ErhanERT'in en iyi cevapları

1. ErhanERT

Yardım Yazı öncesi prefixleri değiştirmek [HELP]

bilinmeyen komut mesajı spigot.yml den unknown-command kısımından değiştiriliyor. ada leveli ise ASkyBlock plugini locale dosyasında bulunan tr-TR.yml den değiştiriliyor (tek bi kısımdan değiştirilmiyor.) ctrl+f yapıp batihost yazıp aratabilirsiniz.
  2. ErhanERT

Onaylı Tanıtım Litebans scanning yazısını kapatma

notify: # If enabled, /dupeip output will be shown on join if the player meets certain conditions. dupeip_on_join: true # Notify if the player has a banned account on the same IP. dupeip_on_banned_account: true # If you set this to a lower value, players with a certain number of...
  3. ErhanERT

Yardım Sunucuma map kuramıyorum

Dünyaya ışınlanmanız gerek "multiverse-core" plugininiz var ise "/mv tp SKYBLOCKSPAWN" yazarak ışınlanabilirsiniz.
  4. ErhanERT

Onaylı Tanıtım Askyblock ada sınırı&config.new sorunu

ASkyblock güncel değil mi ? Değilse güncelleyiniz.
  5. ErhanERT

Yardım TPS 13-14'lere iniyor. Lag oluyor

Paper spigot kullanmayı dener misiniz ? https://yivesmirror.com/downloads/paper
  6. ErhanERT

Yardım Duyuruları editlemek

announcement plugini veyahutta skript olabilir, kontrol edin isterseniz.
  7. ErhanERT

Crash Sorunum Düzeldi. Ekran Kartı Driverimi Güncelledim...

Link - dostum bu linkte çevrimdışı indirme seçenekleri mevcut. Screenshot (buraya bakın) sol tarafta verdiğim linkte çizerek gösterdim. Buradan indirip tekrar deneyiniz eğer sorununuz çözülürse buradan bildirmeyi unutmayınız.
  8. ErhanERT

Onaylı Tanıtım Quest plugini hatası

configinizi düzenlerken bi' kaydırma veya tırnak hataları gibi şeyler yapmadığınızdan emin olun.
  9. ErhanERT

Yardım Arkadaşlar Bakabilirmiyiz Lütfen

kickNonRegistered: true yaparsak siteden kayıt yapmayan oyuncular sunucuya giremezler. lakin bunu false yani standart ayarında kullanırsanız, oyuncular girebilir ama oyun içinden kayıt olamazlar. Bu da sadece kafa karışıklığına sebep olur.
  10. ErhanERT

Yardım MD5 authme konusu

SHA256 şifreleme yöntemini kullanıyordum ben. Size de öneririm.
  11. ErhanERT

Yardım Ucuz Premium Siteleri

Tavsiyemiz elbet minecraftın orjinal sitesinden yanadır lakin o parayı vermeyipte premium alabileceğiniz güzel siteler mevcut. 10TL - 15TL ye alabileceğin premiumların zaten isim değişme özelliği mevcut olduğu için banlanma gibi durumları isiminizi değiştirerek atlatabilirsiniz. örnek ben...
  12. ErhanERT

Onaylı Tanıtım TitleManager Ölme-Öldürme Hatası

Ölme : %{deaths} Öldürme : %{kills}
  13. ErhanERT

Yardım Balon ve Spreyler

Link - buna bakın isterseniz, sprey için güzel bir plugin.
  14. ErhanERT

Yardım minecraft komut ile renkli deri kask verme

/replaceitem entity @a[team=Mavi,distance=..200] armor.head minecraft:leather_helmet{display:{color:170,{Name:"\"FireCraft Kaskı\"",Lore:["\"FireCraft\""]},Unbreakable:1,} 1 {color:170 (eklediğim kısım bu.)
  15. ErhanERT

Yardım GuiShop+ ile ChestCommands Bağlama

commands kısımına guishop yazmanız yeterli olacaktır. örnek; COMMAND: 'guishop'