iDoctor kullanıcısının son içeriği

1. iDoctor

YorgunCraft 7/24 Faction PvP Server 100 Kişilik

Serverda bi sorunmu var yoksa bendemi bi sorun oldu? Giremiyorum şuanda
  2. iDoctor

[1.7.2] NexusMc / 30 Kişide Event / Puan Sistemi / Arsada FLY / Mobarena / 79.143.81.99 /

Tamam iyi güzel olmuşta yani abartı derecede düşürmüşsünüz. Bende viplerin abartılı olması taraftarı değilimde zaten. Ama ciddiyim fazla abartmışsınız fiyatı düşürme işini. Oyun içi edit almak zaten zordu. Şimdi iyicene zorlaştı. Yani 64 tane elması 8k'ya satmak baya bi abartı derecede ucuz. Bi...
  3. iDoctor

[1.7.2] NexusMc / 30 Kişide Event / Puan Sistemi / Arsada FLY / Mobarena / 79.143.81.99 /

Arsalardaki fly'da hata var. Kullanılmıyor. Viphammadde fiyatları çok düşmüş. Lapisle kassak daha iyi kasıcaz az kaldı o seviyeye :P. Ama halada güzel server. Sadece ormanda adam bulmak zor oluyor biraz. [MegaVIP] masterpoop63
  4. iDoctor

Server güzel olmuş. Oyun parasıyla vip alma işi ve para kazanmanın tamamen lapis üzerine dayalı olmamasi ise ayrı bi güzellik. Tebrikler. Umarım uzun süre açık kalır. VIP yazmışım. Edit item olacaktı o :P
  5. iDoctor

Kaldırıldı

Markette çok eksik var, rehberler ilgisiz, viphammadde aşırı fazla kaçmış, para kasmak aşırı kolay
  6. iDoctor

Diamonds Craft | 217.198.136.203:25565 | Açıldı!

vip çekilişleri ne zaman olacak? Yetkili alımı varmı?
  7. iDoctor

SwainCraft yeni nesil MineCraft Serveri ll1.6.4ll llFactionsll ALIM VAR

IP değişti galiba Cant Resolve Hostname diyor.
  8. iDoctor

Minecraft Mavi World Görüntüsü Sorunu

Malesef evet, yapıyor.
  9. iDoctor

Modlu oynamıyorum zaten. Jar dosyasını silip tekrar giriyorum hata düzeliyor. 1 dakika içinde tekrar böyle oluyor
  10. iDoctor

1.7.2 de böyle bi sorun almıyorum. Sadece 1.7.4 ve üzeri sürümlerde Flatland'da değilim. Yeni dünya yaratıyorum. Biraz hareket ediyorum falan. sonra direk bu oluşuyor. serverlardada aynı sorun var. bütün grafik özellikleri kapalı yine aynı. Ekran kartını güncelleyeceğim şu an. Bakalım...
  11. iDoctor

Arkadaşlar merhaba. Minecraft 1.7.4 te oynarken böyle tuhaf bi hata oluyor. Düzelmiyorda version'u silip tekrar kurmadan. Nasıl düzeltebilirim?
  12. iDoctor

RewadaGaming | 56GB Ram | HUB Server|

WhiteList ?
  13. iDoctor

Plotmede ölümsüzlük nasıl açabilirim?

Teşekkürler Teşekkürler
  14. iDoctor

Plotmede ölümsüzlük nasıl açabilirim?

Merhaba arkadaşlar. Başlıktada belirttiğim gibi plotmede ölümsüzlük nasıl açabilirim?