ImportTurkey kullanıcısının son içeriği

1. I

(SK) Yardım Pls

on break of a lapis ore: chance of 10%: give a inksack named "&4Heavyi" to player send "&bLapis kazarken bir Heavyi gülü buldun!" to player on break of a lapis ore: chance of 20%: give a diamond named "Elmas" to player send "&bLapis kazarken bir adet...
  2. I

Ücretli Faction Maplarını Yapacak Yetenekli Builder Aranıyor İçeri..

ŞARTLARIMIZ: 16 YAŞ ÜZERİ OLACAK: 15 Yaşındayım. 'Bence yaşa önem vermeyin. ''Akıl yaşta değil. Baştadır'' Atasözünden yola çıkarak. YETENEKLİ GÜVENİLİR OLMAK ZORUNDA. SKYPEN: Özelden yazıcağım. KAC GÜNDE YAPABİLCEGİN: Belli olmaz. KAC TL İSTEDİGİN: Bunu skypeden konuşmakta fayda var.
  3. I

WesternCraft Mimar Alımı *Test Sunucumuz Açık*

AD: Mustafa SOYAD:Akın YAŞ:15 ALIM ALANI:Builder SKYPE: Özelden Atacağım. Yapılarımı skypeden ekleyin. Oradan atarım.
  4. I

Rabisu Game Hosting Builder Arıyoruz [Ücretli]

Ad: Mustafa Soyad:Akın Onceden Yaptığınız Yapıtlar:Skypeden Atarım. Skype Adresi: Özelden Yazıyorum.
  5. I

Konuyu kapatın

gerek kalmadı
  6. I

Konuyu kapatın

gerek kalmadı
  7. I

Konuyu kapatın

konuyu kapatın
  8. I

Yeni Kurucağımız Server'e Mimar Aranıyor.

+++ Güncel +++ +++ Güncel +++
  9. I

Yeni Kurucağımız Server'e Mimar Aranıyor.

Bir mimardan sadece yapı yapılması istenmez. O mimarın yaratıcı ve yetenekli olması gerekir. Bir mimarın yaşı olmaz. İster 14 olsun, ister 24. Eğer yeteneğinizin olduğunu düşünüyorsanız, hemen katılmanızı tavsiye ederim! Katılım Şartları: Yaşınız hiç fark etmez.. Türkçe dil bilgisine uygun...
  10. I

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Böyle Rezalet server yok içeri bakın !

Öncelikle bu KingFactions adlı server önüne gelenni banlıyor en ufak bi kelimede ban yiyorsunuz mesela adminin çarının adının değişik bir ad yaptınız adınızı ban atıyorlar veya server laglı restartcı diyince hemen ban her dakika hatta her saniye restart atılıyor böyle server olmaz olsun abi şu...
  11. I

[EFESNW] Serverimizin Açılmasına Son Saatler/Son Alımları Kaçırma....

Admin veya Moderator Olabilirim ; Ad: Mustafa Yaş:15 Skype: mustafa.ak3460 Komut Bilgisi: %100 We Wg Bilgisi: %100 Oyuncularla Aram: Çok İyi komiklik yaparım güldürürm v.b şeyler çok eğlencilyiimdir oyuncuları srverden sıktırmam Çünkü Size Her İşte Yardımcı Olabilirim.Mesela...
  12. I

Builder + Mod Alımı

Moderator Formu : Ad : Mustafa Skype : mustafa.ak3460 Yaş : 15 Minecraft'la İlgili Kod Bilgilerin : %95 Neden Mod Olmak İstiyorsun : Deneyimli ve başarılıyımdır çoğu serverlerde moderaotör admin v.b yetkililer oldum profesyonel sayılırım. Oyuncularla Aran Nasıl ? : baya iyi :D komiklik...
  13. I

KONU KİLİT

Hayır Serverle ilgili sıkıntım yok başarılı bir sunucu ama benim diğer serverler umrumda degil sadece beğendiğim serverleri eleştirim spawnı kendiniz daha güzel yaparsınız bence ondan dedim