serverinde Pusulayla Teleport Olma [YARDIM]

@emrah4434 arkadaşın attığı survival games benim dediğim ise turkuncrafttaki gibi reklam yaptırdınız :d
  6. EmreAwesome

@emrah4434 işte abi biliyorsan atarmısın servere oyuncu toplayamıyorum valla 20 online falan oluyor en fazla
  7. EmreAwesome

Kitli Hunger Games Serverinde Neler Olmalı ?

@akman255 bukkit games pluginini mi kullanıyorsun ? kullanıyorsan hangi sürümü ona göre dosya atcam
  8. EmreAwesome

Forumda Hatırı Sayılan Kişiler

@emrah4434 abinin ismi yok ayıp bence adam her yardımınıza koşuyor.
  9. EmreAwesome

Bukkit Games Harici Kitli Hunger Games Plugini Varmı ? [ Acil Yardım ]

Arkadaşlar başlıktata belirttiğim gibi Bukkit Games Plugini hariç başka güzel kitli hunger games plugini varmı ? varsa yazarmısınız ? Çok ACİL @emrah4434
  10. EmreAwesome

@emrah4434 abi hani öldükten sonra envanterine isim etiketi geliyor ya sağ tıklıyorsun oyuncu secip teleport oluyorsun izlemek icin onu diyorum. / bide kitapla kit seçme
  11. EmreAwesome

Pluginer Gerek | Kitli HG

@MinecraftDirectory anlamıyorsan açma bence
  12. EmreAwesome

Arkadaşlar benim bir bukkit games serverim var fakat benim isteğim şu öldükten sonra izleyiciler pusula ile menüden adam seçerek ışınlansınlar. bunu nasıl yapabilirim ? şimdiden teşekkürler. @emrah4434 @WindArmy
  13. EmreAwesome

Bukkit Games Plugini Harita Yenilenmeme ve Değişmeme Sorunu

Sorunum Düzeldi. Teşekkürler @emrah4434 abi. 1.7.9 Paketinle 1.7.2 paketini karıştırdım bu arada daha güzel oldu 1.7 - 1.8 açıyor. :D